Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ  - Σελίδα 14 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ

+8
joan80
koufetaki
derbybaby
vassiliki
elenikaram
Rea
VAMPIRE
ΠΟΠΗ
12 απαντήσεις

Σελίδα 14 από 14 Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Πήγαινε κάτω

ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ  - Σελίδα 14 Empty Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ

Δημοσίευση από VAMPIRE Σαβ Ιουν 23, 2012 8:43 am

οι πολυ αδυνατες παιρνουν κιλα αμεσως. ειναι αντιδραση του οργανισμου γιανα προστατευσει το μπειμπι
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ  - Σελίδα 14 Empty Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ

Δημοσίευση από ChristinaThanps Σαβ Ιουν 23, 2012 8:45 am

Rea έγραψε:
ChristinaThanps έγραψε:Σωπα βρε Ρεα μου!!Πταισματακια ειναι αυτα!!!Εγω ειμαι αδυνατη αλλα με τοσα χαπακια μια με το ενα μια με το αλλο καποια στιγμη θα αρχισω να "χαλαρωνω" αλλα δεν με απασχολει καθολου!!

Ποσα κιλα εχεις παρει?Αμα ξαναγυρισεις στην δουλεια,το σιγουρο ειναι οτι θα τα χασεις.θες δεν θες!!!!

Πριν διαβάσεις κάθησε.

Στον Οδυσσέα ήμουν 32 πάνω από το βάρος που είναι σούπερ για μένα. Έχω χάσει τα 17 με τον θηλασμό μόνο. Ελπιζω να χάσω κάτι ακόμα μέχρι να γυρίσω, έχω αρχίσει διατροφή και γυμναστική, γιατί αλλιώς δεν θα έχω απολύτως τίποτα να φορέσω... Και το ψυχολογικό κάνει βουτιά όταν δεν σου ερχεται τίποτα. Τώρα όλο τα αθλητικά μου φοράω...

Οκ,καθησμενη ημουν!Καλα κανεις,ο συνδιασμος διατροφης και γυμναστικης θα σε βοηθησουν να φτασεις αμεσως στον στοχο σου.Μην το παρακανεις μονο!Οι υπερβολες,θα φερουν το αντιθετο αποτελεσμα!Καλη δυναμη!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ  - Σελίδα 14 Empty Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ

Δημοσίευση από VAMPIRE Σαβ Ιουν 23, 2012 8:47 am

ελα μωρε 15 κιλα εμειναν! αν συνεχισεις με αυτο το ρυθμο σε 4 μηνες θα τα εχεις χασει. τιποτα δεν ειναι χαλαρωσε!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ  - Σελίδα 14 Empty Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ

Δημοσίευση από koufetaki Σαβ Ιουν 23, 2012 9:55 am

VAMPIRE έγραψε:υπαρχει εγω ημουν 48. τωρα ειμαι 5+
xaaxxaxaaxaaxax!και εγω ημουν καποτε 48 τωραειμαι 15+ ααααααααααχαααααααχαχχαχαχαχαχαχα
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ  - Σελίδα 14 Empty Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ

Δημοσίευση από VAMPIRE Σαβ Ιουν 23, 2012 10:11 am

χαχαααχαχαχαχαχαχ 15 φορες πιο τρελλη εισαι χαχαχαχαχ
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ  - Σελίδα 14 Empty Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ

Δημοσίευση από ChristinaThanps Κυρ Ιουν 24, 2012 9:42 am

Ρεα,εγω κανω διαλλειματικη γυμναστικη.Κανω προπονηση 2 φορες την εβδομαδα επι δεκα ή εικοσι λεπτα και καιω λιπος για τις επομενες δυο!

Βασικα,παιζει ρολο και ο σωματοτυπος.Μετρας παντα τους σφυγμους σου πριν και μετα την προπονηση και μετα ξανα σε κατασταση ηρεμιας.

Ρωτα καποιον που ξερει να σου πει.Εμενα με προπονει ενας φιλος μου.Τρεχω μονο 100 μετρα επι 2 φορες και τον υπολοιπο χρονο περπατημα.

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ  - Σελίδα 14 Empty Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ

Δημοσίευση από Rea Κυρ Ιουν 24, 2012 7:03 pm

ChristinaThanps έγραψε:Ρεα,εγω κανω διαλλειματικη γυμναστικη.Κανω προπονηση 2 φορες την εβδομαδα επι δεκα ή εικοσι λεπτα και καιω λιπος για τις επομενες δυο!

Βασικα,παιζει ρολο και ο σωματοτυπος.Μετρας παντα τους σφυγμους σου πριν και μετα την προπονηση και μετα ξανα σε κατασταση ηρεμιας.

Ρωτα καποιον που ξερει να σου πει.Εμενα με προπονει ενας φιλος μου.Τρεχω μονο 100 μετρα επι 2 φορες και τον υπολοιπο χρονο περπατημα.

Στο διάδρομο διαλειματική κάνω 25' Εναλλαγή 3'-2'. 3 φορές την εβδομάδα. Αυτό και τα 2 45λεπτα πιλάτες είναι το μαξ που μπορώ να διαθέσω για τον εαυτό μου. Πλας 1 ώρα στο κομμωτήριο ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ  - Σελίδα 14 732651

Το 2009 έκανα προπόνηση για τον ποδηλατικό γύρο της κεφαλονιάς και είχα κάνει εργομέτρηση σε εργαστήριο και ξέρω πάνω κάτω το προσωπικό μου ΑΤ (με τα κιλά έχει αλλάξει αλλά όχι δραματικά). Αλλά στην πρωτη εγκυμοσύνη πήρα 25, οκ τα έχασα σε 8 μήνες και ξανάέμεινα έγκυα. Στη 2η πήρα όσα πήρα αλλά ακόμα το πάλέυω. Και έχω πολύυυυ δρόμο. Απλά μετά την πρώτη εγκυμοσύνη τα έχασα με πιο γρήγορο ρυθμό και αυτό με επήρεάζει αρνητικά ψυχολογικά. Και φταίω εγώ, γιατί άργησα να αρχίσω διατροφή και σαβούριαζα γενικώς και αδιακρίτως.

Βασικα Χριστινακι σκέφτομαι να αφήσω προς το παρόν τη διαλειματική και τα 25' να τα κάνω τρέξιμο υψηλής έντασης (στο αερόβιο κατώφλι όμως) και να αυξάνω σταδιακά τον χρόνο. Για να βελτιώσω τη φυσική μου κατάσταση και την αντοχή. Αυτό μπορώ να το κάνω από άποψη χρόνου επειδή το τρέξιμο το κάνω πρωί πριν ξυπνήσουν τα παιδιά ή μεσημέρι όταν κοιμάται ο παίδαρος και η μικρή.

Ο προπονητής είναι πολύ καλή φάση αλλά στη παρούσα φάση πιο πολύ θα με βοηθήσει η διατροφή πιστεύω.

Μήπως να ανοίγαμε ένα θέμα σχετικό με προπονήσεις; Εσύ τρέχεις έξω ή διάδρομο;
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ  - Σελίδα 14 Empty Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ

Δημοσίευση από Rea Κυρ Ιουν 24, 2012 7:09 pm

ΠΡΟΣ ΑΝΤΜΙΝς:

Μπορείτε να μας ανοίξετε μια κατηγορία "Μαμάδες-φυσική κατάσταση"; ή κάτι τέτοιο;
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ  - Σελίδα 14 Empty Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ

Δημοσίευση από Rea Κυρ Ιουν 24, 2012 7:12 pm

VAMPIRE έγραψε:ελα μωρε 15 κιλα εμειναν! αν συνεχισεις με αυτο το ρυθμο σε 4 μηνες θα τα εχεις χασει. τιποτα δεν ειναι χαλαρωσε!

Αυτό προσπαθώ να σκέφτομαι...
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ  - Σελίδα 14 Empty Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ

Δημοσίευση από ChristinaThanps Δευ Ιουν 25, 2012 12:13 am

Rea έγραψε:
ChristinaThanps έγραψε:Ρεα,εγω κανω διαλλειματικη γυμναστικη.Κανω προπονηση 2 φορες την εβδομαδα επι δεκα ή εικοσι λεπτα και καιω λιπος για τις επομενες δυο!

Βασικα,παιζει ρολο και ο σωματοτυπος.Μετρας παντα τους σφυγμους σου πριν και μετα την προπονηση και μετα ξανα σε κατασταση ηρεμιας.

Ρωτα καποιον που ξερει να σου πει.Εμενα με προπονει ενας φιλος μου.Τρεχω μονο 100 μετρα επι 2 φορες και τον υπολοιπο χρονο περπατημα.

Στο διάδρομο διαλειματική κάνω 25' Εναλλαγή 3'-2'. 3 φορές την εβδομάδα. Αυτό και τα 2 45λεπτα πιλάτες είναι το μαξ που μπορώ να διαθέσω για τον εαυτό μου. Πλας 1 ώρα στο κομμωτήριο ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ  - Σελίδα 14 732651

Το 2009 έκανα προπόνηση για τον ποδηλατικό γύρο της κεφαλονιάς και είχα κάνει εργομέτρηση σε εργαστήριο και ξέρω πάνω κάτω το προσωπικό μου ΑΤ (με τα κιλά έχει αλλάξει αλλά όχι δραματικά). Αλλά στην πρωτη εγκυμοσύνη πήρα 25, οκ τα έχασα σε 8 μήνες και ξανάέμεινα έγκυα. Στη 2η πήρα όσα πήρα αλλά ακόμα το πάλέυω. Και έχω πολύυυυ δρόμο. Απλά μετά την πρώτη εγκυμοσύνη τα έχασα με πιο γρήγορο ρυθμό και αυτό με επήρεάζει αρνητικά ψυχολογικά. Και φταίω εγώ, γιατί άργησα να αρχίσω διατροφή και σαβούριαζα γενικώς και αδιακρίτως.

Βασικα Χριστινακι σκέφτομαι να αφήσω προς το παρόν τη διαλειματική και τα 25' να τα κάνω τρέξιμο υψηλής έντασης (στο αερόβιο κατώφλι όμως) και να αυξάνω σταδιακά τον χρόνο. Για να βελτιώσω τη φυσική μου κατάσταση και την αντοχή. Αυτό μπορώ να το κάνω από άποψη χρόνου επειδή το τρέξιμο το κάνω πρωί πριν ξυπνήσουν τα παιδιά ή μεσημέρι όταν κοιμάται ο παίδαρος και η μικρή.

Ο προπονητής είναι πολύ καλή φάση αλλά στη παρούσα φάση πιο πολύ θα με βοηθήσει η διατροφή πιστεύω.

Μήπως να ανοίγαμε ένα θέμα σχετικό με προπονήσεις; Εσύ τρέχεις έξω ή διάδρομο;

Τρεχω στο σταδιο.Ειναι ακριβως διπλα απο το σπιτι μου,αλλα 1 φορα την εβδομαδα κανω τρεξιμο σε αμμο, οσο αντεχω, και μετα κατευθειαν κολυμπι,οσο αντεχω και εναλλαξ!

Μην νομιζεις οτι ειμαι φιτ,καμια σχεση.Απλα ειπα να "κουνησω" και λιγο το κορμι μου,μπας και οι ενδοαρφινες βοηθησουν στην εγκυμοσυνη!

Γιατι θες να αφησεις την διαλειματικη?Εγω νομιζω οτι κανει καλο.Δεν σε κουραζει

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ  - Σελίδα 14 Empty Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ

Δημοσίευση από ChristinaThanps Δευ Ιουν 25, 2012 12:14 am

ενδορφινες*

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ  - Σελίδα 14 Empty Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ

Δημοσίευση από Rea Δευ Ιουν 25, 2012 12:28 am

ChristinaThanps έγραψε:
Γιατι θες να αφησεις την διαλειματικη?Εγω νομιζω οτι κανει καλο.Δεν σε κουραζει

Γιατί η διαλειματική βοηθάει σε βελτίωση απόδοσης. Εκρηκτικότητα. Ταχύτητα. Στη δικιά μου φυσική κατάσταση η οποία είναι χάλια, δεν είναι αυτά η προτεραιότητα μου.

Πραγματικά η εναλλαγή δίνει άλλη διάσταση στη προπόνηση αλλά δεν με ενοχλεί να κάνω μακρινές ρουτίνες.

Το 2009 έκανα κάθε πρωί προπόνηση με το ποδήλατο στις εγκαταστάσεις του ΣΕΦ για 1 ώρα. κια Σ/Κ 70km στη παραλιακή. Απόγευμα 3 φορές την εβδομάδα βάρη.

Βέβαια το 2009 περνούσα μια ΤΕΡΑΣΤΕΙΑ προσωπική κρίση (αφορούσε την σχέση μου με τον άντρα μου, τα ξέρουν τα κορίτσια) κι όλη αυτή η διαδικασία που είχα μπει ήταν περισσότερο μια διέξοδος. Για να μη σκέφτομαι πρόσωπα ή καταστάσεις.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ  - Σελίδα 14 Empty Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ

Δημοσίευση από Rea Δευ Ιουν 25, 2012 12:32 am

Α ν προσθέσω το κολυμβητήριο που πήγαινα 2 φορές την εβδομάδα...

Μωρέ δεν ήμουν καθόλου καλά...
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ  - Σελίδα 14 Empty Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ

Δημοσίευση από Rea Δευ Ιουν 25, 2012 12:35 am

ChristinaThanps έγραψε:Τρεχω στο σταδιο.Ειναι ακριβως διπλα απο το σπιτι μου,αλλα 1 φορα την εβδομαδα κανω τρεξιμο σε αμμο, οσο αντεχω, και μετα κατευθειαν κολυμπι,οσο αντεχω και εναλλαξ!

Μην νομιζεις οτι ειμαι φιτ,καμια σχεση.Απλα ειπα να "κουνησω" και λιγο το κορμι μου,μπας και οι ενδοαρφινες βοηθησουν στην εγκυμοσυνη!


Μωρέ καλά κάνεις και πιστεύω ότι βοηθάνε. ¨οχι μόνο οι ενδοφρίνες, αλλά διατηρώντας κορμάρα θα είσαι πειρασμός για τον άντρα σου. Πηγαίνετε και ένα ΜΑΚΡΙΝΟ ταξίδι να είστε όλη μέρα ξάπλα μπανια και φαί και θα σου πως εγώ. Η αδερφή μου έτσι έμεινε έγκυα μετ΄14 χρόνια.

Τι ωραία που κάνεις έξω τρέξιμο...
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ  - Σελίδα 14 Empty Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ

Δημοσίευση από ChristinaThanps Δευ Ιουν 25, 2012 2:37 am

Rea έγραψε:
ChristinaThanps έγραψε:
Γιατι θες να αφησεις την διαλειματικη?Εγω νομιζω οτι κανει καλο.Δεν σε κουραζει

Γιατί η διαλειματική βοηθάει σε βελτίωση απόδοσης. Εκρηκτικότητα. Ταχύτητα. Στη δικιά μου φυσική κατάσταση η οποία είναι χάλια, δεν είναι αυτά η προτεραιότητα μου.

Πραγματικά η εναλλαγή δίνει άλλη διάσταση στη προπόνηση αλλά δεν με ενοχλεί να κάνω μακρινές ρουτίνες.

Το 2009 έκανα κάθε πρωί προπόνηση με το ποδήλατο στις εγκαταστάσεις του ΣΕΦ για 1 ώρα. κια Σ/Κ 70km στη παραλιακή. Απόγευμα 3 φορές την εβδομάδα βάρη.

Βέβαια το 2009 περνούσα μια ΤΕΡΑΣΤΕΙΑ προσωπική κρίση (αφορούσε την σχέση μου με τον άντρα μου, τα ξέρουν τα κορίτσια) κι όλη αυτή η διαδικασία που είχα μπει ήταν περισσότερο μια διέξοδος. Για να μη σκέφτομαι πρόσωπα ή καταστάσεις.


Ολα αυτα συν το κολυμβτηριο??Ρεα,μας βαζεις τα γυαλια!!!!!!

Σιγουρα η γυμναστικη ειναι οτι καλυτερο για να μην σκεφτεσαι!Εγω νιωθω πολυ ομορφα στο σταδιο -και καλα οτι ειμαι αθληταρα.Αλλα η αληθεια ειναι οτι στο πρωτο 5 λεπτο πεφτω κατω και δεν μπορω να ανασανω!!!Χα χα χα!!

Στο σχολειο,ημουν το φαινομενο παιδι που στην γυμναστικη ειχα 09!Με ειχαν γραψει και οι τοπικες εφημεριδες.Δεν εκανα ποτε γυμναστικη,βαριομουν απιστευτα και ολες τις απουσιες της χρονιας της ειχα σε αυτο το μαθημα!Καποιο φεγγαρι,που με εβαλε ο καθηγητης με το ζορι να κανω κατι ασκησουλες δεν ηθελα με τιποτα να βγαλω το μπουφαν και βγηκε η ιστορικη ατακα:Κουμπωμενο σε γνωρισα,κουμπωμενο θα φυγεις.Κουμπωμενο τελικα εφυγα!!Χα χα χα!

Ασε ΠΟΥ ειχαν πιαστει τα ποδια μου και δεν μπορουσα να κατεβω τις σκαλες,ετρεμα και η μαμα μου απειλουσε με μυνησεις τον καθηγητη!!Χα χα χα....

Δεν ξερω για ποιο λογο με εβαλε ο προπονητης να κανω διαλειματικη,αλλα του ειπα θελω κατι να διωξει τοξινες και αγχος!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ  - Σελίδα 14 Empty Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ

Δημοσίευση από VAMPIRE Δευ Ιουν 25, 2012 2:41 am

ναι ουτε εγω εκανα γυμναστικη στο λυκειο...

επι 3 χρονια ειχα συνεχεια περιοδο.
(και καλα...)
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ  - Σελίδα 14 Empty Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ

Δημοσίευση από Ladycat Δευ Ιουν 25, 2012 11:53 am

σας ανοιξα θεατικη ενοτητα κοπελιες
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ  - Σελίδα 14 Empty Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Τρι Ιουλ 03, 2012 8:29 pm

ολα τα κουλα ονειρα εγω τα βλεπω ελεος

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ  - Σελίδα 14 Empty Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ

Δημοσίευση από derbybaby Τρι Ιουλ 03, 2012 9:48 pm

καλα μην νομιζεις...κ εγω απο ονειρα αλλο τπτ...απλα με το που ξυπνησω σταματω να τα σκεφτομαι.ειναι το αγχος κ εκει διοχετευεται!κοντευεις εσυ κιολας, οσο να ναι μια αγωνα εξτρα την εχεις!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ  - Σελίδα 14 Empty Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ

Δημοσίευση από Rea Τρι Ιουλ 03, 2012 11:11 pm

Καλά εγώ είδα εψές ότι ένας φίλος θα πάθει ανακοπή. Έλεος και δεν είμαι καν έγκυα. Στη εγκυμοσύνη πάντως δεν θυμόμουν τι έβλεπα . Αν έβλεπα. γιατί με τις αυπνίες που είχα ζήτημα να κοιμόμουν 4 ώρες κάθε βράδυ...
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ  - Σελίδα 14 Empty Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Ιουλ 23, 2012 9:50 pm

εχω δει ηδη 3 φορες οτι εχω γεννησει...
το χθεσινο ομως ηταν φουλ στη λεπτομερεια...
γεννησα 24/10 ενα μωρακι μικρουλη, 3.017 (!) ειδα κ το φατσακι του αλλα δε θυμομουν τιποτα!!ρωταγα τους αλλους, πως γεννησα, αν ηρθε η μαια μ, αν πονεσα...εστελνα μηνυμα στον αντρα μ να ερθει να φεριε ρουχα, κουβερτακι κ καρεκλακι αυτοκινητου..ενα αγχος ρε παιδι μου...
εχω επισης ξαναδει οτι γεννησα 20/10 τεταρτη(που ομως δεν πεφτει τεταρτη το τσεκαρα)
κ καποια μερα του νοεμβρη, παλι δεν θυμομουν, αλλα οτι εκανα κορη.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ  - Σελίδα 14 Empty Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ

Δημοσίευση από vassiliki Δευ Ιουλ 23, 2012 10:04 pm

πω πω ρε ντερμπάκι πολύ άγχος! όλα καλά θα πάνε!
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ  - Σελίδα 14 Empty Απ: ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΑ

Δημοσίευση από Rea Τρι Ιουλ 24, 2012 1:03 am

πω πω ντερμάκι πολύ λαχτάρα να δεις το μωράκι σου έχεις!!! σε καταλαβαίνω!
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 14 από 14 Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης