Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+18
KaterinaL
agelaki-007
Πούπσυ
koufetaki
ΠΟΠΗ
Rea
kisha
aliki
vassiliki
annia
trianmeli
VAMPIRE
Ladycat
georkost
derbybaby
elenikaram
BokSurat
joan80
22 απαντήσεις

Σελίδα 8 από 31 Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 31  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Φεβ 13, 2013 12:30 am

καλημερα!!!
περιμενουμε νεα απο το μποκακι mother k daughter..
βασσιλικη περαστικα σας οικογενειακως κ ευχομαι να την γλυτωσει ο αντρας σου!
οσο για τα υπολοιπα δεν ζητησε κανεις να διαγραφει η ποπη.κ ειχαμε ξαναπει πως το με ποιαν μιλαγε κ ποια οχι ηταν επιλογη της, αλλα "ξενισε" καπως εχοντας προηγηθει ολος εκεινος ο κακος χαμος.τωρα για τα αλλα με τα γκρουπ κ τις ομαδες δεν μπορω να παρω θεση δεν εχω ιδεα.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τετ Φεβ 13, 2013 4:52 am

Γεια σου γατί καλώς σας βρήκα.

Σήμερα δουλεύω από το σπίτι. Η νταντά μας έχει δικαστήριο. Είναι μαρτυρας κατηγορίας ΄στη δίκη ενός μλκ προπονητή ο οποίος βίασε ένα αγόρι από την ομάδα που προπονούσε. ο γιος της ήταν σε αυτή την ομάδα.

Της είπα να μην τον λυπηθεί όσο και να κλαίγεται για το δήθεν πάθος του. Να έχει στο μυαλό της ότι όταν έκανε αυτά που έκανε το ευχαριστιόταν τα μάλα. Μπορεί να μην πείραξε τον γιο της αλλά το ψυχολογικό κακό που του έκανε ήταν εξεπέραστο.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τετ Φεβ 13, 2013 5:45 am

συμφωνω με την ντέρμπυ όσων αφορά το θεμα της πόπης.
ρεα οχι μονο να μην τον λυπηθεί αλλά και να τον φτυσει στα μουτρα τον αλήτη.ισόβια πρέπει να πάει ,να δει τι καλα θα περάσει στην στενή με τους συγκρατούμενούς του.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Τετ Φεβ 13, 2013 5:54 am

καλησπερα σε ολους .τι κανετε?ελπιζω να ειστε ολοι καλα.μπκα μονο ν ευχηθω στην ελισαβετ,κοριτσακι μ ν σου ζησει η κορουλα σου να ειναι γερη κ πανεμορφη σαν την μανουλα της,
περαστηκουλια στους αρρωστους .ρεα σε παρακαλω δεν υπαρχει λογος ν χασεις την παρεα σου για μενα .

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Τετ Φεβ 13, 2013 6:32 am

Μποκακι μου γλυκο να σου ζησει η κορουλα σου να ειναι γερη και καλοτυχη, περιμενουμε νεα σας,
κοριτσια εγω παλι θελω να πω οτι δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα, μιλαμε κοντα στα τρια χρονια τωρα, παρεξηγησεις γινονται και καλο θα ειναι να τις λυσουμε και να παμε παρακατω
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τετ Φεβ 13, 2013 7:09 am

ΠΟΠΗ έγραψε:καλησπερα σε ολους .τι κανετε?ελπιζω να ειστε ολοι καλα.μπκα μονο ν ευχηθω στην ελισαβετ,κοριτσακι μ ν σου ζησει η κορουλα σου να ειναι γερη κ πανεμορφη σαν την μανουλα της,
περαστηκουλια στους αρρωστους .ρεα σε παρακαλω δεν υπαρχει λογος ν χασεις την παρεα σου για μενα .

παιδί μου διάβασε τι γραφει η μελίνα. συμφωνώ τα μάλα.

δεν θα ήθελα να χαθείς. ωραία τα λέμε. Στο κάτω κάτω σε λίγο έτσι που πάμε θα ξεμε'ίνουμε από σαλλονικιές. Απαπαπα. Δεν λέει.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Φεβ 13, 2013 8:03 am

καλησπερα!!!
αφου το επιασαν το καθικι ρεα καλα της ειπες οχι να τον λυπηθει να ευχεται να "καλοπερασει" μεσα στη φυλακη...
ποπη καλησπερα!τα τεκνα?
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Φεβ 13, 2013 8:08 am

Rea έγραψε:Είχα πολύ καιρό να μπω στο μάδερς. Τα έφερε η ζωή, μια με τη μετακόμιση, μια με τη νέα δουλειά μια με τη μάνα μου.

Μπήκα χτες το βράδυ και ΧΑΛΑΣΤΗΚΑ. Τι κατάντια θεέ μου, φίλη μου καλή γατί μου, πως και άφησες να γίνει όλο αυτό;

Χαλάστηκα τα μάλα που η Δήμητρα μας θυμήθηκε μετά από πολούς μήνες όχι για να μας πει κάτι καλό αλλά για να τα βάλει με την Πόπη. Για ένα θέμα που δεν την αφορούσε στο κάτω κάτω. Είχα πει δεν θα διαβάσω τις 28 σελίδες από το άλλο θέμα. Πριν λίγο κάθησα και διάβασα 4-5, τόσο άντεξα.

Άνοιξα αυτό το τόπικ για να εκφράσω τη συμπαράστασή μου στην Πόπη.Δηλώνω ευθαρσώς και ανοιχτά ότι είμαι στο πλευρό της ότι δεν θα ήθελα να διαγραφεί από το φόρουμ. ότι θέλω να έρχεται εδώ και να τα λέμε.

Αν διαγραφεί η Πόπη δεν θα ξαναποστάρω ποτέ εδώ μέσα. Απλά και όμορφα σας εξηγιέμαι ότι την θέλω στην παρέα που τόσο καιρό ήταν η παρέα μου.

Κατά τα άλλα σε όσους ενοχλούνται από την παρουσία της περαστικά τους. Εγώ πάντως ευχαριστώ, δεν θα πάρω.

Φιλικά Ρέα.
αν διαβαζες ολες τις σελιδες θα ειχες πιο ολοκληρωμενη αποψη.ποσως με ενδιαφερει αν χαλαστηκες. 1ον δεν σας ξεχασα αλλα θα διαβαζες οτι για 4 μηνες δεν ειχα πσ και εναμισι μηνα ημουν χωρις συνδεση γιατι αλλαξα εταιρεια. ειχα ιντερνετ στο κινητο αλλα ειναι 2 χρονων μοντελο και δε με βαζει σε ολα τα σαιτ.εμπαινα στο φορουμ απο το κινητο αλλα δε μπορουσα να συνδεθω.
2ον αν τα διαβαζες ολα θα εβλεπες πως το θεμα με αφορα διοτι η ποπη με εμπασε σε μια ομαδα που χωρις να με ρωτησει καν και ηθελε να λεω οτι γουσταρει αυτη βαζωντας μαλιστα και αλλες να με κραζουν.
3ον οταν η ποπη επιανε μερικες απο εδω μεσα ξεχωριστα και τις εστελνε πμ λεγοντας πως εχουμε ρουφιανα αναμεσα μας εσενα γιατι δεν σου εστειλε αραγε?
αλλα σου εστειλε τωρα για να της κανεις τον δικηγορο?
και στα παπαρια μου λοιπον αν λυπασαι η αν χαιρεσαι. το τι εχει πει η ποπη το ξερω καλυτερα απο ολους. εσυ μπηκες σε ενα θεμα διαβασες 3 σελιδες και εβγαλες συμπερασμα. αν σε βαζανε και σενα σε ομαδα χωρις να σε ρωτησουν και σου μιλουσαν και ασχημα και απο πανω τοτε να τους ελεγες και ευχαριστω.
αυτα και γεια.
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Φεβ 13, 2013 8:10 am

μποκ να σου ζησει το κοριτσακι σου με το καλο να πατε σπιτακι σας και να ειστε παλι ολοι μαζι.καλο σαραντισμο ευχομαι.
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Φεβ 13, 2013 8:32 am

και κατι τελευταιο. οπως ξερετε οι μοντ (δηλαδη εσεις με τα ροζ ονοματα) μπορειται να αυτοδιαγραφειτε η να αυτομπαναριστιτε. αντι λοιπον να κλαιγοταν η ποπη να την διαγραψουν θα μπορουσε να το κανει μονη της.
και επειδη εγω δεν ειμαι κανενα κλαψομουνι να κλαιγομαι <<διαγραψτε με>> γιατι θελω να με ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ (καλη ωρα σαν μερικες μερικες)
διαγραφομαι μονη μου γιατι απλα χεστηκα και βαρεθηκα .
φατε στη μαπα την ποπη που σας βριζει πισω απο την πλατη και αυριο θα στελενει πμ σε αλλες να κατηγορει καποια αλλη.
επισης δεν εχω καν υπομονη να μεινω αλλο μελος εδω μεσα ουτε καν για να δω τι θα απαντησει η ρεα διοτι χεστηκα και για το τι θα απαντησει.
δε γαμιουνται ολα που θα κατσω εγω να χαλιεμαι για διαδικτιακες <<φιλιες>>
.
τις καλες τις κρατησα στο φβ. βεβαια τη ρεα θα την σβησω γιατι και εμενα ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ που εκανε την δικηγορο της ποπης επειδη η ποπη της τα σφυριξε.
μια ζωη ετσι κανει.φωναζει αλλους να καθαριζουν γιαυτην.
οταν εγω χρεωνομουν απο γερμανια να την παιρνω στο κινητο ελλαδα για να δω τι κανει το μωρο της η ρεα δεν εβαζε το κουλο της να παρει ουτε καμια αλλη.
επισης τα ραντεβου στους γιατρους που της εκλεινα τα ξεχασε.
επισης ξεχασε που με φωναζε να καθαριζω στο φβ οταν της την ελεγε κανεις η στα φορουμ.
επισης ξεχασε που οταν ηθελε βοηθεια η αδερφη της που ηρθε να μεινει γερμανια την βοηθησα οσο μπορεσα.
επισης ξεχασε που μια φορα χρειαστικα την υποστηριξη της η εστω την ουδετερη σταση της και αυτη εβαλε αλλες να με βριζουν(γιατι ειπαμε παντα ετσικανει) επειδη με εμπασε σε μια ομαδα με το ζορι και ηθελε να λεω οτι διαταζει αυτη.
αυτο ηταν το ευχαριστω.
χμμμ τελικα 2-3 ατομα αξιζαν στα τοσα χρονια διαδυκτιακων φιλιων.
αυτα και ρεα να την χαιρεσαι την θεσσαλονικια.
να κατι τετοιες βγαζουν κακο ονομα στη σαλονικη.
αντιο σας χωρις <<κλαψες>> και χαρηκα που γνωρησα μερικες.
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Τετ Φεβ 13, 2013 9:34 am

ρε μητσο ηρεμισε
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Τετ Φεβ 13, 2013 9:59 am

Ας το Φροσσω. τη ρωτησα στο fb και μου ειπε οτι οντως διαγραφηκε.
Καλα ειχε κλεισει το θεμα. ηταν αναγκη να το σκαλισουμε παλι? και εντελως τυχαια μπηκε και η Ποπη την ωρα που Ρεα ελεγε τα δικα της....

elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Φεβ 13, 2013 10:56 am

ρε παιδια...ειπαμε να μιλαμε να λεμε τι κανουν τα μωρα μας,να λεμε τα νεα μας..αναγκη ηταν να φτασουμε ως εδω??τι να πω στο τελος θα μεινουμε 2 ανθρωποι να λεμε ενα γεια.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Φεβ 13, 2013 10:58 am

ελενη ερχεσαι τσατ?
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Τετ Φεβ 13, 2013 11:01 am

ναι παμε!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από koufetaki Τετ Φεβ 13, 2013 12:06 pm

εχω μεινει μλκσ κ φυσικα ενημερωθηκα κ φυσικα θα πω αυτο που θελω,βασικα εχω μεινει απιστευτα μλκσ με την συμπεριφορα σου ρεα εαν ειναι κ ποτε δυνατον να εχεις ακουσει σε ενα θεμα την μια πλευρα να εχεις διαβασει 4 σειρες κ να εκφερεις γνωμη.σε ειχα πολυ ψηλα σε ειχα για πολυ ακριβοδικαιη απιστευτο....επειδη εγω ακουσα κ εζησα κ τις δυο πλευρες μπορω να πω την γνωμη μου δικαιος λοιπον!η δημητρα ειναι απο τα ποιο ντομπρα κ καθαρα ατομα που εχω γνωρισει δεν την υποστηριζω λεω την δικη μου αληθεια ηταν αδικο ολο αυτο απο την πλευρα της ποπης αν κ με δικη μου προστριβη στην αρχη της φασης ειχε ζητηση συγνωμη απο την δημητρα για το ολο θεμα κ ξερω οτι στεναχωρεθηκε αλλα δεν αντιδρουν κ δεν συνχωρουν ολοι το ιδιο,ηταν κ ειναι ενα θεμα που δυστυχως μπλεκτηκαμε ολες κ σε αυτο δεν φταιει η δημητρα,αυτο που εκανες ρεα ηταν μια πολυ μεγαλη κατινια κ πολυ ακυρη κινηση,βαρεθηκα πωω μα ποσο βαρεθηκα,δεν διεγραφομαι απο το φορουμ γτ θελω να εχει κοσμο κ την φρωσο την εκτιμω βαθυτατα ειναι ενα ατομο που χαιρομαι που το γνωρισα ιντερνετικα αλλα πραγματικα δεν ασχολουμε αλλο,τα εμαθα λοιπον τα νεα κ ηθελα να μιλησω ..... και μιλησα!!
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Τετ Φεβ 13, 2013 12:30 pm

τι εγιν επαλι ρε πουστη μου?κοριτσια δεν ξερω τι παιχτηκε ακριβως γιατι δε διαβασα ολ ααυτα...δεν παιρνω μερος γιατι δ εμε αφορα,δεν εχω καν fb. χαρηκα που γυρισε ο μητσος α, το κουφετο και η ελενη...τωρα γιατι ξεκατινιαζομαστε ετσι?Δημητρουλι,ελα ρ εμαλακα τωρα το ξερω οτι παντα σκιζεσαι και γινεσαι 1000 κομματια ,ξερω ποσο εκνευρισμενη εισαι αλλα ρ εμαλακα ελα να λεμε καμια χαζομαραααααααααααμουατς!
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Τετ Φεβ 13, 2013 12:30 pm

ετσι ηθελα κι εγω να χωθω σαν την τσουτσου!
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Τετ Φεβ 13, 2013 12:53 pm

εγω θα πω οτι δεν παιρνω το μερος κανενος, δεν με αφορα το θεμα, αλλα γιατι πρεπει να φτασουμε ως εκει, τουλαχιστον ας σεβαστουμε το γατι και μονο...
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τετ Φεβ 13, 2013 1:42 pm

kisha έγραψε:ετσι ηθελα κι εγω να χωθω σαν την τσουτσου!



Α, ρε κίσα, την καλύτερη δουλειά κάνεις!

Για τα υπόλοιπα, ουδεν σχόλιο.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Τετ Φεβ 13, 2013 2:00 pm

το γατι τα εχει παιξει κ εχει φαει φρικη!!!!!!! ειναι πραγματικα. δυσκολο νομιζω οτι τελικα εκανα κακο στην ιντερνετικη μας παρεα
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τετ Φεβ 13, 2013 10:09 pm

Πολύ καλημέρα σε όλη την παρέα. Και στη Πόπη που όλοι την ξέρουμε και είμαστε σε θέση να κρίνουμε τι άνθρωπος είναι.

Ο καθένας μπορεί να έχει τη δική του προσωπική άποψη για εκείνη, για την Ρέα, για τον καθένα, ας τη κρατήσει για πάρτη του και ας μη προσπαθήσει να την επιβάλει σε άλλους. Και όποιος έχει προσωπικά μαζί της ας τα λύσει μόνος του και όχι μέσα από την παρέα.

Αν γουστάρω Πόπη θα πάρω Πόπη καί όχι μπακλαβά. Ευχαριστώ πολύ.

Κατά τα άλλα ζαμάν φου και πάνω τούρλα.

Κισσόνι ζε τεμ μποκού για τις ατάκες σου. Όποτε τις καταλαβαίνω.

Και θα ξαναπώ η Μελίνα το έχει πιάσει το νόημα πλήρως. Της ζωής.

Βζιννννννν φεύγω για να βγάλω το ψωμί μου! Φιλάκια!
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Τετ Φεβ 13, 2013 10:52 pm

merci μα πετιτ, καλημεραλεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Φεβ 13, 2013 11:42 pm

καλημερα κοριτσια..
να πουμε κανενα νεακι για τα μπεμπε μας??κισαονι χρονιζετε σε λιγακι ε???
αντε με το καλο!!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από aliki Πεμ Φεβ 14, 2013 12:17 am

Καλημέρα κορίτσια!

σαν νέο μέλος στην ομάδα σας δεν γνωρίζω την ιστορία, αλλά για ίντριγκές έχω τον σουλεϊμάν και τη φατμαγκιούλ.
είστε μια ωραία παρέα, γιαυτό και μπαίνω κάθε μέρα, να λέμε καμιά βλακεία να γελάμε, όπως επίσης να γελάμε με τα κατορθώματα των παιδιών μας!

Ας σας πω λοιπόν τον προβληματισμό μου. τα παιδιά μου είναι 21 μηνών (πολύ πρόωρα να σας θυμίσω), έχουν μπόλικα δόντια αλλά αρνούνται να φάνε οτιδήποτε σε στερεά μορφή! Τρώνε μόνο μπισκότα-κουλουράκια, ψωμί, φέτα, και αυτά μόνο 4-5 μπουκίτσες και μετά σταματάνε και τα φτύνουν. Όλα τα γεύματα στο μπλέντερ. Έχω δοκιμάσει τα πάντα, όλα τα φαγητά-φρούτα-γλυκά αλλά τα φτύνουν. Ακόμα και νηστικά τα άφησα, αλλά δεν τρώνε παραπάνω απο 4 μικρές μπουκίτσες.

Ώρες ώρες σκέφτομαι μήπως δεν είναι έτοιμα ακόμα, αλλά δόντια έχουν, και βλέπω άλλα παιδάκια που τρώνε με 2 δόντια μόνο!!! Μήπως δεν πρέπει να κάνω συγκρίσεις?? Αν δεν τρώνε τώρα που είναι σχεδόν 2 χρονών, πότε στο καλό θα φάνε???
aliki
aliki

Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 8 από 31 Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 31  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης