Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου

+3
ΠΟΠΗ
BokSurat
LLIA
7 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου Empty SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου

Δημοσίευση από LLIA Τετ Δεκ 05, 2012 2:52 pm

ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ ΑΝΕΡΓΟΙ 7 ΠΑΙΔΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ ΚΟΡΗΤΣΙΑ
ΑΓΟΡΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΖΗΤΑΩ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΡΟΥΧΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ
ΜΕΤΑΧΗΡΗΣΜΕΝΑ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΟ ΜΗΝΩΝ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΕΧΕΤΕ
ΤΙΠΟΤΑ ΒΡΕΦΗΚΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ

ειναι αμεση αναγκη SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου 506945

LLIA

Ημερομηνία εγγραφής : 05/12/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου Empty Απ: SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Δεκ 06, 2012 6:30 am

καλησπερα.
να χαιρεσται την μεγαλη οικογενεια σας.
πες μας λιγες παραπανω λεπτομερειες σε παρακαλω... οπως τις ηλικιες/και το φιλο και επισεις σε ποια περιοχη μενετε?
εγω δυστηχως δεν εχω κατι που να μου περισευει προς το παρων... θα το εχω υποψιν μου...
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου Empty Απ: SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Πεμ Δεκ 06, 2012 6:38 am

γεια σου κοπελα μ εχω μερικα βρεφικα για αγορακι αλλα επειδη ειμαστε κ εμεις ανεργοι αν δε εισαι θεσσαλονικη δεν μπορων στα στηλω λογο οικονομικου αλλιως μετα χαρας ν στα δωσω

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου Empty Απ: SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου

Δημοσίευση από LLIA Πεμ Δεκ 06, 2012 6:42 am

καλυσπερα και ευχαρηστω για το ενδιαφερον μενω καλαμπακα στα μετεωρα αν
εχετε ακουσει αλλα θα σασ πληρωσω εγω τα μεταφορηκα να μου στειλετε αν
εχετε οτιδηποτε... οι ηλικιεσ ειναι 2,5 μηνων και 2 χρονων κορητσακια
αλλα δεν πειραζει τα φοραω και αγορηστικα που ειχα απτο αλλο παιδακι
μου. οποτε αν εχετε και αγορηστικα δεν πειραζει αναγκη τα εχουμε ολα...
μετα ειναι 3,5 αγορακι μετα 5 χρονων αγορακι ειναι 9,5 χρονων αγορακι
και ειναι 2 κορητσακια παλι 14,5 και 17...

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΗ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΩ ΒΡΕΦΗΚΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ.. ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΦΟΡΑΕΙ 20-21
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΑ ΦΟΡΑΜΕ. ΤΟ ΑΛΛΟ ΦΟΡΑΕΙ
23 - 24 ΜΕΤΑ 26-28 ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ 35-36 ΜΕΤΑ 36-37 ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΦΟΡΑΕΙ
37-38 ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΑ ΚΑΛΟΥΠΙΑ ΦΟΡΑΕΙ ΚΑΙ 39 ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ...
ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΓΙΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΛΙΓΟ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΛΥ ΑΝΑΓΚΗ.. ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΠΟΛΥ

LLIA

Ημερομηνία εγγραφής : 05/12/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου Empty Απ: SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου

Δημοσίευση από LLIA Πεμ Δεκ 06, 2012 6:50 am

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΠΗ ΜΟΥ ΘΑ ΔΑΝΕΙΣΤΩ ΕΓΩ ΜΕΡΗΚΑ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΗΚΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ...

LLIA

Ημερομηνία εγγραφής : 05/12/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου Empty Απ: SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου

Δημοσίευση από LLIA Πεμ Δεκ 06, 2012 2:44 pm

ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ????

LLIA

Ημερομηνία εγγραφής : 05/12/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου Empty Απ: SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου

Δημοσίευση από BokSurat Παρ Δεκ 07, 2012 12:57 am

lia αν μπορει η κοπελα θα στο γραψει.
δεν ειμαστε συνεχεια μεσα, εχει και 2 παιδια που ειναι πανω απο καθε ιντερνετ...
επισης αν θελεις βαλε μας μια φωτογραφια απο την οικογενεια σου να σας θαυμασουμε!! δεν ειναι συνηθισμενο να εχει κανεις τοσο μεγαλη οικογενεια στις μερες μας. εγω προσωπικα σε θαυμαζω. Smile
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου Empty Απ: SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Παρ Δεκ 07, 2012 9:14 am

ναι θα σου στηλω εχω ειδη μια σακουλα κ λιγα κοριτσιστικα εχω κ πολλα φανελακια μ δινουν πολλα ρουχαλακια αγοριστικα τα οποια τ μαζευω κ τα δινω γ τ βρεφος εχω περιμενω ν μ στηλεισ τα στοιχεια σου σε πμ στηλε θ σ στηλω κ το τηλ μ ν μιλησουμε ν συννεοηθουμε συγνωμη αλλα δυστηχως ειμαι ασχημα οικονομικα κ εγω ρωτα τ κοριτσια θα στα στηλω ομως χαρα μ .

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου Empty καλημερα σας, εχω καιρο που ψαχνω να δωσω ρουχαλακια . θελω πολυ να σας βοηθησω ειμαι απο την Αλοννησο. Εχω 2 κοριτσια το ενα 4,5 χρονων και το αλλο 17 μηνων εχω ρουχαλακια και παπουτσακια!!!! δωστε μου τη διευθυνση σας να σας τα στειλω με ταχυδρομειο!!!

Δημοσίευση από sonia gkiouli Σαβ Δεκ 08, 2012 12:58 am

LLIA έγραψε:ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ ΑΝΕΡΓΟΙ 7 ΠΑΙΔΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ ΚΟΡΗΤΣΙΑ
ΑΓΟΡΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΖΗΤΑΩ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΡΟΥΧΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ
ΜΕΤΑΧΗΡΗΣΜΕΝΑ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΟ ΜΗΝΩΝ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΕΧΕΤΕ
ΤΙΠΟΤΑ ΒΡΕΦΗΚΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ

ειναι αμεση αναγκη SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου 506945
SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου 260513647 SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου 260513647

sonia gkiouli

Ημερομηνία εγγραφής : 08/12/2012
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : αλοννησος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου Empty Απ: SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου

Δημοσίευση από LLIA Σαβ Δεκ 08, 2012 7:08 am

οκ δικιο εχεισ δεν μπορει να ειναι συνεχεια στο ιντερνετ για να απαντησει.. αλλα ισωσ βιαστηκα λιγο γιατι εχουμε πολυ αναγκη γιατι μπηκε ο χειμωνας και δεν εχουμε σχεδον τιποτα... δεν τους κανουν ουτε τα καλοκαιρνα να τα φορουσαμε με ζακετα.. γιαυτο ζηταω οτιδηποτε εχετε.. ποπη μου σευχαρηστω θα σε παρω οταν ευκαιρεσω και ολοι μασ ειμαστε ασχημα οικονομικα με αυτην την κριση... στο τελοσ δεν θα εχουμε ουτε να φαμε αν δεν βρουμε τουλαχηστον μια δουλεια.. σονια σου εστειλα π.μ να σται καλα κορησια ευχαρηστω πολυ

LLIA

Ημερομηνία εγγραφής : 05/12/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου Empty Απ: SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου

Δημοσίευση από sonia gkiouli Σαβ Δεκ 08, 2012 7:31 am

καλησπεα Λια .... ειδα το μυνημα με τη διευθυνση . Την Δευτερα θα σου τα πακεταρω και θα σταστειλω οτι δεν χρειαζομαι με το ταχυδρομειο!!! Αλληλοβοηθεια παιδια ειναι ακριμα να κρατατε ρουχα χωρις να τα βαζετε ποτε ξανα!!!!!!

sonia gkiouli

Ημερομηνία εγγραφής : 08/12/2012
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : αλοννησος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου Empty Απ: SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Σαβ Δεκ 08, 2012 8:07 am

γεια σου σονια .
και ποιος σου ειπε οτι τα κραταμε κοπελα μ ????εγω τα δινω στο χαμογελο του παιδιου τα ρουχα απλα μαζευω κ τ δινω οχι απλα μια σακουλα αλλα αρκετα διοτι δεν εχω αμαξι τ πηγαινω μ αστικο δεν με συμφερει ν τα πηγαινω λιγα λιγα

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου Empty Απ: SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου

Δημοσίευση από BokSurat Σαβ Δεκ 08, 2012 8:10 am

BokSurat έγραψε:επισης αν θελεις βαλε μας μια φωτογραφια απο την οικογενεια σου να σας θαυμασουμε!! δεν ειναι συνηθισμενο να εχει κανεις τοσο μεγαλη οικογενεια στις μερες μας. εγω προσωπικα σε θαυμαζω. Smile
λοιπόν; θέλεις να μας βάλεις μια οικογενειακή σας φωογραφία; Smile
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου Empty Απ: SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου

Δημοσίευση από BokSurat Σαβ Δεκ 08, 2012 8:43 am

επίσης αν θέλεις μπορεις να ρίξεις μια ματια και εδω... http://likenew.eu/
εχω πάρει 1 φορά κ ηταν σαν καινουργια.
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου Empty Απ: SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου

Δημοσίευση από Rea Σαβ Δεκ 08, 2012 1:18 pm

Llia λυπάμαι για το δούλεμα. Που επιχειρείς να μας κάνεις. Πολλοί κοιτάνε να μαζέψουν ρούχα με αυτό τον τρόπο και μετά να τα πουλάνε στο ιντερνετ-ούτε τη πατέντα δεν εχεις. Και το σενάριο της πολύτεκνης οικογένειας είναι ότι πιο ατυχές μπορούσες να σκεφτείς. Βλέπεις μεγάλωσα σε πολύτεκνη οικογένεια και ξέρω ότι τα πιο μικρά έχουν τα ρούχα από τα αδερφάκια τους. Ζόρι υπάρχει με τα ρούχα των πρώτων και βέβαια με τα τρόφιμα.
Παρεπιπτωντως να πω ότι διάβασα τα ποστ που ε,χεις ανεβάσει στο ειμαι μαμά στο παρεντς και αλλού. Το νου σου όμως μην καμιά φορά αντί για δέμα σου στείλουν αστυνομια.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου Empty Απ: SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Κυρ Δεκ 09, 2012 4:20 am

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου 266204 ti egine kale popopopop

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου Empty Απ: SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Κυρ Δεκ 09, 2012 5:49 am

τ γινεται βρε παιδια εδω

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου Empty Απ: SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου

Δημοσίευση από LLIA Κυρ Δεκ 09, 2012 6:44 am

μα πωσ βγαζεισ συμπερασματα χωρισ να με γνωριζεισ ?? αν θεσ στειλε και αστυνομια και οτι θεσ.. γιατι λεω αληθεια και εχω πολυ αναγκη.... να στο εξακρηβωσει και η ιδια αστυνομια αν θεσ.... και για την φωτογραφια δεν θα ηθελα να ανεβασω δημοσια καποια γιατι εχω μικρα παιδια που πανε σχολειο και μενουμε σε πολυ μικρη πολη και μπορει να τα κοροιδευουν.. αν θελεισ δωσε μου το ε μαιλ σου να σου στειλω να δεισ....!!! ευχαρηστω

LLIA

Ημερομηνία εγγραφής : 05/12/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου Empty Απ: SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου

Δημοσίευση από sonia gkiouli Κυρ Δεκ 09, 2012 7:12 am

ooops!!! Ti egine re paidia apati einai? an einai na min paketaro Lia!!!!!paidia peite moy ego extes egina melos edo mesa!!

sonia gkiouli

Ημερομηνία εγγραφής : 08/12/2012
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : αλοννησος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου Empty Απ: SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου

Δημοσίευση από LLIA Κυρ Δεκ 09, 2012 8:15 am

oxi sonia moy δεν ειναι απατη.. ειναι πραγματη αναγκη και αν θεσ στο επιβαιβεωνω με οποιον διποτε τροπο... απλωσ μεριικα ατομα δεν θελουν να βοηθησουν και δεν ξερω για ποιον λογο θελουν να μασ βγαλουν απατεωνεσ.... κορτιτσια οποιοσ εχει κατι ασ βοηθησει.... ειναι πραγματικη αναγκη και αν θελετε σασ το επιβαιβεωνω... ευχαρηστω και σονια μου αν μπορεισ στειλε τα πραγματα σου τα εχουμε πολυ αναγκη.....!!

LLIA

Ημερομηνία εγγραφής : 05/12/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου Empty Απ: SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Κυρ Δεκ 09, 2012 9:00 am

λια στηλε μ σε πμ τα στοιχεια σου κοπελα μ να τα εχω

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου Empty Απ: SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου

Δημοσίευση από Ladycat Κυρ Δεκ 09, 2012 9:21 am

σαν αντμιν του φορουμ κ υπευθηνη του χωρου αυτου θα ηθελα παρακαλω πολυ να μου στειλετε τα στοιχεια σας ωστε οσα μελη θελουν να τους τα κοινοποιω σε ΠΜ
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου Empty Απ: SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου

Δημοσίευση από sonia gkiouli Τρι Δεκ 11, 2012 2:09 am

koita i alitheia einai pos an eixes ka mia fotografia tha mas epeithe perissotero ego tha soy ta steilo ayrio basika giati perasame gastrenteritida oikogeneiakos kai den eixa bgei apo to spiti!!

sonia gkiouli

Ημερομηνία εγγραφής : 08/12/2012
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : αλοννησος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου Empty Απ: SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου

Δημοσίευση από danai1974 Δευ Μαρ 18, 2013 2:40 am

gia sas.
prota ithela na sas zitiso signomi gia ta elinika pou grafo......
ime apo polonia kai eho 3 pedakia 2 agoria kai 1 korytsy.o andras mou ine elinas kai tora ine anergos.distihos den boroume na pame stin polonia epidi ehoume ton patera tou andra mou opios ine 80 e.
proti fora stin zoi mou zito ama kapia ehi rouha gia ta pedia mou.
o megalos o gios mou ine 13 e.ala ine psilos kai gemats.
o mikros mou ine 9 e.ine psilos ala adynatoulis.
to korytsaki mou ine 4,5 eton.
pio poli dyskola ine gia to proto gio mou epidi megaloni poli grigora kai ine poli dyskola na ton prolavenoume na pernoume rouha.
o meseos ehi pio poli provlima me ta papoutsia epidi den menoune apo ton meglo.(ta halai)
gia to korytsy shedon den eho tipota........forai rouhalakia opia tis ine mikra.....pigeni tora sto pronipio kai drepoume oti tin dino etsy.drepoume episis na zitiso rouha apo tis files mou epidi fovame na min kotsobolevoune meta(an to ipa sosta)den ksero pou boro na zitiso voitia edo stin athina gia ta pedia mou......opos to kserete mas kopsane to epidoma ke tora imeste stin para poli diskoli thesi.....sas efharisto poli kai signomi
danai1974
danai1974

Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου Empty Απ: SSSOOOSSS ζηταω βοηθεια ειμαστε πολυτεκνη χρειαζομαι ρουχα για τα παιδακια μου

Δημοσίευση από BokSurat Σαβ Μαρ 23, 2013 11:31 pm

να σου ζησουν τα παιδακια σου...
δυσκολα για αυτες τις ηλικιες θα βρεις καποιον απο εδω μεσα να μπορεσει να σε βοηθισει...
μια καλή λύση ειναι να δεις σε φορουμ που χαρηζονται η ανταλάσονται αντεικίμενα.
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης