Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! - Σελίδα 2 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

+4
kisha
VAMPIRE
Thaumataki
souki
8 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από souki Τρι Απρ 12, 2011 11:23 pm

Dimitra83 έγραψε:αλλη φορα και συ να ξεκαθαρισεις οτι δε θες να εχεις επαφες οσο ειναι μικρο το παιδι σου μεχρι να χρονισει τουλαχιστον.και αν θυμωσει και κανενας...χεστικες
μαλλον κουκλα δεν εχεις καταλαβει για τι αγυριστα κεφαλια μιλαμε....αστα να πανε...και στο τελος ξερεις τι θα μου πουνε;;''δεν μας θες και εχεις σκοπο να μας κοψεις απο τον αντρα σου και τα παιδεια σας να μην εχουν επαφες''' τους ξερω τι ειναι σου λεω...καλα χεστηκα απο την μια αλλα την μιρλα δεν την μπορω...να σεβαστουν την επιθυμια μου θελω τοσο κακο τους φαινεται;;; μετα το πασαχα που θ'ανοιξει ο καιρος και θα σταματησουν οι γρυπες ας ερχεται...
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Απρ 13, 2011 3:55 am

τοτε πες οτι αν ειναι το κοριτσακι εκει δεν ερχομαι!αν θελετε να βλεπετε το παιδι να κανονιζεται να μην ειναι εκει το αλλο.αλλιως ξεκαθαρισε το οτι δε πας μονο γιαυτο το λογο και οχι γιατι δε θες να τους δεις
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από fridoula Τετ Απρ 13, 2011 5:45 am

αχ οταν μπλεκουν οι κουνιαδες ειναι δυσκολαααα....

fridoula

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Απρ 13, 2011 6:18 am

α εχεις μπλεξει και εσυ μαυτο το σπανιο ειδος????πολλα λαθη κανει τελικα αυτη η φυση!!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από fridoula Τετ Απρ 13, 2011 8:35 am

αστα να πανε!!!!θα αναφερω τα πιο απλα και θα το κλεισω κιολας το θεμα
1ον στον γαμο μου δεν ηρθε στο κρεββατι γιατι δηθεν ειχε να παει στον γιατρο,στο γλεντι στο τελος εφυγε και δεν μας χαιρετησε γιατι ηπιε λεει και μεθυσε
2ον γιναμε νονοι σε μιας φιλης μου το μωρο και εγινε η βαφτιση στην Χαλκιδικη οπου ειχαν και τραπεζι μετα,παλι εφυγε χωρις να μας ευχηθει αφου ντερλικωσε πρωτα
3ον και το σημαντικοτερο για μενα,στην βαφτιση του παιδιου μου εβγαλε ολη της την χολη!!!!!μου ειχε δωσει ενα παιχνιδι που κρεμιεται στο κρεββατι του μωρου γιατι ο δικος της ειναι 10μηνες πιο μεγαλος απο την δικια μου,κ πριν την βαφτιση εβαλε την μανα της να μου το ζητησει πισω.την ημερα εκεινη δε αρπαχτηκαμε στο τελος γιατι εννοειται οτι σηκωθηκε και εφυγε χωρις να βγει φωτο να προλαβει να πιασει θεση στο τραπεζι που ειχαμε μετα.οταν τελειωσε το φαγητο και περνουσε ολος ο κοσμος και μας χαιρετουσε πρωτη ημουν εγω κ μετα ο αντρας μου,με προσπερναει και της λεω χαριτωμενα κ χαμογελαστα''χαιρετα κ εμας καλε δεν θα παθεις τιποτα''κ μου απανταει ''που ξερω εγω τι κουβαλας,μην κολλησουμε κ τιποτα'' ε κ μετα την πηρε κ την σηκωσε!!

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! - Σελίδα 2 873430 δεν αναφερω τι ειπα γιατι φανταζεσαι Δημητρα,ε?αυτη εφευγε κ εγω ελεγα!!!!!απο τοτε εξωωω απο το σπιτι μου!!!!!
συναντιομαστε κ λεω ενα γεια κ αυτο αν χρειαζεται!!!!!

σορρυ για το μεγαλο ποστ αλλα φουντωσααααα!!!!!!  ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! - Σελίδα 2 259405488

fridoula

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από fridoula Τετ Απρ 13, 2011 10:08 am

μα ειδες μετα φταιμε εμεις...η δικια μου ειναι παντρεμενη απο μικρη αρραβωνιασμενη κ μονιμως στο βρακι των γονιων της,μεσα ομως...
εχει και ενα γιο αλλα εγω στην δικη της βαφτιση κ γαμο ημουν κυρια μεχρι κ στο μπατσελορ της πηγα κ αυτη βαλθηκε να μου καταστρεφει τις πιο ωραιες στιγμες της ζωης μου!!!!!ε οχι βρε Δημητρα ολα εχουν κ τα ορια τους ετσι δεν ειναι???
καλη κ η δικια σου,να ντρεπεσαι να κυκλοφορησεις μαζι της μην τυχον κ συναντησεις κανα γνωστο σου κ του την πεσει,χαχαχαχαχα...
ΒΛΗΜΑΤΑΑΑΑΑΑ!!!!!!ΘΕΛΟΥΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΑΣΤΙΓΙΟ!!!!!!  ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! - Σελίδα 2 259405488

fridoula

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από souki Τετ Απρ 13, 2011 12:09 pm

δημητρα παιδι μου με στελνεις με τις απαντησεις σου..πολυ μ'αρεσεις!!!!!!!! το ξερετε κοριτσια οτι το μωρο μου 2 μερες ειναι καπως...την πρωτη μερα δεν ετρωγε και σημερα ηταν ακεφο εντελως..πηρα τον γιατρο και μου ειπε οτι αν ειναι ετσι κι αυριο γιατι ψυλοζοιρεψε σε καποια φαση θα ερθει να την δει γαιτι υπαρχει πιθανοτητα να περνει καποια γρυπη!!!!!!!!!!! μολις μου το ειπε ενιωσα το εγκεφαλικο να μου ρχεται...φταιω εγω τωρα να παω να τις σπασω τα κοκαλα ενα-ενα με βουρδουλα;;;;; της καρ......ας;;;; ετσι και εχει κατι το μωρο λαγουμι στην αθηνα δεν θα βρισκει να κρυφτει το τσοκαρο!!!!!!!! εχω και τον αντρα μου ''η αδερφουλα μου κι αδερφουλα μου'' μη του χωσω καμια μπουκετια κι αυτηνου!!!!! σκατοσογο!!!!!!!!!!! δεν μπορω ρε που.....τη μου ολο του το σοι μονιμος προβληματα μου δημιουργει!!!!!!!! ησυχια δεν εχουμε!!!!!!!!!!! που να κερδισω το τζοκερ παναγια μου να τον παρω να φυγουμε να γλυτωσουμε...οι δικοι μου γιατι καταλαβαινουν και ειναι διακριτικοι και δεν μας ενοχλουν;;; απο το σοι του δεν εχω δει ουτε ενα πρασινο φυλλο δεν μου εχουν παρει εμενα πρωσοπικα ουτε ενα στινγκ απο κινεζους..εγω ομως στις γιορτες τους και στα γεννεθλια τους κυρια παντα με το δωρο μου!!!!! σε μενα τιποτα!!!! σαν την μανα του το καλοκαιρι εκανα τραπεζι για τα γεννεθλια του αντρα μου και 5 μερες πριν ειχα και την γιορτη μου και μπαινει με την κουνιαδα μου στο σπιτι και λεει..''γιοκα μου σου φερα τα δωρακια σου'' 2 κολωνιες παρακαλω!!!!!! και ακριβη μπλουζα η αδερφη του!!!!!!! και γω σαν μαμακας στην εξωπορτα με την πορτα στο χερι..οπως καταλαβατε σε μενα φερανε ενα τιποτα με μπολικο καθολου!!!!!!!
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από Thaumataki Τετ Απρ 13, 2011 12:59 pm

Εμενα κομη και τωρα τη λεει ''Μικρη μου'' κι ετσι λεει κι εμενα εν τω μεταξυ! Και του χω πει ή εμενα θα λες ετσι ή αυτη! Διαλεγεις και παιρνεις!
Και συνεχιζει το βιολι του κι οποτε κανω γκριματσες οποτε τη λεει ετσι, μου τη λεει κι απο πανω!
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Απρ 13, 2011 1:00 pm

πωωωωωω τι σπαστικοοοοοοοοοοοο
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από fridoula Τετ Απρ 13, 2011 11:44 pm

ο δικος μου παντως μετα απο ολα αυτα που εκανε και κυριως στο τελος που ''επαιζε''κ το μωρο λογω παιχνιδιου,το χωνεψε κ δεν εχει κ αυτος σχεσεις..
αλλα το θεικο ηταν τις προαλλες που πηγαμε μας λεει ''στην αδερφη σου ποτε θα πατε?''γιατι προσφατα μετακομισε σε καινουριο σπιτι κ μου ηρθε να πω το ωραιο ''ΠΟΤΕ'' αλλα απαντησε ο συζυγος για μενα γιατι εμενα μου ρθε ν αρχισω να τσιριζωωωωωω!!!!!!  ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! - Σελίδα 2 866744 μας κοροιδευει και αυτη μαζι!!!!!
Θαυματακι ευτυχως ο δικος μου δεν ειχε υποκοριστικα για την αδερφη του!!!γιατι αν με φωναζε κ μενα το ιδιο μπορει κ να τον επνιγα!  ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! - Σελίδα 2 717853

fridoula

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης