Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo... - Σελίδα 2 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo...

+7
eleni08
agelaki-007
koufetaki
Kiriaki76
Thaumataki
Ladycat
dalia
11 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo... - Σελίδα 2 Empty Απ: Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo...

Δημοσίευση από eleni08 Τετ Μάης 11, 2011 2:31 am

koufetaki έγραψε:νταλια μεγια το τατου.τωρα θα βαζεις μεγαλες ποσοτητες μπεμπανθολ συχνα μεσα στην ημερα μην τραβηξεις κακαδακι που θα κανει γτ θα αλιωθει το χρωμα.τελεια.αγελακι μεγια το σκουλαρικακι με αρεσουν πολυ.τελικα πολυ μονδερνες μαμαδες βγηκαμε εδω ε?ελενη δεν ποναει το τατου μωρε εγω να φανταστεις το κανα με φτιαχτο μηχανακι στην αρχη ειναι λιγο καπως μετα μουδιαζει το σημειο και δεν νιωθεις πολλα πραγματα,σε μαγαζι φανταζομαι οτι και ενα σπρει ξυλοκαινη κανουν πριν οποτε σιγα.

Που είσαι εσύ καλέ; Σε χάσαμε!!!
Ρε συ στο πόδι είναι όλα τα νεύρα γι'αυτό το είπα.. Στο μπράτσο είναι τελείως διαφορετικά ή μήπως εγώ είμαι πολύ φοβιτσιάρα; Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo... - Σελίδα 2 191628
eleni08
eleni08

Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011
Ζώδια : Λέων Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Θεσσαλονίκη για!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo... - Σελίδα 2 Empty Απ: Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo...

Δημοσίευση από koufetaki Τετ Μάης 11, 2011 2:59 am

ειναι το αγνωστο που σε φοβιζει μωρε.γτ στο στηθος δεν εχουμε νευρα καλε?ωρες ωρες το χερι ανεξελενκτο σου λεω πεταγοτανε.ομως δεν ειναι τοσο φοβερο,αν και νομιζω στην μεσα πλευρα του μπρατσου και στον αυχενα ισως ειναι καπως και μετα εινια και το αλλο,ολοκληρα παιδια βγαλαμε σε ενα τατουαζακι θα κολησουμε?χαχαχαχα
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo... - Σελίδα 2 Empty Απ: Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo...

Δημοσίευση από eleni08 Τετ Μάης 11, 2011 3:13 am

Ελα μου ντε!!!!Κοίτα που τώρα στα γεράματα θα με βάλετε ιδέες και θα ξεσηκωθώ!!!
eleni08
eleni08

Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011
Ζώδια : Λέων Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Θεσσαλονίκη για!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo... - Σελίδα 2 Empty Απ: Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo...

Δημοσίευση από koufetaki Τετ Μάης 11, 2011 3:16 am

μα τωρα ειναι καλο να καμεις 1ον δεν θα ξεθωριασει το χρωμα,2ον δεν ειναι φαση της στιγμης αλλα συνειδητη πραξη αρα το γουσταρεις στα σιγουρα,3ον η ζωη αρχιζει στα 30 γιεεεεεεε,4ον μπορεις και δεν εχεις μαμαδες να σου την λενε εγω το κανα μολις εκλεισα τα 18 γμστ ακουσα τοτε και 5ον ειναι σεξι!!!!
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo... - Σελίδα 2 Empty Απ: Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo...

Δημοσίευση από eleni08 Τετ Μάης 11, 2011 3:28 am

Θα συμφωνήσω σε όλα!
Μόνο που επειδή βαριέμαι εύκολα τα ίδια θα ψάξω για τιποτα που να φεύγει λίαν συντόμως!!
eleni08
eleni08

Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011
Ζώδια : Λέων Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Θεσσαλονίκη για!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo... - Σελίδα 2 Empty Απ: Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo...

Δημοσίευση από fouli Τετ Μάης 11, 2011 3:41 am

Εγω κορίτσια δεν είμαι φαν των τατου. Δεν είναι της ιδιοσυγκρασίας μου και δεν θα μπορώ να το υποστηρίξω. Σαν ζωγραφιές που τα βλέπω μου αρέσουν αλλά οχι να τα βάλω πάνω μου. Μάλλον είμαι πολύ old-fashion. Οπως και να έχει μεγιά σου φιλενάδα.....
fouli
fouli

Ημερομηνία εγγραφής : 06/03/2011
Ζώδια : Λέων Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Αθήνα, Κολωνός

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo... - Σελίδα 2 Empty Απ: Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo...

Δημοσίευση από agelaki-007 Τετ Μάης 11, 2011 9:21 am

σε ευχαριστω κουφετακι μου ειπα στα 36 μου να κανω και εγω κατι extreme ειναι μεχρι να το συνηθησω ! νταλια μου με γεια σου κοριτσι μου !
agelaki-007
agelaki-007

Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ζώδια : Ιχθύς Γάτα
Ηλικία : 49
Τόπος : καλλιθεα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo... - Σελίδα 2 Empty Απ: Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo...

Δημοσίευση από dalia Πεμ Μάης 12, 2011 12:37 am

koufetaki έγραψε:μα τωρα ειναι καλο να καμεις 1ον δεν θα ξεθωριασει το χρωμα,2ον δεν ειναι φαση της στιγμης αλλα συνειδητη πραξη αρα το γουσταρεις στα σιγουρα,3ον η ζωη αρχιζει στα 30 γιεεεεεεε,4ον μπορεις και δεν εχεις μαμαδες να σου την λενε εγω το κανα μολις εκλεισα τα 18 γμστ ακουσα τοτε και 5ον ειναι σεξι!!!!

koufetaki είσαι μέσα στο μυαλό λε....ακριβώς το 2 είναι ο λόγος που κρατήθηκα και δεν το έκανα χρόνια πρίν....επίσης είμαι σίγουρη ότι οτιδήποτε έκανα χρόνια πριν λογικά θα το μετανιωνα ( ως προς το σχέδιο )...
koufetaki γιατί λες ότι δεν θα ξεθωριάσει ? το εύχομαι διότι όλα τα λεφτά είναι το πολύ ιδιαίτερο χρώμα του...
Για πόσο καιρό να βάζω bebanthol και πόσες φορές τη μέρα ?
Με τη θάλασσα, μπόλικο αντιλιακό λες στο σημείο...?

fouli έγραψε:Οπως και να έχει μεγιά σου φιλενάδα.....

ευχαριστώ κοριτσάκι

dalia

Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Ζώδια : Κριός Κατσίκα
Ηλικία : 45
Τόπος : θεσ/νίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo... - Σελίδα 2 Empty Απ: Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo...

Δημοσίευση από koufetaki Πεμ Μάης 12, 2011 12:08 pm

μπεμπανθολ νταλια μεχρι να πεσει το καπαρο το χρωμα δεν θα φυγει γτ αλλο στα 18 αλλο στα 28 αλλο στα 38 με πιανειεις?τωρα για την θαλασσα ναι θελει αντιλιακο ετσι κι αλλιως μια προσωχη τις επομενες 6βδομαδες τις θελει να το ξες.αντε και σημερα κοιτουσα κι εγω στο ντερνετι σχεδια.ασε που ο μεγαλος μου γιος θελει να κανει τραιμπαλ.αρχισαμε σας λεω!!!αντε να το τρεναρουμε!!!
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo... - Σελίδα 2 Empty Απ: Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo...

Δημοσίευση από dalia Πεμ Μάης 12, 2011 10:51 pm

koufetaki και πάνω που ήθελα να σε ρωτήσω...τα παιδιά δεν ζητάνε?
ο δικός μου λέει πότε θα μπορέσει να κάνει... Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo... - Σελίδα 2 732651

koufetaki δεν έχει καπαρο

dalia

Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Ζώδια : Κριός Κατσίκα
Ηλικία : 45
Τόπος : θεσ/νίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo... - Σελίδα 2 Empty Απ: Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo...

Δημοσίευση από souki Παρ Μάης 13, 2011 9:58 am

εγω εκανα στα 21 μου ενα τατου πισω στη νεφραμια μια νεραιδα και δεν το μετανιωσα ακομα..τωρα απο σεπτεμβριο θα κανω κι αλλο ενα με το ονομα της μικρης μου..γιατι να ξερεις οποιος κανει ενα κανει και δευτερο...!!! δεν κανει ομως να κανεις ταττοο αν εχεις σκοπο να κανεις μπανια στην θαλασσα λεει οτι δεν κανει θα ξεθωριασει...οταν ειναι φρεσκοχτυπημενο...εγω ακομα το φυλαω απο τον ηλιο..το προσεχω...που εχουν περασει 6 χρονια...με το καλο!!!!!!!!
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo... - Σελίδα 2 Empty Απ: Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo...

Δημοσίευση από mikio Σαβ Μάης 14, 2011 2:34 am

Μια γνώμη!Σκεφτομαι εδω και καιρο να κανω το αρχικο των παιδιων μου. Από πριν να γεννησω τη μπεμπα. Το Α και το Γ. Αλλά μικρά και σε σημείο που να μην κάνουν μπαμ γιατί είμαι δασκάλα και δε θέλω να προκαλέσω. Επίσης δε θα ηθελα να βρισκονται στο ιδιο σημειο και τα δύο... Καμία πρόταση?

mikio

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo... - Σελίδα 2 Empty Απ: Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo...

Δημοσίευση από Ladycat Σαβ Μάης 14, 2011 3:33 am

ωραια ιδεα ειναι να το κανεις στην πλατη σου στον ωμο εκτος εαν φορας ραντακια αλλιως το κανεις στην μεση σου
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo... - Σελίδα 2 Empty Απ: Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo...

Δημοσίευση από mikio Σαβ Μάης 14, 2011 4:59 am

Να το βλεπω Φροσακι μου δε θα ειναι καλυτερα? Ραντακια φοραω στις ζεστες...
Σκεφτομουν στον αστραγαλο. Αν δεν ειχα θεμα θα τα εκανα στον καρπο. Εχω κι ενα φιλο που ειναι απο πολυτεκνη οικογενεια με 4 παιδια κι εχει κανει ενα αναρριχωμενο φυτο στο εσωτερικο του βραχιονα στο οποιο εχει γραψει τα αρχικα ολης της οικογενειας του. Ειναι τελειο!

mikio

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo... - Σελίδα 2 Empty Απ: Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo...

Δημοσίευση από Ladycat Σαβ Μάης 14, 2011 5:13 am

σωστο κ αυτο ωραιο θα ηταν στην εσωτερικη πλευρα του ποδιου
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo... - Σελίδα 2 Empty Απ: Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo...

Δημοσίευση από vassiliki Σαβ Μάης 14, 2011 10:51 am

και στον καρπο είναι ωραίο και μπορείς να φοράς ρολόι ή βραχιόλια και να μην φαίνεται!
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo... - Σελίδα 2 Empty Απ: Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo...

Δημοσίευση από Ladycat Σαβ Μάης 14, 2011 1:27 pm

σωστη η βασιλικη
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo... - Σελίδα 2 Empty Απ: Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo...

Δημοσίευση από koufetaki Κυρ Μάης 15, 2011 1:04 am

dalia έγραψε:koufetaki και πάνω που ήθελα να σε ρωτήσω...τα παιδιά δεν ζητάνε?
ο δικός μου λέει πότε θα μπορέσει να κάνει... Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo... - Σελίδα 2 732651

koufetaki δεν έχει καπαρο
δεν εχει αυτο που γινετε οταν ας πουμε χτυπας?....δεν ξερω!!!!τα παιδια το ζουνε απο τοτε που γενηθηκανε ειναι κατι φσ γι αυτα.και οταν κατα καιρους μου το αναφεραν τους ελεγα μετα τα 18 το σωμα ειναι δικο σας και εγω δεν εχω προβλημα αρκει να υπαρχει μετρο και οχι στα χερια απο τον αγκωνα και κατω.ναι λογο του οτι εχω τατου το χουμε συζητησει αρκετες φορες.ο μεγαλος μου θελει να κανει τωρα ενα στην πλατη τις προαλες που εβλεπα για μενα κοιτουσαμε και γι αυτον δεν με ενοχλει πραγματικα αν κανει ποιο πολυ με ενοχλει που βλεπω το σκουλαρικι που εβαλε κατω απο το χειλος του παρα ενα τατου.και εννοειτε οτι εγω θα επιλεξω το μαγαζι που θα του το κανει μετα τα 18φυσικα.και η μικρη ονειρευετε αλλα ειναι στα 15 οποτε εχουμε μελλον ακομη και το ξερει.
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo... - Σελίδα 2 Empty Απ: Επιτέλους !!!ύστερα από πολλά χρόννια πάω για tatoo...

Δημοσίευση από souki Δευ Μάης 16, 2011 10:45 am

ενα καλο σημειο ειναι στο αυχενα αν εχεις και μακρια μαλλια τζαμι!! και λιγο πιο κατω το αλλο...στο τελειομα του σβερκου...
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης