Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
tips για βαψιμο υπνοδωματιων! - Σελίδα 2 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

tips για βαψιμο υπνοδωματιων!

+3
vassiliki
VAMPIRE
koufetaki
7 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

tips για βαψιμο υπνοδωματιων! - Σελίδα 2 Empty Απ: tips για βαψιμο υπνοδωματιων!

Δημοσίευση από koufetaki Σαβ Μαρ 24, 2012 1:02 pm

Ladycat έγραψε:πωπω γματο ειναι
ναι σαν καλο με φαινετε κ εμενα.μου την δινει οταν θελω κατι κ δεν ερχετε κ οταν τρωω φλασια ειναι οοολα καααλααα αχαχααχαχ
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

tips για βαψιμο υπνοδωματιων! - Σελίδα 2 Empty Απ: tips για βαψιμο υπνοδωματιων!

Δημοσίευση από koufetaki Σαβ Μαρ 24, 2012 1:06 pm

αυτο το δεντρακι ποιο εφηβικο αλλα ποιο δυσκολο να γινει τι λετε? https://www.youtube.com/watch?v=xB1tHsah3vA&feature=related
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

tips για βαψιμο υπνοδωματιων! - Σελίδα 2 Empty Απ: tips για βαψιμο υπνοδωματιων!

Δημοσίευση από BokSurat Σαβ Μαρ 24, 2012 1:19 pm

koufetaki έγραψε:
BokSurat έγραψε:δείτε και εδώ: http://www.stickit.gr/ είναι πιο φθηνό από το άλλο και έχει και την δυνατότητα να σου γράψει μια φράση όποια θες κ να την βάλεις στον τοίχο σου! Razz

δημητρα 24 αυγουστου στις 2:30 το βράδυ βγήκε
πολυ καλο το κραταμε!!!!!κ αλλο παρθενακι ουαου,βρε τι καλα παιδια που ειναι ωροσκοπο δεν ξερω μητσομ 28-8 κ 1.30 το μεσσημερι βρεσμαςς περικαλω
επίσης λέει ότι μπορεί να κάνει αυτοκόλητο σε όποια διάσταση θες και μια φωτογραφία που θα τους στείλεις... μιλάμε ξετρελάθηκα τους έστειλα να μου στείλουν δείγματα κ μουπαν ότι παρέλαβαν την παραγγελία κ θα μου τα στείλουν (δωρεαν εννοείτε) βασικά εγώ ελαγα να το ζωγραφίσω το δωμάτιο πριν γενηθεί ο μικρός αλλά δεν πρόλαβα οπότε σκέφτομαι πολύ τα αυτοκόλητα...
Δημητρα εσυ που τα ξερεις εμείς το οροσκόπο έχουμε; και για πες γενικα τι να περιμενω να ξερω κ εγω η έρμη χαχαχαχα!!!

koufetaki έγραψε:moliw brhka πως θα κανω το υποδωματιο των δυο παιδιων.διπλα απο το παραθυρο εντονο κιτρινο πανω στον τοιχο που δεν ειναι μεγαλης επιφανειας το δεντρακι με τα λουλουδακια που εβαλα ποιο πανω ο τοιχος διπλα ζεστο πορτοκαλι εκει θα μπει κ η κουκετα κ απο το δεντρακι θα ξεκινανε τετοιες πεταλουδες κ θα πηγαινουν πανω απο την κουκετα tips για βαψιμο υπνοδωματιων! - Σελίδα 2 %CE%94%CE%B9%CE%B1%CF%83%CE%BA%CE%B5%CE%B4%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%87%CE%B1%CF%81%CE%B9%CF%84%CF%89%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%B1-%CF%83%CF%87%CE%AD%CE%B4%CE%B9%CE%B1-%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%8D-%CE%B4%CF%89%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%AF%CE%BF%CF%85-14 ο απεναντι τοιχος εχει τηλεορ.ψηλα κ ενα απο τα λουλουδια που σας ειχα βαλει.....εκει δεν ξερω ομως θα μπει το επιπλο με τα ραφια που εχω τα παιχνιδια του μικρου....τι χρωμμα εκεινος οεο?
ΤΕΛΙΟ ΕΙΝΑΙ !!!! αν εχεις το κουραγιο να το φτιαξεις... καλη υπομονη οποτε εγω δεν δεν την εχω χαχα!!
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

tips για βαψιμο υπνοδωματιων! - Σελίδα 2 Empty Απ: tips για βαψιμο υπνοδωματιων!

Δημοσίευση από VAMPIRE Σαβ Μαρ 24, 2012 1:27 pm

τελειοοοοοοοοο!!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

tips για βαψιμο υπνοδωματιων! - Σελίδα 2 Empty Απ: tips για βαψιμο υπνοδωματιων!

Δημοσίευση από koufetaki Σαβ Μαρ 24, 2012 2:40 pm

και αυτο το δεντρο με αρεσε κ δεν ειναι τοσο κοριτσιστικο κ ειναι ευκολο μπορω να το κανω https://www.youtube.com/watch?v=cZQNwXPzB7g&feature=related
κ βρηκα τελικα τι θα κανω τον τοιχο τον απεναντι.στον τοιχο ειναι ντουλαπα τβ ψηλα κ καλοριφερ θα μπει ενα ανοιχτο επιπλο με τα ραφια κ 1.60υψος κ εκει που θα τελιωνει το επιπλο θα κανω το τελιωμα απο καστρο βλεπω τωρα τεχνοτροπιες για τα τουβλα...αααχ πολυ με αρεσειιι
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

tips για βαψιμο υπνοδωματιων! - Σελίδα 2 Empty Απ: tips για βαψιμο υπνοδωματιων!

Δημοσίευση από koufetaki Σαβ Μαρ 24, 2012 2:48 pm

βρηκα κ πως θα κανω τους πυργους https://www.youtube.com/watch?v=bU82CcGpvvY
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

tips για βαψιμο υπνοδωματιων! - Σελίδα 2 Empty Απ: tips για βαψιμο υπνοδωματιων!

Δημοσίευση από VAMPIRE Σαβ Μαρ 24, 2012 10:45 pm

πολυ τελεια ολα!καλλιτεχναρα μου!!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

tips για βαψιμο υπνοδωματιων! - Σελίδα 2 Empty Απ: tips για βαψιμο υπνοδωματιων!

Δημοσίευση από vassiliki Κυρ Μαρ 25, 2012 7:41 am

ρε το ενα είναι καλύτερο απο το αλλο! απίθανες ιδέες!
για να καταλάβω τι χρώμα ψαχνουμε... απο την μια είναι κιτρινο και ψαχνουμε το απέναντι? και τι αποχρωση?λεμονί, καναρινί?
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

tips για βαψιμο υπνοδωματιων! - Σελίδα 2 Empty Απ: tips για βαψιμο υπνοδωματιων!

Δημοσίευση από VAMPIRE Κυρ Μαρ 25, 2012 10:31 am

με το κιτρινο παει και το πρασινακι το ανοιχτο και το μπλε ανοιχτο(οχι εντελως γαλαζιο)
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

tips για βαψιμο υπνοδωματιων! - Σελίδα 2 Empty Απ: tips για βαψιμο υπνοδωματιων!

Δημοσίευση από koufetaki Κυρ Μαρ 25, 2012 11:05 pm

κορες ξεκιναμε κ θα δουμε τι θα βγει βεραμαν μπλε μητσομ λιγο το βαρεθηκα ακομη δεν ξερω πυργος ακυρος γτ εχω ενα μεγαλο καδρο που το χα ξεχασει το 1ο εργο της μικρης οποτε θα κοτσαρω αυτο πανω απο την ραφιερα αντε να ξεκινησουμε κ θα σας βαλω φωτο
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

tips για βαψιμο υπνοδωματιων! - Σελίδα 2 Empty Απ: tips για βαψιμο υπνοδωματιων!

Δημοσίευση από koufetaki Πεμ Μαρ 29, 2012 10:50 am

αχ!κοριτσαρες τελιωσαμε.μας εφυγε η μαγκια μας βγηκε ο πατος.φωτο οχι τωρα δεν μπορω με τπτ.ωραια γιναν ενα θα πω ομως μας ελιωσε ταμαλα το οτι επρεπε να βαψουμε ολους τους τοιχους πρωτα ασπρους κ μετα δυο χερια απο το καθε χρωμα που θελαμε.αλλιως δεν γινοταν κ οι ζωγρφιες δεν θα καλυπτοταν αλλιως.οποτε συμβουλη μικρες επιφανειες οταν θελετε να δημιουργησετε.δεν θα ξαναζωγρφησω ομως θα βαλω αυτοκολητα εν καιρο γτ δεν βρηκα αυτα που μ αρεσαν ακομη.σημερα εκανα κ γενικη το σαλονι κ μου μεινε η κουζινα αντε πλακα πλακα ετοιμαστηκα για το πασχα.....κ οπως ειπα σε μια φιλη μου το σπιτι σε 5 μερες το πολυ θα ειναι ανω κατω ομως θα ξερω οτι οι γωνιες μου ειναι πεντακαθαρες χαχααχαχα
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

tips για βαψιμο υπνοδωματιων! - Σελίδα 2 Empty Απ: tips για βαψιμο υπνοδωματιων!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Μαρ 29, 2012 10:12 pm

ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟΟΟΟΟΟ
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

tips για βαψιμο υπνοδωματιων! - Σελίδα 2 Empty Απ: tips για βαψιμο υπνοδωματιων!

Δημοσίευση από BokSurat Παρ Μαρ 30, 2012 5:45 am

Dimitra83 έγραψε:ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟΟΟΟΟΟ
+1 Smile
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης