Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ερχεται οποτε γουσταρει!!! 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ερχεται οποτε γουσταρει!!!

+6
fridoula
souki
VAMPIRE
eleni08
Thaumataki
koufetaki
10 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ερχεται οποτε γουσταρει!!! Empty ερχεται οποτε γουσταρει!!!

Δημοσίευση από ???????? Τετ Απρ 13, 2011 11:32 pm

κοριτσια εχω θεμα! οσο ημουν καλα ειχα το σπιτι στην τριχα, οταν ηταν να ερθουν τα πεθερικα μεχρι σεντονια στο κρεβατι μου αλλαζα....σφουγγαριζα τρεις τεσσερις φορες, ολα τσιτα....απο τοτε που αρρωστησα δε μπορω να κανω ουτε τα βασικα, και θελω οταν ειναι να ερθει καποιος οποιος να ναι να με προειδοποιει.......πχ τα παιχνιδια των παιδιων δεν τα μαζευω δεκα φορες οπως πριν, τα μαζευω μια και καλη το βραδυ...η πχ επειδη με τα φαρμακα εχω τρελλες εξαψεις κυκλοφορω χωρις σουτιεν....ζεσταινομαι υποφερω τι να κανω.... μολις χτυπησει κουδουνι τρεχω και ντυνομαι!!!ο πεθερος καθε που ερχεται απροειδοποιητα εννοειται μολις μπει μεσα αρχιζει "τι γινεται εδω, τι κατασταση ειναι αυτη, γιατι ειναι το στρωμα κατω..." και αρχιζει το συμμαζεμα μπροστα μου....βαζει τα παιχνιδια στην ακρη ενω τα παιδια ειναι εδω και παιζουν....και το στρωμα το κατεβαζουν καθε πεντε λεπτα και το κανουν τραμπολινο... ο αντρας μου τους ειπε οτι ειναι προσβλητικο να ερχονται να κανουν παρατηρησεις αλλα την επομενη φορα παλι τα ιδια ξανα και ξανα.........
αυτες τις μερες ο αντρας μου ηταν αρρωστος και ηταν σπιτι.....την επαιρνα την ---- τρεις φορες τη μερα και την ενημερωνα πως παει, χωρια επαιρνα και τον κουνιαδο μου που ειναι γιατρος και ενημερωνα κι εκεινον.....χτες μου λεει η πεθερα....."δεν ηρθαμε καθολου να το δουμε το παιδι μας" (την Κυριακη ημασταν σπιτι της) και λεω "ελατε μαμα οποτε θελετε, μονο κανε μου μια χαρη, κανε ενα τηλ πριν να συμμαζεψω λιγο γιατι ειναι ολα μες τη μεση και ο μπαμπας με στεναχωρει καθε φορα παιρνει και συμμαζευει" μου λεει "τετοιος ειναι δεν τον ξερεις αστον μην δινεις σημασια"............δεν ηρθαν λοιπον....εγω το απογευμα πηρα τα παιδια και κατεβηκα στη μαμα μου για να κοιμηθει λιγο ο αντρας μου......ο οποιος φανταζεστε τωρα,εφαγε, γεμισε το τραπεζι ψιχουλα, πεταξε ρουχα εδω κι εκει.....τα γα-----σε ολα....ΟΚ ο ανθρωπος με το ζορι κουνιοτανε απ τη γριπη.......
παιρνω τελευταιο τηλ την ηλιθια κατα τις 8.30 και λεω ειναι καλυτερα αυριο θα παει να γραψει στο ΙΚΑ την αδεια κι ολα ΟΚ μου λεει ΟΚ καληνυχτα....
σε δεκα λεπτα χτυπαει το κουδουνι και ειναι αυτη με τον κουνιαδο μου.............
και ειμαι χωρις σουτιεν και τρεεεεεεεεχω να ντυθω..........βγαινοντας απ την κρεβατοκαμαρα λεω "την επομενη φορα δε θα ντυθω θα κατσω οπως ειμαι" και μου λεει "εγω δεν εχω βυζια και ηρθα να δω τα δικα σου" και πιανει κιολας μπλιαχ!!!!!!!!!!
κατσανε λιγο, της ξαναειπα οτι ο αντρας της με προσβαλει ετσι που κανει οτι εχουμε παιδια και ετσι ειναι το σπιτι μας τι να κανω!!!!!!!!!εκεινη κλασικα αστονα μωρε...........(λες κι αυτη δεν κανει το ιδια καθε που ερχεται)
το θεμα ειναι οτι δε θελω να ερχεται κανεις απροειδοποιητα ειμαι χαλια το ξερουν ολοι ειμαι σπιτι μου και θελω να καθομαι οπως γουσταρω πριν δεκα λεπτα δεν μπορουσε να μου πει ερχομαστε λιγο να σας δουμε ?????????? δε μπορω ρε παιδια.......... ο συζυξ που λεει και η φιλη μας ειπε το φοβερο "ελα μωρε δε βαρεθηκες ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΘΕΜΑ?????????"
ωπα λεω τι???????? εσυ εισαι που δεν ηθελες να τους βλεπεις??? τωρα κανω θεμα????
ναι λεει αφου δεν καταλαβαινουν τι χαλιεσαι γραψτους
εγω αυτα δεν τα καταλαβαινω.........οταν καποιος ερχεται οτι ωρα θελει εκεινος με γραφει και οχι εγω ετσι νομιζω.........εσεις τι λετε???? και η τυπισσα καθε που θα ερθει ομως, πιανει τα μαλλια μου τα τριβει να δει αν ειναι λουσμενα, αν δεν εβγαλα τα φρυδια μου το σχολιαζει, οριστε χτες επιανε το στηθος μου, τι φοραω, γιατι το ενα γιατι το αλλο.......
πως μπορω να διαφυλαξω οτι απ την πορτα μου και μεσα κανω οτι θελω??????? πως μπορω να δειξω οτι εδω δεν ειναι μαντρι????????κανω λαθος???????αν κανω πειτε μου!!! αληθεια εγω δε θα πηγαινα ποτε σε εναν αρρωστο ανθρωπο ετσι στυλ.......και κοιτουσα κι αλλον αρρωστο τον αντρα μου, και ειχα και το ενα παιδι αρρωστο.............
παιδια δεν αντεχω και τα βαζω με τον αντρα μου...........ο οποιος και να αποφασισει να μιλησει δεν ακουνε βεβαια αλλα συνηθως κι αυτος ειναι "τι? ποτε το ειπε αυτο?δεν ακουσα!" θα μου πειτε η πεθερα δεν ηθελε να με αγχωσει να συμμαζευω ναι αλλα κι εγω να μην εχω την επιλογη οποιος ερθει να με δει πχ ντυμενη η πχ συμμαζεμενο το σπιτι μου??? τι θα γινω σαν τις γιαγιαδες που σινιαριζονται ΜΗΠΩΣ ερθει καποιος??? αυτα τα εκανα οταν ημουν καλα.........τωρα δεν ειμαι!!!!!!!! τα εχω παρει τοσο μιλαμε.......

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ερχεται οποτε γουσταρει!!! Empty Απ: ερχεται οποτε γουσταρει!!!

Δημοσίευση από koufetaki Τετ Απρ 13, 2011 11:49 pm

απο την στιγμη που το θεμα το χεις με τους γονεις του αντρα σου ο αντρας σου πρεπει να το σταματησει γτ αν κανεις εσυ κνσ θα παρεις ρετσινια πανω σου.το καναν παντα αυτο αλλα οταν ησουν κλ δεν σε πειραζε το καταλαβαινω αυτο ομως αν απο την αρχη το ξεκοβες τωρα δεν θα χες θεμα στελιτσα μου γλυκια.και το να λες και να ξαναλες μονο το ονομα της υπερβολικης υστερος θα σου βγει και τπτ παραπανω.και αν τους κανει την παρατηρηση ο χαμπι σου θα πρεπει να ειναι πολυ προσεχτικος στο να καταλαβουν αυτο που λετε και να μην διαστρεβλωσουν το πραγμα γτ ειναι παρεξηγησημη η φαση απο μονη της.δηλ. σας θελουμε στο σπιτι αλλα οχι ετσι αλλα ετσι.ελα ηρμησε και αν σε ξαναχουφτωσει η πεθερα πεστην μην τα πιανεις δεν ειναι δικα σου ερχεται οποτε γουσταρει!!! 266204
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ερχεται οποτε γουσταρει!!! Empty Απ: ερχεται οποτε γουσταρει!!!

Δημοσίευση από Thaumataki Πεμ Απρ 14, 2011 12:14 am

Στελλα φουντωνω.... Μα καλα να σου πθασει τα βυζια;;;;;;;;;;;;;;;;;; affraid
Την επομενη φορα που θα ερθουν απροειδοποιητα, πολυ απλα δεν ανοιγεις κι ας κοπανανε το κωλο τους στο ταβανι. Αφου δε παιρνουν με το καλο, ας παρουν με το αγριο....
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ερχεται οποτε γουσταρει!!! Empty Απ: ερχεται οποτε γουσταρει!!!

Δημοσίευση από ???????? Πεμ Απρ 14, 2011 12:27 am

ο αντρας μου πριν εικοσι μερες πηγε σπιτι τους να παρει κατι πραγματα και τους εβαλε χερι....τους ειπε οτι δεν ειμαι καλα και οτι επειδη η ψυχολογια παιζει μεγαλο ρολο στην παθηση μου δεν κανει να με συγχυζουν και να με αγχωνουν με παρατηρησεις και πρηξιμο......τους εφερε και παραδειγματα....η απαντηση ηταν "εμεις μηπως φταιμε και για τα παιδικα της χρονια η για οοοοτι της εχει συμβει?" κρατησαν μουτρα για ενα διαστημα και παλι τα ιδια...........οπως καθε φορα που τους λεει κατι, σα να μην εγινε τιποτα σα να μην ειπωθηκε ποτε..........
και κατηγορησαν και τη μανα μου.....οτι ειναι λεει ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ και ολη μερα ειναι σπιτι μας - ετσι του λενε- οτι πριν ερθει εκεινος απ τη δουλεια φευγει αυτη απο δω μεσα και επρεπε να σκισει τη γατα απ την αρχη και τωρα ειναι αργα και κατι τετοια..........και τους ειπε ο αντρας μου οτι την παρακαλαμε και δεν ανεβαινει και στο κατω κατω αφου δεν ειμαι καλα εννοειται θα ερθει να με βοηθησει----ο αντρας μου σε θεματα δικαιου δε μασαει....και εγινε φασαρια για τη μαμα μου στο τελος γιατι ο συζυξ θεωρησε σωστο να τους τα χωσει οτι η μαμα μου
1. σπιτι μας εδωσε με ολα του μεσα
2. πληρωνει πετρελαια 5 χρονια
3. μας δινει νοικι απο αλλο σπιτι
4 τρωει ολη της τη αυνταξη για μας
και του ειπαν
"εννοειται τι θα τα εκανε τα λεφτα..."
ειπα να κανω φασαρια αλλα η μαμα μου δεν αφησε ειναι αγιες μερες λεει και δεν κανει παντως ο συζυξ της τα ειπε της μαμας μου χαρτι και καλαμαρι
τεσπα ξεφυγα απ το θεμα.............αλλα και το οτι καθονται και παραφυλανε ποτε θα πεθανει η μαμα μου ειναι ενα θεμα κι αυτο.....
παιδια η πεθερα την αλλη φορα με ρωτουσε που θα τη θαψω !!!!!!!!! τη μαμα μου!!!!!!!!! εχουν σκυλοφαγωθει λεμε!!!!!!! κι η καημενη μονο προσφερει εδω μεσα..........
τι να πω δεν ξερω αληθεια πως τους μιλαω ακομα
την καλεσανε και το Πασχα να φαμε ολοι μαζι και λεει η μαμα μου θα της πω οταν παρει τηλ
"πρεπει να παω στο καραβι με περιμενουν οι ναυτες μου οπως καθε καλος ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ πρεπει να κανω Πασχα στο καραβι"
αντε και ...............

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ερχεται οποτε γουσταρει!!! Empty Απ: ερχεται οποτε γουσταρει!!!

Δημοσίευση από koufetaki Πεμ Απρ 14, 2011 12:38 am

ερχεται οποτε γουσταρει!!! 642151 αααα κατσε ρε στελλα εδω αλλαζουν τα πραγματα δεν τα ξερα αυτα!!!!εισαι σε σκατα θεση,ομως ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ εγω προσωπικα δεν αφηνω κανεναν και για τπτ να μου την βαλουν στο στομα τους.πως κρατηθηκες και δεν την εφερες τπτ στο κεφαλι την πεθερα οταν σε ρωτησε που θα ..μακρια απο δω...θαψετε?ρε δεν λεγονται αυτα.αχρηστοι ανθρωποι ειναι και πολυ συνηθες φαινομενο αυτο που ζεις μακρια απο το σπιτι σου λυση λογικη δεν υπαρχει παντος.εγω φετος θα παω το πριν το πασχα θα της πω καλο πασχα και αντε γεια.γτ καθε χριστουγεννα πασχα την εχω 2-3βδομαδες εδω εεε φετος εχω την μαμα μου δουλευω θα κουβαληθουν και τα αδερφια στο σπιτι μου σιγουρα γτ το σπιτι της μαμα ειναι μικρο και ειμαι ο μλκς παντα οποτε οπως με κοιταει την κοιταω και το ξερει,αυτο παντος πρεπει να της το πεις οπως εκανα εγω.της ειπα οτι η μαμα μου μας προσφερει τα παντα ειναι παντα διπλα μας και ποτε δεν σκεφτηκε την βολη της μην περιμενεις απο μενα να σε κοιταξω γτ ολα ειναι αμοιβαια σε αυτο τον κοσμο οτι δινεις περνις το ξερει απλα παταει στην καλη μου καρδια ομως η καρδια αυτη δεν αντεχει αλλο και στελιτσα ουτε η δικια σου τωρα αντεχει και δεν υπαρχει και λογος για τετιους ανθρωπους καντους λιγο περα φυσικα τον αντρα σου παντα μπροστα ειπαμε να ηρεμησεις λιγο
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ερχεται οποτε γουσταρει!!! Empty Απ: ερχεται οποτε γουσταρει!!!

Δημοσίευση από ???????? Πεμ Απρ 14, 2011 12:56 am

απ τη μερα που τη γνωρισανε αυτο γινεται.......κατεβαινουν να φυγουν σα γατες μην τους ακουσει η μαμα μου.....αλλα επειδη ειναι 80 η μαμα μου νομιζουν οτι γι αυτο ηρθε ο γιος τους να μεινει εδω ενω εκεινος δεν ηθελε να τον πρηζουν κι εφυγε απο κει.....και τωρα καρτερανε ρε παιδια.......
εν τω μεταξυ η μαμα μου ασε που της μιλαω οπως να ναι, κανει ενα σωρο πραγματα.......μαγειρευει εδω και 2 χρονια, πλενει ρουχα και σιδερωνει επισης 2 χρονια, απο τοτε που μπηκαμε στο σπιτι που μας εδωσε με ολα του τα επιπλα και ολα του τα ηλεκτρικα και χαλια και κουρτινες και τα παντα μεχρι το χαλακι της εξωπορτας μου ειχε παρει, μοναχοπαιδι ειμαι δε θα περιμενε η μανα μου να τα κανουν αυτοι........κατω εχω ενα υπογειο το εκανε διαμερισμα το νοικιαζω παιρνω ενα εισοδημα γιατι δε δουλευω.... καθε που πληρωνεται γεμιζει το σπιτι μου κρεατα και καθε βδομαδα τα φρουτα μας για τα παιδια τα αβγουλακια μας τα ολα μας..........δεν καταλαβα και στο κατω κατω ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΔΙΝΕ ειναι μανα μου και τελος!!!!!!!! τι γατα να σκισει δηλαδη ο γιοκας τους..........που πηγε να βαλει φετος πρωτη φορα λεφτα για πετρελαιο και ουτε τον αφησε η μαμα μου?????? που οταν της εκοψαν το ΕΚΑΣ εμεινε με 420 ευρω και παλι μας εδινε?????????? ε οχι ρε παιδια ΟΧΙ!!!!!!!!!!!!! κι αυτοι εχουν δυο συνταξεις χωρια τα επικουρικα χωρια οι απολυσεις και κανουν το σπιτι τους ανακαινιση???????? που τον αντρα μου ουτε τον σπουδασανε - ο αλλος γιος εφαγε μυρια να γινει γιατρος στο εξωτερικο-----ουτε τιποτα και τον αλλον τον κανανε και ενα σπιτι γαματο πηρανε και δανειο ενω ειναι ελευθερος ολα αυτα----ξεχωριζουν τα παιδια τους μεχρι εκει που δεν παιρνει ο ανθρωπινος νους μια ζωη και μετα τον στρεφουν και εναντια στη μανα μου που απ αυτην μονο καλο ειδε>
προχτες φιλοτιμηθηκε ο πεθερος να μας βαλει αεριο και λεει το θεικο
ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΣΟΥ ΒΑΛΩ ΘΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΕΣΥ? ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ? ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!
και λεω εγω.....παλι η πεθερα του θα τα πληρωνει και με τα λεφτα που θα περισσευουν θα παει εκεινη εκδρομες, μπουζουκια κλπ και θα τα φαει!!!
ενα μισος ρε παιδια ενα πραγμα.....τι να πω και η δικια μου "μη μαλωνεις, μη μιλας, πασχα ειναι, χριστουγεννα ειναι, θα κοινωνησεις μη λες λογια," ε το κανει γαργαρα ενω δεν ειναι τετοιος ανθρωπος αμα τα παρει καμια μερα θα γινει της τρελλης!!!!!!!!!
ΜΩΡΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΝΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ!!!!!!!!!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ερχεται οποτε γουσταρει!!! Empty Απ: ερχεται οποτε γουσταρει!!!

Δημοσίευση από koufetaki Πεμ Απρ 14, 2011 1:01 am

ετσι γινετε παντα δεν ξερω γτ.τι ακρη περιμενεις να βγαλεις ομως ρε δεν το ξερα το θεμα σου με τα πεθερικα.οσο για τον αδερφο και αυτο γινετε συνηθως.κοιτα την μανουλα σου εσυ και κοβε βηχα γτ κριμα ειναι ρε συ
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ερχεται οποτε γουσταρει!!! Empty Απ: ερχεται οποτε γουσταρει!!!

Δημοσίευση από ???????? Πεμ Απρ 14, 2011 1:08 am

ριξε μια ματια στο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ
και θα γελασεις πολυ!!!!!!!!!!!!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ερχεται οποτε γουσταρει!!! Empty Απ: ερχεται οποτε γουσταρει!!!

Δημοσίευση από koufetaki Πεμ Απρ 14, 2011 1:10 am

παω να βαλω τα γεμιστα στον φουρνο και παω να δω....να βαλω και μαντιλι για να γλυτωσω τα μαλλια μου το ξερω θα μου πεσουν....γμτ
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ερχεται οποτε γουσταρει!!! Empty Απ: ερχεται οποτε γουσταρει!!!

Δημοσίευση από ???????? Πεμ Απρ 14, 2011 1:31 am

xaxaxa σιγουρα θα πεσουν!!!!!!!!!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ερχεται οποτε γουσταρει!!! Empty Απ: ερχεται οποτε γουσταρει!!!

Δημοσίευση από ???????? Πεμ Απρ 14, 2011 1:52 am

αυτο ειναι το θεμα.....μιλαω.....μια βδομαδα αποχη και μετα ξανα τα ιδια....τωρα εβγαλε και προγραμμα.....ανασταση θα μου κουβαληθουν εδω για να παμε εκκλησια που εγω δε μπορω να παω εχει τρελλη ανηφορα και δεν εχει να παρκαρουμε....θα ερθει ομως να παμε!!!! την αλλη μερα σπιτι της στανταρ..και μου εβγαλε προγραμμα και για πρωτομαγια στο εξοχικο.... παντρευτηκα για να κανω πασχα παντα μαζι τους>>>>δεν θελω ρε παιδι μου! ασε που η μαμα μου καθεται ολομοναχη εκεινη τη μερα- δεν πειραζει λεει μας χαιρεται ολες τις αλλες μερες...ναι αλλα εγω δεν ξερω αν θα την εχω και του χρονου τη μανουλα μου.....για δουλα ειναι καλη αλλα στις γιορτες....κουκος!!!!!! ηθελα τοσο να κανω πασχα καπου αλλου φετος! αλλα ολοι με τις οικογενειες ειναι οποτε.........
δεν ξερω ρε δημητρα..μη νομιζεις οτι δε μιλαω.......αλλα επιβεβαιωμενα σε λιγες μερες ξανακανουντ α ιδια

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ερχεται οποτε γουσταρει!!! Empty Απ: ερχεται οποτε γουσταρει!!!

Δημοσίευση από eleni08 Πεμ Απρ 14, 2011 1:55 am

Να σου πω!
Από την στιγμή που δεν έχεις πρόβλημα με τον άντρα σου ή ξεχιεσέ την κανονικότατα ή γράψτην κανονικά την σκρόφα και φρόντισε να μείνεις όσο γινεται πιο ήρεμη για το δικό σου καλό!
Από τη στιγμή που χρειάζεσαι ψυχική ηρεμία για να είσαι καλά σ'αυτό και μόνο πρέπει να εστιάζεις....Το οφείλεις και στα παιδάκια σου!
eleni08
eleni08

Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011
Ζώδια : Λέων Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Θεσσαλονίκη για!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ερχεται οποτε γουσταρει!!! Empty Απ: ερχεται οποτε γουσταρει!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Απρ 14, 2011 1:56 am

ωραια καλη μου στελλα.οταν ερθει να σε παρει να πατε στην εκκλησια.να εισαι κ εσυ με τος πιτζαμες στον καναπε και πες οτι θες να κοιμηθεις!!! οσο για την αλλη μερα παιξτο αρρωστη και πες οτι πονας οτι εισαι χαλια οτι εχεις ημικρανιες διαρροιες?κατι τελος παντων!!!!αι σιχτιρ ποια η ηλιθια
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ερχεται οποτε γουσταρει!!! Empty Απ: ερχεται οποτε γουσταρει!!!

Δημοσίευση από koufetaki Πεμ Απρ 14, 2011 2:08 am

τα κρατας τα κρατας και μετα αυτα καπως πρεπει να βγουν!και τα βγαζει το σωμα σου μαυτον τον τροπο!!
ΘΑ ΜΙΛΑΣ. οποιος θυμωσει ξυδι ρε!!



σωστο σωστοτατο αυτο που ειπες δημητρα!!!
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ερχεται οποτε γουσταρει!!! Empty Απ: ερχεται οποτε γουσταρει!!!

Δημοσίευση από ???????? Πεμ Απρ 14, 2011 2:15 am

σωστα τα λετε αλλα πως γινονται να δω
οσο σκεφτομαι και το καλοκαιρι στο εξοχικο με την ηλιθια μπαστακωμενη μην παρουμε μπουγατσα, να φαμε τις φετες της, μην παρουμε γυρο, να μας κανει απο ενα τοστ......αχ ενα μεσημερι εριξα πολυ γελιο εκανε γεμιστα και ειναι το αγαπημενο φαι του αντρα μου και του βαζει στο πιατο 3 ηταν και μικρα και της λεει ο δικος μου "τι ειναι αυτα η Στελλα μου βαζει 6!!!" χαχα κακκινησε πρασινισε και του εβαλε κι αλλα.....και τα μωρα δεν το συζητω...να μην τα ξαναλαω πως τα εχει!!!
ηθελα τοσο να κανω την επανασταση μου αυτο το πασχα......κατι θα κανω δε μπορει..........εχει και μελλουσα αλλη νυφη τωρα και θελει να φαινεται η κυρια....και η καημενη η κοπελα ιδεα δεν εχει και θα παει να μεινει πανω κατω μ αυτην...................

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ερχεται οποτε γουσταρει!!! Empty Απ: ερχεται οποτε γουσταρει!!!

Δημοσίευση από koufetaki Πεμ Απρ 14, 2011 2:24 am

οφιλης να υποστιριξης το αμοιρο κοριτσι να μαθει που μπλεκει να της κοψει το βηχα απο την αρχη...αμα αξιζει βεβαια γτ δεν ξερω αν την ξες την καινουργια νυφη.να παω να διαβασω ή να κρατησω τα μαλλια μου?ασε θα παω αλλη στιγμη παω να δωσω το φαγητο στην μαμα μου σε λιγο καλυτερα
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ερχεται οποτε γουσταρει!!! Empty Απ: ερχεται οποτε γουσταρει!!!

Δημοσίευση από eleni08 Πεμ Απρ 14, 2011 2:30 am

Να κάνεις αυτό που είπε η Δήμητρα!
Κανείς δεν μπορεί να σε κατηγορήρει και συν τοις αλλοις έτσι μπορεις να κάνεις Πασχα με την μανούλα σου χωρίς να παρεξηγηθείς από κανέναν!

Και έχουνε δίκιο τα κορίτσια! ΜΙΛΑ!
Αυτό που έχεις μέσα σου βγάλτο! Μόνο εσύ μπορείς να το πολεμήσεις και να το νικήσεις!
Καταλαβαίνω ότι είναι πολύ δυσκολο αλλά πρέπει να το προσπαθήσεις!
eleni08
eleni08

Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011
Ζώδια : Λέων Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Θεσσαλονίκη για!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ερχεται οποτε γουσταρει!!! Empty Απ: ερχεται οποτε γουσταρει!!!

Δημοσίευση από ???????? Πεμ Απρ 14, 2011 2:31 am

την κοπελα δυο φορες την εχω δει κι επειδη εφυγαν κι αλλες 3 καλυτερα να μην ανακατευτω............

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ερχεται οποτε γουσταρει!!! Empty Απ: ερχεται οποτε γουσταρει!!!

Δημοσίευση από ???????? Πεμ Απρ 14, 2011 2:38 am

η κοπελα θα καταλαβει απο μονη της οπως καταλαβαν και οι προηγουμενες και την εκαναν λουης!!! ο κουνιαδος μου ειναι καλο παιδι και δε θελω να του κοψω την τυχη αλλα δεν καταλαβαινει οτι πρεπει να φυγει απο κει
ειναι λιγο μαμακιας τους εχει φαει και πολλα λεφτα και καταλαβαινετε τωρα.... οσο για μενα το κακο ειναι οτι δε μου αρεσουν οι δικαιολογιες΄ειμαι λιγο ηλιθια το ξερω.....αλλα δε θελω να πψ ειμαι αρρωστη
θελω να πω "ε καθε χρονο μαζι σας θα κανουμα πασχα ειμαστε οικογενεια κι εμεις" κι αν δεν το πω θα σκασω..........'
αλλα ξερω δε θα το πω ποτε

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ερχεται οποτε γουσταρει!!! Empty Απ: ερχεται οποτε γουσταρει!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Απρ 14, 2011 2:41 am

να το πεις τοτε!!!πεστο με αλλο τροπο αν θες.
πες ''φετος ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ πασχα οικογενιακα οι 4 μας.''
ετσι ακριβως και οχι ''σκεφτηκαμε μηπως κανουμε πασχα οικογενειακα''
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ερχεται οποτε γουσταρει!!! Empty Απ: ερχεται οποτε γουσταρει!!!

Δημοσίευση από koufetaki Πεμ Απρ 14, 2011 2:48 am

ακου την δημητρα και οσο για την νυφη αρχισε την μια μερα αν αγαπας πραγματικα τον κουνιαδο μου πρεπει να μαθεις καποια πραγματακια αλλα να σε σιγουρη γι αυτην μην παει και τα πει και γινετε μυλος εκει περα
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ερχεται οποτε γουσταρει!!! Empty Απ: ερχεται οποτε γουσταρει!!!

Δημοσίευση από ???????? Πεμ Απρ 14, 2011 2:49 am

δεν ειμαι τετοιος ανθρωπος ρε δημητρα αυτο ειναι το κακο
θα πεθανω απ τις τυψεις
εξαλλου τα παιδια περνανε καλυτερα οταν ειμαστε πολλα ατομα
και στο εξοχικο τρελλαινονται
και κανω τη θυσια για τα παιδια
ο αντρας μου κι εγω με τα χαπια ειμαστε
ο αντρας μου παθαινει τρελλο στομαχοπονο και ειναι διπλωμενος μεχρι να φυγουμε απ αυτους και γω φουντωνω φουσκωνω και ερχομαι σπιτι και λεω λεω λεω..........
εγω παντως δε μπορω να παω εκκλησια ειναι αδυνατον να περπατησω εκεινη την ανηφορα και να σταθω ορθια 20 λεπτα να ερθει το αγιο φως
εγω δε μπορω ουτε 3βηματα να κανω τι λεμε τωρα
μετα θα αρχισει το φερε να μωρα κι εσυ κατσε
περυσι με εβαλε και τους πηρα 3 κοστουμια τον καθενα
ενα το βραδυ της αναστασης
ενα το πρωι της αναστασης για κοινωνια
κι ενα να παμε σπιτι της το πασχα
τωρα ειμαι πανι με πανι
τους πηρα απο ενα και να παει να μαμηθει
φυσικα αμα μαμιοτανε δε θα ασχολιοτανε με μας μερα νυχτα

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ερχεται οποτε γουσταρει!!! Empty Απ: ερχεται οποτε γουσταρει!!!

Δημοσίευση από ???????? Πεμ Απρ 14, 2011 2:51 am

οχι παιδια με συννυφαδες δεν ανακατευομαι μετα θα λενε οτι χαλασα το δεσμο του αποκλειεται
μοντερνα κοπελα ειναι
βλεπει οτι και να χεσει ο δικος της παιρνει να το πει τη μανα του
βλεπει οτι η μανα ανακατευεται συνεχεια σε ολα
ας φανει εξυπνη
ασε που αυτη δουλευει και τη βολευει μια χαρα η πεθερα απο κατω
μπορει να την εχει και καλα ειναι του αγαπημενου γιου αυτη

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ερχεται οποτε γουσταρει!!! Empty Απ: ερχεται οποτε γουσταρει!!!

Δημοσίευση από koufetaki Πεμ Απρ 14, 2011 2:52 am

xaxaxaxaxa καλο το αν μαμιωταν....εχεις δικιο για την νυφη.αφου εχεις τοσο καλη αντιληψη πως την πατησες μωρε αντε ξεκολα και δωστης τα στο χερι να τα κανει εργοχειρο
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ερχεται οποτε γουσταρει!!! Empty Απ: ερχεται οποτε γουσταρει!!!

Δημοσίευση από souki Πεμ Απρ 14, 2011 4:02 am

στελλιτσα σου δανειζω το δικανο του παππου μου το θες;;;; και νομιζα οτι μονο τα δικα μου πεθερικα χανουν λαδια!!!!!!!!! πρεπει ο αντρας σου να χωρισει την π.....τσα με την βουρτσα συντομα!!!!!!!!! αντε να χαθουνε οι μαμακες!!!!!!!!! τσακισε τους!!!!!!!!!!!!! ριχτους φολα!!!!!!!!!!!!!! υδραργυρο στ'αυτι!!!!!!!!!!! αν επιτρεπεται τι αρρωστια εχεις;;; τα χω παρει τωρα μιλαμε!!!!!!!!!!!! καφροι!!!!!!!!!!!!!!!!!
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης