Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

+11
christina86
Κοριτσομανα
vassiliki
fridoula
derbybaby
vickypap
kisha
giotaki83
Thaumataki
Ladycat
souki
15 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

Δημοσίευση από fridoula Δευ Μάης 16, 2011 5:05 am

τουλαχιστον ας τον διωχνει ο αντρας σου απο το σπιτι σας!!!!!!!!!αλλα θα το κανει συνεχεια????????
αν ναι τοτε οκ απο μονος του ο αντρας σου θα βαρεθει και θα φυγετε απο κει μεσα αλλα αν οχι??
καλυτερα να προσπαθησεις να του εξηγησεις πως νιωθεις!!!!
η επαναληψη βοηθαει καμμια φορα,που ξερεις...
καλα για τον ξεμωραμενο δεν εχω να προσθεσω κατι,θελει ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 259405488

fridoula

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

Δημοσίευση από souki Δευ Μάης 16, 2011 10:42 am

γιατι πρεπει να βγαζουν οι γλωσσες μας μαλλια μεχρι να τους δωσουμε να καταλαβουν κατι;;; εδω το νουμερο πειραχτρηκε γιατι το μωρο ειπε την λεξη ''γιαγια'' κουτσα στραβα τωρα ψευτοψελιζει λεξουλες 8 μηνων ειναι και γυρναει και λεει ''εσυ μονο ''παππου θα λες''...επειδη ειπε γιαγια για την μαμα μου κι οχι αυτον παππου...ο κομπλεξαρας!! ...αμα του ριξω υδραργυρο στ'αυτι τι θα γινει;;; Smile Smile Smile
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Δευ Μάης 16, 2011 10:48 am

θα κουφαθει κ θα μολυνεις κ το περιβαλλον
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

Δημοσίευση από fridoula Τρι Μάης 17, 2011 4:28 am

Ladycat έγραψε:θα κουφαθει κ θα μολυνεις κ το περιβαλλον
σωστα!!!!!!
οποτε δεν υπαρχει λογος να ασχολησε!!!!!!!!!!!!!!!
και η δικια μου πρωτα γιαγια ειπε το παππου ακομα το παλευει και ειμαστε 2χρ οχι 8μ!!!!ελεος!!!

fridoula

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

Δημοσίευση από souki Τρι Μάης 17, 2011 10:25 am

σημερα του ξαναμιλησα του αντρα μου και του ειπα να φυγουμε.. ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ!!!!!!!! και του εξηγω θα κατσουμε δηλ. εδω να μας τρελανει;; ηδη εχεις αρχισει και ξεσπας τα νευρα που σου προκαλει σε μενα..και δεν γουσταρω καθολου...μου λεει..''4 χρονια ζω εδω και του εχω κοψει αρκετα σιγα-σιγα θα του τα κοψω ολα..'' και του λεω..''ενα του εχεις κοψει κι ολας κουσουρια και χουγια και παλι κανει ετσι πως ηταν δηλ. πριν;;; χειροτερος απο τωρα;; '' παναγια βοηθα δηλαδη!! μας βπελω χωρια ακουτε που σας λεω..ειναι που ειναι νευρικος ανθρωπος ο αντρας μου απο τα τοσα που του χουν κανει εκνευριζεται διπλα με το σουργελο και τα πληρωνω εγω..του ειπα σημερα ΄΄τραβα στον πατερα σου που σε χει τρελλανει να υψωσεις φωνη οχι σε μενα, αντε μην σάφησω να σαπισεις μαζι του''..αμα πια εδω μεσα θα με τρελανουνε δηλ;;
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Τρι Μάης 17, 2011 11:17 am

εγω σου ειπα αδιαφορια προτεινετο κ στον αντρα σου αλλα με ηρεμο τροπο μην τσακωνεστε γιατι ο γερος χαιρετε να σας κανει ανω κατω
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

Δημοσίευση από fridoula Τρι Μάης 17, 2011 11:30 am

Και εγω θα σου ξαναπω να αδιαφορησεις γιατι εξαιτιας του σκοτωνεστε με τον αντρα σου.
αστον αφου δεν θελει να φυγει,βαλε εσυ τα ορια σου με καλο τροπο παντα και μην του δινεις καμμια σημασια!!!!
μην το συζητας ουτε με τον αντρα σου κανα δυο μερες,δειξε αδιαφορη και αν συμβει παλι κατι που θα σε ενοχλησει και ξεπερναει τα ορια θα του απαντησεις του πεθερου και τελειωσε!!
μην σκας αδικα και μην χαλας το σπιτι σου γι αυτον!!!

fridoula

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

Δημοσίευση από christina86 Τρι Μάης 17, 2011 12:01 pm

bouloukoneraidaki ax kai na kseres poso se katalavainw....sta sxolia sou vlepw ta dika mou...
christina86
christina86

Ημερομηνία εγγραφής : 17/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Τετ Μάης 18, 2011 2:39 am

φυγε τωρα που ειναι νωρις σωσε το γαμο σας . αλλιως δεν σας βλεπω καλα κοριτσακι

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Τετ Μάης 18, 2011 3:20 am

fridoula έγραψε:Και εγω θα σου ξαναπω να αδιαφορησεις γιατι εξαιτιας του σκοτωνεστε με τον αντρα σου.
αστον αφου δεν θελει να φυγει,βαλε εσυ τα ορια σου με καλο τροπο παντα και μην του δινεις καμμια σημασια!!!!
μην το συζητας ουτε με τον αντρα σου κανα δυο μερες,δειξε αδιαφορη και αν συμβει παλι κατι που θα σε ενοχλησει και ξεπερναει τα ορια θα του απαντησεις του πεθερου και τελειωσε!!
μην σκας αδικα και μην χαλας το σπιτι σου γι αυτον!!!

θα συμφωνησω μαζι σου μη χαλασεις το γαμο σου για καποιον που δεν αξιζει αδιαφορησε και θεσα τα ορια σου στον αντρα σου δικο σας ειναι το σπιτι
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

Δημοσίευση από souki Τετ Μάης 18, 2011 11:23 am

christina86 έγραψε:bouloukoneraidaki ax kai na kseres poso se katalavainw....sta sxolia sou vlepw ta dika mou...
ελα να κανουμε παρεα χριστινακι......σημερα εγινε το σωσε και το ελα να δεις σφαχτηκαμε κοριτσια με τον αντρα μου χαλασμος...ειχε παλι τα διαολια του ως συνηθως και τα ξεσπασε πανω μου κι οταν καταλαβε την μαμακια του ηρθε σαν την γατα να μιλησουμε και του τα ειπα χυμα και τσουβαλατα ημουν χαλια...χωρις φωνες ηρεμα και ωραια οτι ή θα φυγουμε απο δω ή αλλιως θα φυγω μονη μου και το εννοουσα!!!! και οποωσδοιποτε θα ξεκινησει ομοιοπαθητικη να μπορεσει να πολεμησει την παιδικη του κακοποιηση απο τους γονεις του και μπορεσει να ελευθερωθει και να βρει την ηρεμια επιτελους γιατι θα τρελλαθει και θα τρελανει και μενα και την μικρη...και μου ειπε οτι θα ξεκινησει γιατι και κεινος δεν αντεχει αλλο τον πατερα του νιωθει φυλακισμενος και πνιγετε μαζι του...του εβαλα και το μικροβιο της μετακομισεις μολς τον βρηκα χαλαρο αλλα μου ειπε οτι μετα θα γινει το σοσε με τον πατερα του και θα μας κυρηξει πολεμο και στους γονεις μου...και δεν θελει να νοικιασει και το σπιτι γιατι φοβαται μην του το δυαλισουν οι νοικαριδες..οκ! εχει δικιο σπιτι του ειναι και το ποναει αλλα θα πονεσει περισσοτερο αν χωρισουμε...θα πιασει λεει συντομα να μιλησει και του πατερα του να του ξεκαθαρισει καποια πραγματα..εγω γιατι δεν εχω καλο προαισθημα ομως... Sad ....βλεπω το σπτι μου σαν πυργο απο τραπουλοχαρτα και μενα να υπογραφω δυαζυγιοχαρτα... silent ....μ'αγαπαει με φροντιζει και δεν μου χαλαει χατηρι οτι και να του ζητησω σάυτο δεν εχω παραπονο..αλλα μ'αγαπει τοσο οστε να τα βλαει ολα σε μια ταξη;; No
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Τετ Μάης 18, 2011 11:50 am

το να τα βαλει σε μια ταξη ισως δεν ειναι μονο στο δικο του χερι αλλα να προσπαθησει ειναι
μη χαλασεις το γαμο σου καρδουλα μου
βαλτε τον πεθερο σε ταξη!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

Δημοσίευση από annia Τετ Μάης 18, 2011 11:56 am

πωπω διαβαζω και φρικαρω οι ορμονες μου λαλαησανε με αυτα που διαβασα ρε τον κολογερο και ειναι μικρος καομα να παρακαλας για να τιναξει τα πεταλα...συγνωμη κοριτσια αλλα εγω ετσι θα σκεφτομουν...αυτο που θα σε συμβουλεψ ειναι πρωτα απο ολα να αλαξετε κλειδαριες...!!Να μιλησεςι με τον αντρα σου και να του δωσεις να καταλαβει οτι τωρα εχει κανει αλλη οικογενεια!!!Και γενιακ εσυ οσο μπορεις να ξεκοψεις σχεσεις,τωρα ποου ανοιγει ο καιρος να παιρνεις τον αντρα σου και το παιδακι σας και να πηγαινετε βολτες οσο μπορειτε το κιν.στο αθορυβο και να παρει το μηνυμα να σας αφησει ο παλιογερος....
annia
annia

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Καρκίνος Άλογο
Ηλικία : 33
Τόπος : μενιδιιιιιι

http://manoules.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τετ Μάης 18, 2011 12:46 pm

μήπως να εβρισκες καμια γκόμενα στον πεθερό να ασχολείται με αυτην αντί με εσας?(μεταξύ σοβαρού και αστείου...) ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 266204
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Τετ Μάης 18, 2011 12:56 pm

σωστο κ αυτο μια γκομενα θα τον εξαντλουσε
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

Δημοσίευση από christina86 Πεμ Μάης 19, 2011 3:35 am

ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΚΑΙ Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΕ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΦΟΣΟΝ ΤΟΥ ΦΕΡΕΤΑΙ ΣΚΑΤΑ ΤΙ ΘΕΛΕΙ Κ ΤΟΥ ΜΙΛΑΕΙ??
ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΥΤΟ...ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΑΝΘΡΩΠΟΣ Κ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ...
christina86
christina86

Ημερομηνία εγγραφής : 17/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

Δημοσίευση από souki Πεμ Μάης 19, 2011 4:22 am

οταν ειχε γκομενα μας αφηνει ησυχους αλλα βλεπεις δεν θελει δεσμευσεις ο γοης και τις χωριζει...δεν ειχε φερει την αλλη φορα μια και φοραγε τακουνια η...αντε μην πω και ντακα-ντουκα 00.30 ωρα την νυχτα περα δωθε με τα τακουνια...λεω του αντρα μου..''παρτον τηλ. και πες του να της πει να βγαλει τα τακουνια οποια [πατσαβουρα εχει κουβαλεισει μηνν ανεβω απανω και τις τα χωσω τα τακουνια στον κ...λο....μου ξυπναγε το παιδι εκανε πολυ φασαρια η ηλιθια γιατι ι κουζινα του ειναι ακριβως πανω απο την κρεββατοκαμαρα μας και εκει πηγαινοερχοταν η ψωφια...ευτυχως εκλεισα ραντεβου σε ομοιοπαθητικο για τον αντρα μου να ξεκινησει και σε λιγο και καιρο θα ξαναπαω και γω γιατι την εχω αφησει στην μεση μπας και βρουμε καμια ισορροπια!! ενα-ενα να διορθωνεται...να φυγουμε και απο δω να διορθωθουνε ολα με την μια...μου προτεινε ο αντρας μου να παμε να μεινουμε στο σπιτι της αδερφης μου για λιγο καιρο μενει στο πατρικο μας απο κατω μπας και τον φοβερισουμε και μας αφησει ησυχους..τι να κανω να παω και να μην ξαναγυρισω εκει με ρισκο να γυρισει ο αντρας μου μονος του ή να μεινω εδω μεχρι καποια στιγμη να μετσκομισουμε οριστικα καπου αλλου;;....ειναι πατερας του κοριτσια δεν μπορει να μην του μιλαει καθολου...δυστυχως...του μιλαει τιπικα αλλα εκεινος δεν πτοειται σας μιλαω για μεγαλη περιπτωσαρα χωρις υπερβολες!!!!! που να γυρω;;; θελω οριστικη μετακομιση οχι κουκουλωματα για λιγο..γιατι ξερω οτι αν ξαναγυρισω στην πατρικη μου περιοχη δεν θα ξαναρθω εδω με ρισκα πολλα ομως..χωρισμος ας πουμε..
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

Δημοσίευση από fridoula Πεμ Μάης 19, 2011 5:05 am

να μεινεις εκειιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μαζι του να μην τον αφησεις μονο του,εχε υπομονη γιατι και με την ομοιοπαθητικη θελει χρονο,δεν κανει θαυματα απο την μια μερα στην αλλη!
στο λεω γιατι κανω ομοιοπαθητικη τα τελευταια εξι χρονια και εχω δει μεγαλες και οριστικες διαφορες πανω μου αλλα με τον χρονο!
οπλισου λοιπον με αντοχη και μεινε κοντα στον αντρα σου,μην του κανεις την χαρη του γερομπισμπικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fridoula

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

Δημοσίευση από souki Παρ Μάης 20, 2011 6:39 am

fridoula έγραψε:να μεινεις εκειιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μαζι του να μην τον αφησεις μονο του,εχε υπομονη γιατι και με την ομοιοπαθητικη θελει χρονο,δεν κανει θαυματα απο την μια μερα στην αλλη!
στο λεω γιατι κανω ομοιοπαθητικη τα τελευταια εξι χρονια και εχω δει μεγαλες και οριστικες διαφορες πανω μου αλλα με τον χρονο!
οπλισου λοιπον με αντοχη και μεινε κοντα στον αντρα σου,μην του κανεις την χαρη του γερομπισμπικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
κουκλα μου εγω εκανα ομοιοπαθητικη και γνωριζω πολυ καλα τι δουλεια κανει κι αν δεν ειχα ηλιθια ομοιοπαθητικο ακομα θα συναιχιζα την συνηστω ανεπυφιλακτα!!!!!! θα μεινω διπλα του ωραια για ποσο ομως;;; τα νευρα μου γινονται κορδελα...σημερα ηρθαν να μας βαλουν aircondision και ο ανθρωπος που το τοποθετουσε γνωριζει τον πεθερο μου χρονια και μας ειπε με ομορφο τροπο οσο μπορουσε οτι ..''ξερετε κατι;; ο ανθρωπος ειναι κουραστηκος και πριξαρχ...ης...και πιεστηκος...'' αφου μας ξεκαθαρισε οτι ετσι και τον επριζε την ωρα που θα δουλευε θα παραταγε την εγκατασταση και θα εφευγε....για να μην νομιζετε οτι υπερβαλω....και ξαναλεω οτι δεν εχω καθολου μα καθολου καλο προαισθημα....κακο τελος μοιριζομαι... Sad
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Kiriaki76 Παρ Μάης 20, 2011 9:24 am

αχ ρε κοριτσια ολες μα ολες μασ εχουμε με καποιον προβλημα!! εγω με την πεθερα...γιατιειναι ολοι τους ετσι/???δεν θελουν το καλο τον παιδιο τους???δεν θελουν να βλεπουν τον γιο τους ευτηχισμενο??!!!δεν μπορω να καταλαβω!!!
οι δικοι μας γονεις γιατι δεν τους νοιαζει???αρκει να μας βλεπουν χαρουμενουν και αυτο τουσ φτανει...
αμαν πια με αυτα τα πεθερικα!! χολη εχουν βγαλει!!!!

Kiriaki76

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Δράκος
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

Δημοσίευση από fridoula Παρ Μάης 20, 2011 10:59 pm

bouloukoneraidaki έγραψε:
fridoula έγραψε:να μεινεις εκειιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μαζι του να μην τον αφησεις μονο του,εχε υπομονη γιατι και με την ομοιοπαθητικη θελει χρονο,δεν κανει θαυματα απο την μια μερα στην αλλη!
στο λεω γιατι κανω ομοιοπαθητικη τα τελευταια εξι χρονια και εχω δει μεγαλες και οριστικες διαφορες πανω μου αλλα με τον χρονο!
οπλισου λοιπον με αντοχη και μεινε κοντα στον αντρα σου,μην του κανεις την χαρη του γερομπισμπικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
κουκλα μου εγω εκανα ομοιοπαθητικη και γνωριζω πολυ καλα τι δουλεια κανει κι αν δεν ειχα ηλιθια ομοιοπαθητικο ακομα θα συναιχιζα την συνηστω ανεπυφιλακτα!!!!!! θα μεινω διπλα του ωραια για ποσο ομως;;; τα νευρα μου γινονται κορδελα...σημερα ηρθαν να μας βαλουν aircondision και ο ανθρωπος που το τοποθετουσε γνωριζει τον πεθερο μου χρονια και μας ειπε με ομορφο τροπο οσο μπορουσε οτι ..''ξερετε κατι;; ο ανθρωπος ειναι κουραστηκος και πριξαρχ...ης...και πιεστηκος...'' αφου μας ξεκαθαρισε οτι ετσι και τον επριζε την ωρα που θα δουλευε θα παραταγε την εγκατασταση και θα εφευγε....για να μην νομιζετε οτι υπερβαλω....και ξαναλεω οτι δεν εχω καθολου μα καθολου καλο προαισθημα....κακο τελος μοιριζομαι... ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 506945
οκ δεν το ηξερα οτι γνωριζεις και για αυτο σου το ανεφερα.....
τι να σου πω τοτε??δεν ξερω οι αποφασεις θα ειναι δικες σου εγω ειπα την γνωμη μου αλλα τις αντοχες μας μονοι μας τις ξερουμε αρα οσο αντεξεις....

fridoula

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

Δημοσίευση από souki Σαβ Μάης 21, 2011 6:17 am

θα κατσει μου ειπε να του μιλησει μπας και μαζευτει που δεν το βλεπω...δεν ξερω καθολου τι θα γινει στο τελος!!!!!!!! What a Face What a Face
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Kiriaki76 Σαβ Μάης 21, 2011 6:36 am

στο τελος εσυ θα την πληρωσεις Mad
αν ο ανδρασ που δεν τον βαλειστην θεση του...δεν θα αλαξει τπτ...
εγω οταν ειχαπροβλημα με πεθερα...στην αρχη ο δικοσ μου,σε εμενα τα ριχνε!!
η παναγιτσα η μανα του...μην χεσω....
μετα εγινε κατι χοντρο...και της ειπε.
εμενα η οικογενια μου,τωρα ειναι η γυναικα μου και τα παιδια...θες να εισαι και συ μαζι μασ?εχει καλος...αν οχι,δικοσ ου προβλημα!
καιαπο τοτες...τπτ.μια χαρα!

Kiriaki76

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Δράκος
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

Δημοσίευση από souki Σαβ Μάης 21, 2011 10:46 am

κατι τετοιο ετοιμαζεται να κανει και ο δικος μου...για να δω...εν το μεταξυ γορταζε η κουνιαδα μου και πηγαμε και με το που μας ειδε η πεθερα μου πηρε τα πραγματα της κι εφυγε....η καρ....λα..!! και την ωρα που φετγαμε πετυχαμε τον πεθερο που ερχοταν εκεινη την ωρα και μας την ειπε γιατι φυγαμε και δεν του ειπαμε οτι παμε στην κορη του..ηθελε να παμε μαζι...αμ δε...στον υπνο του μπορει...
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

Δημοσίευση από souki Δευ Μάης 23, 2011 11:30 am

ΚΑΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΑΝΕΒΑΣΕ ΣΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ ΦΩΤΟ ΤΟ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΒΑΛΕ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΕΞΑΦΑΝΙΣΕ!!!!!!!!! ΕΠΙΤΕΙΔΕΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΞΕΡΩ...ΑΙ ΣΙΧΤΗΡ ΠΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΕΧΩ ΚΙ ΑΥΤΗΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ!!!!!!!!!
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης