Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

+4
kisha
VAMPIRE
Thaumataki
souki
8 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! Empty ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από souki Τρι Απρ 12, 2011 2:13 am

κοριτσια καλησπερα τα χω παρει στο κρανιο κανονικοτατα!!!!!!!!! να σας πω τι εγινε να μου πειτε αν ειμαι παραλογη γιατι θα μου στρειψει η βιδα!!!!!!!!!! η κουνιαδα μου εχει ενα κοριτσακι τι οποιο αυτο το παιδι απο τοτε που το γνωρισα απο τις 365 ημερες τις 300 ειναι αρρωστο κολλαει τα παντα πανευκολα ειναι σχεδον 3 χρ. [θα μου πεις πως να μην ειναι οταν με τα ιδια μου τα ματια την εχω δει να ειναι αρρωστη με 39 πυρετο κι η κουνιαδα μου να την εχει ξεκαλτσωτη-με μπιτζαμες σαν τσιγαροχαρτο και μ'ανοιχτη την μπαλκονοπορτα] εκανε ψιλοζεστη εξω αλλα με αρρωστο παιδι ειναι απαραδεκτο κατα την γνωμη μου....anyway στο ψητο....πριν λιγο καιρο την εγραψε στον παιδικο σταθμο και η ιωσεις πανε κι ερχονται μιλαμε το παιδι το εχουν ταραξει καθετε λιγες μερες καλα και μετα ξανα μανα αρρωστο!!!!!!!!! μου ειπε λοιπον οι κουνιαδα μου οτι απο την στιγμη που η κορη της ειναι συναιχεια αρρωστη δεν θα την ξαναφερει στο σπιτι μας μεχρι ν'ανοιξει ο καιρος και να σταματησουν οι γρυπες. ολα καλα...πριν λιγες μερες ερχεται στον πεθερο μου για φαγητο με την μικρη της και μας καλουνε με τον αντρα μου να παμε και μεις , εγω να χτυπιεμαι να μην θελω να παω επειδη ηταν η κορη της εκει, με τα πολλα με πειθει ο αντρας μου να παμε λεγοντας μου ''για να εφερε η αδερφη μου την μικρη καλα θα ειναι παμε'' και κανω την μα...κια και παω...το αποτελεσμα ο πεθερος μου ολη την ωρα να βαζει την μικρη να χαιδιλογαει το μωρο μου εμενα τα νευρα μου στο ταβανι!!!!!!!!! του την λεω στεγνα και μαζευεται ο....αντε μην πω!!!!!!! [ο οποις πεθερος μου μιλαμε για ενα ατομο το οποιο του μιλας και σε γραφει στα πα....ρια του κανονικα, του εχουμε εξηγησει καποια πραγματα για το μωρο οτι δεν κανει να ερχεται ακομα σ'επαφη με αλλα παιδεια γιατι αρρωσταινουν πιο ευκολα απο τους μεγαλους...εντολη του γιατρου απο νεογεννητο που το ειχα....εγω τα λεω εγω τ'ακου...με το παραμικρο μας κουβαλαει την μικρη σπιτι...κι αμα του πουμε και κατι μας λεει'''κλειστε το σε γυαλα το μωρο''] συναιχιζω λεγοντας οτι μολις τελειωσα το φαγητο πηρα το μωρο κι εφυγα κατευθεια απο το σπιτι του πεθερου μου!! τ'αποτελεσμα....η μικρη της κουνιαδας μου μολις φυγανε απο το σπιτι 39 πυρετο σηκωσε ειχε μικροβιο της γρυπης!!!!!!! να μην τα παρω στο κρανιο;;;; ξερει οιτ η κορη της ειναι μονιμος αρρωστη δεν οφειλε να μου πει ''ξερεις κατι ελα για φαγητο αλλα εγω ακομα την παω πεδικο ελα με δικια σου ευθυνη'' εχω αδικο;;; εκανα και γω την βλακεια και πηγα για να γλυτωσουμε την μιρλα του πεθερου και κατεληξα να ειμαι στην τσιτα μηπως μου την εχει κολλησει η κορη της!!!!!!!!! και τελειωνοντας εχθες μου την ξανακουβαλησε σπιτι ο πεθερος μου στα καπακια ερχεται και η κουνιαδα μου και μολις της την ειπε ο αντρας μου εδωσε την ιδια απαντηση μρε τον πεθερο μου..''σε γυαλα θα το βαλετε το παιδι;;;'' δηλαδη αν μπορω ν'αποφυγω μια πιθανοτητα να μου αρρωστησει το παιδι γιατι να μην το κανω δηλαδη...''πρεπει λεει ν'αποκτησει αντισωματα'' ακου μα....ες...τωρα!!! θ'αρρωστησει δεν λεω παιδι ειναι και μενα αλλα αν μπορω να το προφυλαξω γιατι να μην το κανω!!!!!!!! ειναι μωρο εμενα ακομα!!!!!!!!! εκανα και τον αντρα μου 8 παραδες μολις σχολασα το βραδυ να μαθει κια αυτος που αντι να την σκατοχεσει την πηρε και με το μαλακο!!!!!!!! ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!!! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΕΙ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!! whip Basketball Basketball ΝΕΥΡΑ-ΝΕΥΡΑ--ΝΕΥΡΑ-ΝΕΥΡΑ!!!!!!!!!! ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ!!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ!!!!!!!!!!
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από Thaumataki Τρι Απρ 12, 2011 2:20 am

Αχ μαλλον εχουμε ιδιο πεθερο! Κι εσενα η κουνιαδα σου κλωσσα ειναι, σα τη μια κουνιαδα μου!!!
Εχεις δικιο, αλλα που να το βρεις το ρημαδι;;;;;
Δε νομιζω να σου εχει κολλησει, συνηθως στην αναρρωση κολλανε μεταξυ τους. Αλλα απο δω και περα, 2 μετρα και 2 σταθμα. Μη χαλιεσαι εσυ ή το παιδι σου, για να μη χαλασεις εσυ το χατηρι των αλλων!
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Απρ 12, 2011 2:31 am

εχεις δικιο απο την πλευρα της μανας του παιδιου επρεπε να σας πει οτι η κορη της ειναι αρρωστη.
αλλα αν ειχες 2 παιδια ?κ το μεγαλυτερο πχ παιδι 3 ετων που ηταν 300 μερες το χρονο αρρωστο τι θα εκανες με το μωρο?
παλια το ειχα και εγω αυτο το κολλημα.με το πρωτο παιδι.να μη βηχει κανενας σε αποσταση 500 μετρων να μη το ακουμπανε να μη το κοιτανε και αλλα τετοια. χαχαχα βεβαια οταν ειχα την μπεμπα μου 15 ημερων ηρθε μια οικογενια μαλακες με τα 2 τους παιδια και το μικρο ηταν μεσα στο συναχι η μυξα εσταζε.
σαυτες τις περιπτωσεις τραβαω μαχαιρι.δηλαδη πας σε νεογεννητο με το παιδι σου αρρωστο?απαραδεκτο!
απο τοτε που γεννηθηκε η μπεμπα η ραφαελα εχει αρρωστησει καμια 10 φορες και δε κολλησε ποτε εκτος απο μια γαστρεντεριτιδα.και ο μικρος επισης μονο τοτε.η γαστρεντεριτιδα ειναι πολυ ατιμη .
μαλλον ο αλεξ και η μπεμπα εχουν γερα αντισωματα επειδη ερχονται σε επαφη με μικροβια που φερνει η ραφαελα απο το σχολειο χαχαχα
ο αλεξ ειναι 3 χρονων και κατι και ζητημα να μου εχει αρρωστησει 5 φορες στα 3 χρονια και απο αυτες οι 2 φορες ηταν γαστρεντεριτιδα και οι αλλες 3 να ηταν ενα απλο συναχακι ουτε πυρετο ουτε τιποτα!!!ποτε!!επειδη μαλλον απο μωρο κιαυτος οπως και η μπεμπα ερχοταν σε επαφη με τη ραφαελα που κουβαλουσε και παλι ολους τους ιους και τα μικροβια του σχολειου!
η ραφαελα πολυ αρρωσταινει!! καθε μηνα !!μπορει και καθε 15 μερες!
Embarassed
ξαναρχομαι στο θεμα λοιπον!
αν ερχοταν σπιτι σου με το παιδι αρρωστο τοτε θα ελεγα πως ειναι απαραδεκτη!!
αλλα ηταν σε ''ουδετερο χωρο΄΄ γιαυτο την δικιολογω.ναι επρεπε να σε ενημερωσει ΑΛΛΑ αν το πας σε εναν παιδοτοπο αυριο μεθαυριο που ξερεις τι μικροβια κουβαλαει το καθε παιδι εκει?ολες τα πηγαινουν υγειεστατα νομιζεις?
και αν κανεις και 2ο και το πρωτο παει σχολειο εκει δε μπορεις να αποφυγεις τη μυξα και το φτερνισμα πανω στα μουτρα του μωρου!! Razz
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από souki Τρι Απρ 12, 2011 2:36 am

Thaumataki έγραψε:Αχ μαλλον εχουμε ιδιο πεθερο! Κι εσενα η κουνιαδα σου κλωσσα ειναι, σα τη μια κουνιαδα μου!!!
Εχεις δικιο, αλλα που να το βρεις το ρημαδι;;;;;
Δε νομιζω να σου εχει κολλησει, συνηθως στην αναρρωση κολλανε μεταξυ τους. Αλλα απο δω και περα, 2 μετρα και 2 σταθμα. Μη χαλιεσαι εσυ ή το παιδι σου, για να μη χαλασεις εσυ το χατηρι των αλλων!
θα συχναζουν στο ιδιο κοτετσι οι φραγκοκοτες και οι τρεισκαταρατοι πεθεροι
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από souki Τρι Απρ 12, 2011 2:41 am

Dimitra83 έγραψε:εχεις δικιο απο την πλευρα της μανας του παιδιου επρεπε να σας πει οτι η κορη της ειναι αρρωστη.
αλλα αν ειχες 2 παιδια ?κ το μεγαλυτερο πχ παιδι 3 ετων που ηταν 300 μερες το χρονο αρρωστο τι θα εκανες με το μωρο?
παλια το ειχα και εγω αυτο το κολλημα.με το πρωτο παιδι.να μη βηχει κανενας σε αποσταση 500 μετρων να μη το ακουμπανε να μη το κοιτανε και αλλα τετοια. χαχαχα βεβαια οταν ειχα την μπεμπα μου 15 ημερων ηρθε μια οικογενια μαλακες με τα 2 τους παιδια και το μικρο ηταν μεσα στο συναχι η μυξα εσταζε.
σαυτες τις περιπτωσεις τραβαω μαχαιρι.δηλαδη πας σε νεογεννητο με το παιδι σου αρρωστο?απαραδεκτο!
απο τοτε που γεννηθηκε η μπεμπα η ραφαελα εχει αρρωστησει καμια 10 φορες και δε κολλησε ποτε εκτος απο μια γαστρεντεριτιδα.και ο μικρος επισης μονο τοτε.η γαστρεντεριτιδα ειναι πολυ ατιμη .
μαλλον ο αλεξ και η μπεμπα εχουν γερα αντισωματα επειδη ερχονται σε επαφη με μικροβια που φερνει η ραφαελα απο το σχολειο χαχαχα
ο αλεξ ειναι 3 χρονων και κατι και ζητημα να μου εχει αρρωστησει 5 φορες στα 3 χρονια και απο αυτες οι 2 φορες ηταν γαστρεντεριτιδα και οι αλλες 3 να ηταν ενα απλο συναχακι ουτε πυρετο ουτε τιποτα!!!ποτε!!επειδη μαλλον απο μωρο κιαυτος οπως και η μπεμπα ερχοταν σε επαφη με τη ραφαελα που κουβαλουσε και παλι ολους τους ιους και τα μικροβια του σχολειου!
η ραφαελα πολυ αρρωσταινει!! καθε μηνα !!μπορει και καθε 15 μερες!
Embarassed
ξαναρχομαι στο θεμα λοιπον!
αν ερχοταν σπιτι σου με το παιδι αρρωστο τοτε θα ελεγα πως ειναι απαραδεκτη!!
αλλα ηταν σε ''ουδετερο χωρο΄΄ γιαυτο την δικιολογω.ναι επρεπε να σε ενημερωσει ΑΛΛΑ αν το πας σε εναν παιδοτοπο αυριο μεθαυριο που ξερεις τι μικροβια κουβαλαει το καθε παιδι εκει?ολες τα πηγαινουν υγειεστατα νομιζεις?
και αν κανεις και 2ο και το πρωτο παει σχολειο εκει δε μπορεις να αποφυγεις τη μυξα και το φτερνισμα πανω στα μουτρα του μωρου!! Razz
ρε συ δημητρα αν ειχα δυο παιδεια ενταξει καπως θα τα εφερνα βολτα αν το ενα ηταν αρρωστο μα στους γονεις μου μα κατι αλλο κατι θα εκανα...τωρα ομως εχω ενα και μοναδικο και ειναι ΜΩΡΟ!!!!!!!!! βλεπει η καργια οτι ο πεθερος μου μας γραφει και την κουβαλαει σπτιτι δεν μπορει να του πει κατι να τον μαζεψει να παρει αν μυτη αλλο την κορη της και να την παει απανω σπιτι του!!!!!!!! εγω δεν θα το εκανα ποτε αυτο!!!!!!!!! να παω την κορη μου σε σπιτι με μωρακι γνωριζοντας οτι ολη την ωρα ειναι αρρωστη!!! η κουνιαδα μου και ο γερος θεωρουνε οτι επειδη εκεινη την ωρα δεν εχει κατι σου λεει οκ ας την παμε..δεν τους κοβει οτι μπορει να εχει το μικροβιο;;; θελουνε νται και καλα να μου γρυπωσουνε και το δικο μου πασχαλιατικα;;;; το κουτσουνακι μου το φυλαω σαν τα ματια μου και θα ρθουν τωρα οι καφροι να μου το ξεκανουνε;;; θα τους φαω λαχανο!!!!!!!!!!! εχω πολλα νευρα μιλαμε!!!!!!!
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Απρ 12, 2011 2:49 am

κοιτα αν το παιδι ηταν καλα και δεν ειχε τιποτα που να ηξερε κ αυτη οτι σε λιγες ωρες η την αλλη μερα θα αρρωστησει?οκ δε μπορουμε βρε νεραιδακι να τα κραταμε σε απομονωση μηπως και αρρωστησουν(απο τη στιγμη που τα βλεπουμε οτι δεν εχουν κατι)και εσυ πες τωρα οτι πας με το μωρο σου σε ενα σπιτι με αλλο μωρο και το δικο σου ειναι μια χαρα και το βραδυ σου κανει πυρετο.τον ιο τον ειχε απλα δε το ξερες.θα φταις?οχι..
αν ομως το πας αρρωστο εις γνωσιν σου σε σπιτι με μωρο τοτε ναι θα φταις και θα παραφταις.
εγω την εχω στειλει σχολειο μια χαρα και μου εχει ερθει με βηχα!!
εγω γενικως δε θα πηγαινα σε μωρο μηνων , μαζι με την κορη μου ακομα κ αν ηταν καλα γιατι στον παιδικο δε ξερεις τι μπορει να κουβαλησει απο κει!!
τωρα λες οτι εκεινη την ωρα η μικρη τους ηταν καλα και δεν ειχε τιποτα και την αλλη μερα εκανε πυρετο.ε που να το ξερουν καλε?ο ιος προυπηρχε απλα δεν ειχε συμπτωματα.
το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να αποφευγεις τα παιδια που πηγαινουν σχολειο να ειναι σε κλειστο χωρο με το δικο σου μωρο.ειναι δεν ειναι αρρωστα.εχεις κ εσυ ευθυνη.αυτοι πηγανε σε αλλο σπιτι και μετα πηγες και εσυ.αλλη φορα θα λες οτι δεν ερχομαι επειδη η μικρη τους παει παιδικο σταθμο και μπορει να εχει καποιον ιο απο αλλο παιδι και απλα να ειναι φορεας χωρις να εχει αρρωστησει κ οποιος παρεξηγηθει απλα ξυδακι
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από souki Τρι Απρ 12, 2011 2:54 am

Dimitra83 έγραψε:κοιτα αν το παιδι ηταν καλα και δεν ειχε τιποτα που να ηξερε κ αυτη οτι σε λιγες ωρες η την αλλη μερα θα αρρωστησει?οκ δε μπορουμε βρε νεραιδακι να τα κραταμε σε απομονωση μηπως και αρρωστησουν(απο τη στιγμη που τα βλεπουμε οτι δεν εχουν κατι)και εσυ πες τωρα οτι πας με το μωρο σου σε ενα σπιτι με αλλο μωρο και το δικο σου ειναι μια χαρα και το βραδυ σου κανει πυρετο.τον ιο τον ειχε απλα δε το ξερες.θα φταις?οχι..
αν ομως το πας αρρωστο εις γνωσιν σου σε σπιτι με μωρο τοτε ναι θα φταις και θα παραφταις.
εγω την εχω στειλει σχολειο μια χαρα και μου εχει ερθει με βηχα!!
εγω γενικως δε θα πηγαινα σε μωρο μηνων , μαζι με την κορη μου ακομα κ αν ηταν καλα γιατι στον παιδικο δε ξερεις τι μπορει να κουβαλησει απο κει!!
τωρα λες οτι εκεινη την ωρα η μικρη τους ηταν καλα και δεν ειχε τιποτα και την αλλη μερα εκανε πυρετο.ε που να το ξερουν καλε?ο ιος προυπηρχε απλα δεν ειχε συμπτωματα.
το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να αποφευγεις τα παιδια που πηγαινουν σχολειο να ειναι σε κλειστο χωρο με το δικο σου μωρο.ειναι δεν ειναι αρρωστα.εχεις κ εσυ ευθυνη.αυτοι πηγανε σε αλλο σπιτι και μετα πηγες και εσυ.αλλη φορα θα λες οτι δεν ερχομαι επειδη η μικρη τους παει παιδικο σταθμο και μπορει να εχει καποιον ιο απο αλλο παιδι και απλα να ειναι φορεας χωρις να εχει αρρωστησει κ οποιος παρεξηγηθει απλα ξυδακι
δεν περιμενω να το ξερουνε ποτε εχει το μικροβιο και ποτε οχι αλλα απο την στιγμη που εχει την προδιαθεση κι αρρωσταινει ολη την ωρα οφειλει να μην το φερνει σπιτι μου!!!!!!!!!!!!! το λεω και δεν με ακουνε!!!!!!!!!!!!!
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Τρι Απρ 12, 2011 3:02 am

koykla με το δικιο σου χαλιεσαι!μεχρι να κανει τα εμβολια το μωρο θελει προσοχη οσο μπορεις...εγω ξερω οτι με το που σταματησει να θηλαζει θα μαζεψει οτι ιωση κυκλοφορειη δικια μου...η κουνιαδα σου ειχε δικιο οτι δεν μπορεις να το εχεις στη γυαλα...πρεπει να αποκτησει αντισωματα απλα ακομη ειναι πολυ μικρο
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Απρ 12, 2011 3:03 am

στο σπιτι σου ναι συμφωνω!!!!εγω ειπα για το οτι πηγε στον πεθερο σου!
στο σπιτι σου εγω δε θα την εφερνα ακομα κ αν δεν ηταν αρρωστη γιατι εχεις βρεφος κ απο τον παιδικο μπορει να μεταφερει ενα σωρο
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Απρ 12, 2011 3:04 am

kisha έγραψε:koykla με το δικιο σου χαλιεσαι!μεχρι να κανει τα εμβολια το μωρο θελει προσοχη οσο μπορεις...εγω ξερω οτι με το που σταματησει να θηλαζει θα μαζεψει οτι ιωση κυκλοφορειη δικια μου...η κουνιαδα σου ειχε δικιο οτι δεν μπορεις να το εχεις στη γυαλα...πρεπει να αποκτησει αντισωματα απλα ακομη ειναι πολυ μικρο
μη φοβασαι κισακι δεν εχει τοσο μεγαλη σχεση αυτο!!ο γιος μου θηλαζε οταν επαθε γαστρεντεριτιδα !!και εχασε κ 1 κιλο και εμεινε και στο νοσοκομειο 3 μερες με ορους στην πατουσα!
κ οπως ειπα και παραπανω θηλασε μονο 3 μηνες και αρρωστησε το πολυ 5 φορες
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Τρι Απρ 12, 2011 3:12 am

αμαν αμαν αμαννννννννν κι εγω εδω πουθ τα λεμε δε θηλασα αλλα δεν αρρωσταινω ουτε κολλαω...1φορα ανεβασα πυρετο κι αυτο απο ανεμοβλογια στα 5 μου...δε θηλασα γιατι δεν επαιρνα το αριστερο στηθος καθολου..
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Απρ 12, 2011 3:13 am

εγω δε θηλασα γιατι ηταν η δεκαετια που η φορμουλα θεωρουνταν το καλυτερο για το μωρο και τρεχαν ολες να κοψουν το γαλα γιατι υποτιθεται δεν ηταν καλο
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Τρι Απρ 12, 2011 3:52 am

εγω θηλασα 6 μηνες κ δεν εχω περασει καμια παιδικη ασθενεια μονο μαγουλαδες κ απο ταιδια κ ο αντρας μου
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Απρ 12, 2011 3:57 am

εγω δε θηλασα ουτε 5 λεπτα κ περασα μονο ανεμοβλογια κ μικρες ιωσουλες οπως πχ συναχι η αμυγδαλες αλλα πυρετους κ τετοια μετρημενες στα δαχτυλα οι φορες που εκανα.ουτε αλλεργιες ουτε ασθμα ουτε τιποτα.ο θηλασμος ειναι οτι καλυτερο αλλα δεν σημαινει οτι οποιο παιδι θηλαζει θα εχει ασπιδα προστασιας κ οποιο δε θηλαζει θα εχει μαγνητη ιωεσων.κ η ραφαελα που θηλασε ενα 6μηνο τι καταλαβε...μονιμως αρρωστη απο μωρο Basketball
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τρι Απρ 12, 2011 4:13 am

Εμενα η μανα μου μας θήλασε και τα δυο. εγώ και 39 πυρετο να εχω δεν χαμπαριάζω τίποτα. ο αδερφός μου με ένα 37 γυαλίζει το μάτι του, στο 38 παραμιλάει. Νομίζω ότι έχει σχεση με το παιδί. Ο μικρός, χτυπα ξυλο, μεχρι στιγμη δεν αρώστησε και όλο το χειμώνα ήμασταν συνεχως βολτες και σε σπίτι πηγαίναμε. Όμως αν καποιος δεν αισθανόταν καλά ή μολις είχε αναρρώσει από κρώμα δεν ερχόταν σπίτι. Παντως απορρω με καποιους ανθρώπους. Εδώ η ανηψια του άντρα μου που είναι 11, μια μερα δεν αισθανόταν πολύ καλα και έχασε εξοδο σε ταβερνα για να μην κολλήσει τον μικρό. Μονη της δεν ήθελε να έρθει. Είπε ότι την ποναγε η κοιλιά της και προτίμησε να κατσει σπίτι. παιδακι είναι ακόμη και πάλι σκεφτηκε το μωρό. Δεν θεωρώ το ότι το παιδί πρεπει να μπαινει σε γυαλα αλλα να μην προκαλουμε και την τυχη μας.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από giotaki83 Τρι Απρ 12, 2011 5:20 am

Η αλήθεια είναι ότι είναι εκνευριστικό όλο το θέμα. Κι εγώ ήμουν πολύ άνετη με το θέμα επισκέψεις όταν γεννήθηκε η κορούλα μου. Φτάσαμε 6 μηνων χωρίς να αρρωστήσουμε, έκοψα τον θηλασμό και μετά ξεκίνησαν τα πανηγύρια. 4 φορές ως τώρα έχει αρρωστήσει και κα΄θε φορά ανεβάζει 40 πυρετό. Δεν μπορώ άλλο να τη βλέπώ να καίγεται το που λάκι μου. Τώρα μόλις ακούσω ότι καποιος είναι αρρωστος παθαίνω σοκ. Η μάνα μου πήγαν ένα τριήμερο με το χορευτικό και κόλλησαν από τους υπόλοιπους ένα ελεεινό συνάχι. Ε στη σκέψη ότι θα κολλούσε η μικρή τους υποχρέωσα να φοράν μασκα όποτε έρχονται στο σπίτι. Το σεβαστηκαν γιατί ξέρουν τι περνάει η μικρή όποτε αρρωσταίνει. Και ευτυχώς το γλιτώσαμε. Η αλήθεια είναι όμως ότι το θάρρος το έχω με τους γονείς μου μόνο. Κατα τα άλλα αν είναι να έρθει κάποιος μόν ο όταν είναι αρρωστος λέω ευγενικά καλύτερα να μην συναντηθούμε για τη μικρή. Πάντως συμφωνώ με τη δήμητρα ότι μόνο όταν είναι ένα το μωρό στο σπίτι μπορείς να έχεις τον έλεγχο. Μετά όταν έρχεται και άλλο παιδί στην οικογένεια, χάνεται η μπάλα. Και είναι και ψυχοφθόρο. Δηλαδή ούτε στις κούνιες δεν θα μπορούμε να πάμε γιατί δεν θα ξέρουμε εκει τα παιδάκια τι αρρώστιες θα κουβαλάνε.. Εμείς ρε γαμώτο, άρρωστα ξεάρρωστα παίζαμε , βήχαμε και δεν κολλούσαμε πάντα. Τις πιο πολλές φορές μαλιστα κολλούσαμε από το πουθενά. Πάντως ως βιολόγος εχω να σας πω το εξής: Τα μικρόβια βρίσκονται παντού, μες το σπίτι μας, πάνω στα ρούχα μας, πάνω στα σεντόνια μας, στο νερό κλπ. Δεν υπάρχει αυτό που λεν γυάλα. Παω εγώ ας πούμε σουπερ ή λαική. Οτι μικρόβιο εχει ο κόσμος στη λαική βρίσκεται πάνω στο δέρμα μου, στα ρούχα μου, στα μαλλιά μου, στα κλειδιά μου, στο πορτοφόλι. Και ρωτώ: Υπάρχει περίπτωση, να μπω στο σπίτι και πριν ακουμπήσω το μωρό, να αποστειρώσω κλειδιά, πορτοφόλι, να βγάλω τα ρούχα χωρίς να πέσει κάποιο μικρόβιο στην ατμόσφαιρά, να λουστώ και γενικά να αποστειρωθώ;;;;; Όχι, κανείς μας δεν τακάνει αυτά. Το πολύ πολύ να αλλάξουμε ρούχα (στο άλλαγμα κυκλοφορούν τα μικρόβια στην ατμοσφαιρα) , να πλύνουμε χέρια (αλλα θα πιάσουμε χερούλι μπανιου και κάνουλα από το κρεμοσάπουνο πρώτα οπότε πάλι σκορπίζουμε τα μικρόβια) και να βάλουμε οινόπνευμα στα κλειδιά αλλα όχι στο πορτοφόλι. Δεν υπάρχει τρόπος να προφυλάξουμε το παιδί μας από κατι που κυκλοφορεί, από τη στιγμή που κυκλοφορούμε και εμείς. Εαν έχει γερή κράση το παιδί θα αντέχει και δεν θα αρρωσταίνει και πάνω του να φτερνίζεται το γριπωμένο παιδί. Αν είναι ευαίσθητο σαν τη δικιά μου....τον ήπίαμε....!!!!
giotaki83
giotaki83

Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Τόπος : SALONIKA FTWXOMANA

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Απρ 12, 2011 5:26 am

εχει δικιο το γιωτακι.τα μικροβια υπαρχουν παντου!το τηλεκοντρολ της τηλεορασης ειναι πιο βρωμικο απο την λεκανη της τουαλετας σας πληροφορω!!και ομως το πιανουμε μια χαρα και μετα βαζουμε και την πιπιλα στο μωρο μας χαχαχα τι να κανεις δε τα αποφευγεις απο πουθενα!και μονο η μασκα δε σε σωζει.τα ρουχα?τα χερια?τα μαλλια?παντου ειναι!!μεχρι και το στρωμα που κοιμαται το μωρο ειναι γεματο ακαραια που τρεφονται απο κυτταρα!
αν το ψαξετε σε βαθος θα τρελαθητε και θα δειτε οτι το συναχωμενο παιδι που ηρθε σε επαφη με το παιδι σας ειναι ενα πταισμα Suspect
ακομα και τα μπιμπερο μολις ανοιξεις το καπακι του αποστειρωτη ερχονται σε επαφη με εκατομυρια μικροβια της ατμοσφαιρας.και ειδικα οταν το πιασεις για να ταισεις το μωρο εκει να δεις!
ξερετε ποσα μικροβια εχει μια αθωα κουδουνιστρα που το μωρο μας απλα την γλυφει και εμεις ειμαστε ησυχες επειδη την πλυναμε!ουυυυυ!!!
επισης και το πληκτρολογιο εχει εκατομμυρια βακτηρια και ομως μιλαμε μεταξυ μας εδω και καπακι το κλεινουμε και περνουμε το μωρο αγκαλια Smile
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τρι Απρ 12, 2011 5:43 am

Ασχετο αλλα ειδα σε ενα ντοκυμπαντερ ότι τα περισσότερα μικρόβια τα έχει το σφουγγάρι των πιάτων.Πιο πολλά και από την λεκανη.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Απρ 12, 2011 7:13 am

το σφουγγαρι πιατων οντως εχει μικροβια γιαυτο πρεπει καθε βραδυ να το μουσκευουμε σε νερο με 1 κουτ Σουπας σοδα φαγητου και μισο φλυτζανι ξυδι
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από souki Τρι Απρ 12, 2011 9:41 am

δεν θα την βαλω σε γυαλα δεν ειπα αυτο αλλα και βολτες την παμε και γενικα την βγαζουμε εξω αλλα απο την στιγμη που η κορη της εχει τετοιο ιστορικο και μονιμος ειναι αρρωστο γιατι να μην το αποφυγω;; ξαναλεω οτι δεν ειναι μαντης κανεις να μαντεψει την γριπη αλλα επειδη η μικρη της ειναι ΣΥΝΑΙΧΕΙΑ αρρωστη απο τον παιδικο σταθμο δεν θελω να μου την φερνει σπιτι!!!!!!! γιατι αναπασα στιγμη αυτο μπορει να εχει αρπαξει το οτιδοιποτε!!! κι ο πεθερος μου εχει την μανια να μας την φερνει σπιτι συναιχεια και να την βαζει να χαιδολογαει το μωρο τα νευρα μου δεν μπορω!!! οσο για το σπιτι του πεθερου μου που πηγα το εκανα οπως ειπα για να γλυτωσω την μοιρλα του...και υπεθεσα οτι εχω να κανω με ενα ατομο υπευθυνο [την κουνιαδα μου εννοω]...ελεος πια!!! δεν θεωρω οτι ειμαι παραλογη...ν'αποκτησει αντισωματα οταν ερθει η ωρα οχι τωρα που ειναι μωρακι....
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Τρι Απρ 12, 2011 9:48 am

καταλαβαινω απολυτα πως νιωθεις,ενα μωρουλινι δεν ειναι αναγκη να αρπαξει ιους απο μεγαλυτερο παιδακι...για μενα και οι ιδιοι οι παππουδες επρεπε να προειδοποιησουν αν οχι η ιδια η μανα! εμενα απο τοτε που πηγε ο μεγαλος μου παιδικο ανθρωπο δεν εχω δεχτει σπιτι, και οποιος παιρνει, λεω αν εχουν παιδια, εχουμε συνεχεια ιωσεις, αφηστε το καλυτερα και ουτε εγω παω σε σπιτια με παιδια...παντως η αληθεια απο καποια στιγμη και μετα χαλαρωνεις δε θα κανεις ετσι! και επισης, να πω κατι τελευταιο.....οσες φορες εχουν τα παιδια μου πυρετο κι ερχεται ο γιατρος, ξεντυνει, ξεντυνει, εγω φωναζω, αυτος ξεντυνει,τους αφηνει με ενα φανελακι και την πανα, ξυπολητους, και ανοιγει και τη μπαλκονοπορτα γιατι αλλιως λεει δε πεφτει ο πυρετος....και οντως ρε παιδια....μανι μανι δροσιζονται τα παιδια...

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Απρ 12, 2011 9:51 am

στο σπιτι σου εχεις δικιο εκει δεν εχει δικαιωμα να το φερει .εχει καπου να ο αφησει?θελω να πω πως ηταν καλεσμενη στα πεθερικα σου?και ησασταν και εσεις?η λαθος καταλαβα?πρεπει να τα συνηθιζετε αυτα σιγα σιγα γιατι αν πχ ειστε καλεσμενοι σε γεννεθλια καποιου παιδιου δε θα μπορειτε να εχετε απαιτηση ολα τα παιδακια στο παρτυ να ειναι 100%υγειη.εγω δε θα πηγαινα αρρωστο παιδι σε παρτυ γιατι δε θα ειχα και ορεξη αλλα πολλες ειναι που τα πανε.οποτε επειδη δε μπορω να απαιτησω οι καλεσμενοι του ξενου σπιτιου να πανε με υγειη παιδια δεν παω εγω το δικο μου και τελος.επειδη εχω μωρο δηλαδη και εκει θα ειναι μαζεμενα ενα σωρο παιδακια γιαυτο δεν πηγα 2 φορες ημασταν καλεσμενοι κ στη συνελευση γονεων παλι δε πηγα γιατρι η μπεμπα ηταν σαραντησμενη τοτε κ ο αντρας μου εκεινη την ωρα δουλευε κ δεν ειχα που να το αφησω
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από fridoula Τρι Απρ 12, 2011 11:21 am

κοριτσια εδω στο παρκο και στους παιδοτοπους τα πηγαινουν αρρωστα και μυξωμενα ειναι μην σου τυχει..εγω εχω ανιψια 9χρ που ειναι κολλημενη επανω μου,πηγαινει δημοτικο,οκ φιλασθενη δεν ειναι αλλα δεν της απαγορεψα ποτε να ερθει σπιτι μου.μαλιστα ηρθε και ειχα το μωρο με πυρετο και η μεγαλη δεν κολλησε.ειμασταν ολη νυχτα μαζι και προσεχαμε το μωρο.και αυτο περσι που ηταν 8.
ειναι να σου τυχει..και θα τυχει στο μελλον..  ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! 873205

fridoula

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από souki Τρι Απρ 12, 2011 12:24 pm

ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!! ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!! ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΩΡΟΥΝ ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΡΘΟΥΝ..[ΑΜΗΝ]!!!!!!!!! ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ!!!!!!! δημητρουλα μας καλεσε ο πεθερος για φαι και την ωρα που πηγαμε ρωταω την κουνιδα''πας ακομα την μκρη παιδικο;;'' απαντηση..''ναι κανονικα'' υπεθεσα οτι για να μας ειπαν να παμε η μικρη δεν θα πηγαινε παιδικο την σταματαει και την ξαναπηγαινει οταν γιανει...και την εφαγα κανονικα, αφου η κορη τηες ειχε πασπατεψει την μικρη μου καλα-καλα..να μην τα παρω;;;;;;; δεν οφειλε να με ενημερωσει τι γινεται με την μκρη της;;; ανευθυνη γυναικα!!!!!!!! ειπα και γω οτι εχω να κανω με μανα που της κοβει....την εμπιστευτικα οτι δεν θα φεροταν παραλογα κι αυτη στο μ....νι της!!!!!!!!
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!! Empty Απ: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Απρ 12, 2011 12:39 pm

αλλη φορα και συ να ξεκαθαρισεις οτι δε θες να εχεις επαφες οσο ειναι μικρο το παιδι σου μεχρι να χρονισει τουλαχιστον.και αν θυμωσει και κανενας...χεστικες
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης