Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
περιμενοντας το θαυμα 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

περιμενοντας το θαυμα

+6
flora-flora
Ladycat
elenikaram
kisha
annia
dreamon
10 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

περιμενοντας το θαυμα Empty περιμενοντας το θαυμα

Δημοσίευση από dreamon Σαβ Μαρ 26, 2011 1:19 pm

Καλησπερα κοριτσια!Χρονια πολλα για χτες σε ολες!Ευχομαι η Παναγιτσα να προστετευει ολα τα μωρα και αυτα που εχετε και αυτα που περιμενετε...Η δικη μου ιστορια λιγο πολυ ειναι οτι συγκατοικουσα με το φιλο μου 24 εγω 26 εκεινος και ειχαμε ενα ατυχημα,αν μπορω να χρησιμοποιησω αυτη τη λεξη για εγκυμοσυνη...οι γονεις μου με πιεσαν να το ριξω το ιδιο εκανε και ο φιλος μου ,δεν ειμαστε για τετοια ειπε,ειμαστε και με ενα μισθο... και το εκανα...Δυστυχως 7 εβδομαδων διεκοψα την κυηση...πολυ επωδυνο και οδυνηρο το ψυχολογικο κομματι,εχω συνεχεια εφιαλτες και το μυαλο μου ειναι εκει...μακαρι να μην το ειχα κανει μακαρι.Διαβασα ενημερωθηκα και γνωρισα κοπελες σε αλλο φορουμ που θεωρουν οτι λογω εκτρωσης δενμπορουν να ξανασυλλαβουν.Ισχυει κατι τετοιο?ξερω οτι ειναι πολυ αργα πια αλλα το εχω μετανιωσει.Ειλικρινα το μετανιωσα γιατι Ο Θεος ξερει τι στελνει και ποτε το στελνει.Ευχομαι να με δεχτειτε και μη με κατακρινετε εχω ηδη μεγαλο βαρος στη συνειδηση μου.

dreamon

Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

περιμενοντας το θαυμα Empty Απ: περιμενοντας το θαυμα

Δημοσίευση από annia Σαβ Μαρ 26, 2011 1:22 pm

το οτι μπρορει να υπαρξει προβλημα στο να ξανασυλλαβεις δεν ειναι καθολου απιθανο μιας και μπορεις να παθεις πολλες επιπλοκες καα την διαδικασια μιας αμβλωσης....δεν ξερω να σου απαντησω γιατι δεν εχω κανει ποτε...ομως περα απο αυτο το κομματι ειναι και ψυχολογικα πολυ δυσκολο.....κριμα που επρεπε να παρεις αυτη την αποφαση στο μελλον να εισαι πιο προσεχτικη.....φιλικα ιωαννα
annia
annia

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Καρκίνος Άλογο
Ηλικία : 33
Τόπος : μενιδιιιιιι

http://manoules.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

περιμενοντας το θαυμα Empty Απ: περιμενοντας το θαυμα

Δημοσίευση από kisha Σαβ Μαρ 26, 2011 1:34 pm

Κοριτσι μου καλωσορισες. ειχες την επιλογη σου και συμφωνω με την αννια φυσικα και δε θα σε κατακρινουμε ,ευχομαι οταν θελησεις ς πραγματικα να αποκτησεις ενα παιδακι.
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

περιμενοντας το θαυμα Empty Απ: περιμενοντας το θαυμα

Δημοσίευση από annia Σαβ Μαρ 26, 2011 1:37 pm

δεν ξερω ισως ακουστηκα πολυ αποτομη εννοειτε πως δεν σε κατακρινω ειναι το σωμα σου ειναι η επιλογη σου,απλα για να μην νιωθεις αυτο το ψυχολογικο ''ρακος''μετα καλο ειναι να παρεις καποιες προφυλαξεις και οταν θελεις και εισαι ετοιμη πραγματικα να αποκτησεις το παιδακι σου!!...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την annia στις Σαβ Μαρ 26, 2011 1:40 pm, 1 φορά
annia
annia

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Καρκίνος Άλογο
Ηλικία : 33
Τόπος : μενιδιιιιιι

http://manoules.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

περιμενοντας το θαυμα Empty Απ: περιμενοντας το θαυμα

Δημοσίευση από kisha Σαβ Μαρ 26, 2011 1:38 pm

αννια σε κολλησα...?τι εννοεις δεν εξρω?αχαχαχαχα
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

περιμενοντας το θαυμα Empty Απ: περιμενοντας το θαυμα

Δημοσίευση από elenikaram Σαβ Μαρ 26, 2011 1:40 pm

dreamon καλως ηρθες. Σιγουρα αυτο που εγινε ειναι οδυνηρο. Το θεμα ειναι οτι το εχεις μετανιωσει και αυτο κατι σημαινει. Προσπαθησε να το βγαλεις απ το μυαλο σου (καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολο) και εφ οσον το θελεις προσπαθησε ξανα για παιδακι...Δεν θα σε κατακρινουμε γιατι ο καθενας μονο ξερει για το ατομο του τι μπορει να κανει και τι οχι...καλη διαμονη!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

περιμενοντας το θαυμα Empty Απ: περιμενοντας το θαυμα

Δημοσίευση από dreamon Κυρ Μαρ 27, 2011 2:07 am

αχ κοριτσι μου ...να ξερες ερχονται αγιες μερες και ποσο το σκεφτομαι...εσεις εχετε τα μικρα σας εγω τιποτα...ποσο πονεσε το πουλακι μου ολοκληρο παιδι ηταν!δε γινεται να μην το σκεφτομαι,παντα θα το κουβαλαω στην ψυχη μου

dreamon

Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

περιμενοντας το θαυμα Empty Απ: περιμενοντας το θαυμα

Δημοσίευση από Ladycat Κυρ Μαρ 27, 2011 3:22 am

μια συμβουλη εκανες αυτο που ηθελαν οι αλλοι κ οχι εσυ δεν ηταν δικη σου αποφαση δεν φταις εσυ δεν ησουν εσυ αυτη που ηθελες να σκοτωσει το παιδι σου οποτε δεν πρεπει να βαραινει την ψυχουλα σου αυτο το κριμα το φερουν οι αλλοι που σε πιεσαν ειμαι σιγουρη οτι συντομα θα κρατησεις ενα μωρουδελι στην αγκαλια σου κ ολα θα ειναι καλα
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

περιμενοντας το θαυμα Empty Απ: περιμενοντας το θαυμα

Δημοσίευση από elenikaram Κυρ Μαρ 27, 2011 3:27 am

Θα συμφωνησω με την Φροσσω...και πες οτι αυτο που εγινε ηταν γραφτο να γινει...οτι και αυτο εγινε για καποιον λογο! Τιποτα δεν ειναι τυχαιο!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

περιμενοντας το θαυμα Empty Απ: περιμενοντας το θαυμα

Δημοσίευση από flora-flora Κυρ Μαρ 27, 2011 8:04 am

Θα πω και εγώ την δική μου ιστορία πριν από 20 χρόνια περίπου
είχα και εγώ ένα τέτοιο (ατύχημα ) και εγώ δεν ήμουν έτυμη να κρατήσω ένα μωρό
μιας και ήμουν 17,5 και πάνω στην τρελά μου ένιωσα ότι ένα παιδί την συγκεκριμένη
στιγμή θα ήταν ότι χειρότερο για μένα ήξερα ότι δεν επρόκειτο να τα καταφέρω
σαν μανά ενώ όλοι τριγύρω μου μου έλεγαν
να το κρατήσω αλλά ήταν καθαρά δική μου επιλογή δεν το μετάνιωσα όμως και ο καθένας
ας το πάρει όπως θέλει τώρα μετά από τόσα
χρόνια έχω 2 παιδάκια που τα υπεραγαπώ και είμαι έτυμη να δώσω όλο μου το είναι
στα 2 αυτά παιδιά !!!! τι θέλω να πω ότι ο κάθε ένας από εμάς είναι έτοιμος όταν
εκείνος το νιώσει !!!
flora-flora
flora-flora

Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Ζώδια : Δίδυμος Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : PAROS

http://candyland.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

περιμενοντας το θαυμα Empty Απ: περιμενοντας το θαυμα

Δημοσίευση από koufetaki Κυρ Μαρ 27, 2011 8:42 am

φλορα ναι οταν εχουμε την επιλογη αυτο που εκανες στα 17σου ειναι η ωριμοτητα που μας αρμοζει με τα δεδομενα της εποχης μας.και αυτο δεν σε κανει καλο ή κακο ανθρωπο αλλα μια γυναικα της εποχης σου.εχει σκεφτει οτι το παιδι εκεινο θα ηταν τωρα 21 χρονων?πως θα ηταν κτλ?γτ δεν σκεφτηκες να το φερεις στον κοσμο και να το δωσεις για υοθεσια?ειμαι πολυ διχασμενη με αυτο το θεμα γτ νομιζω οχι για θρησκευτικους λογους απλα για λογους συνηδησης οτι δεν μπορουμε να αποκοβουμε μια ζωη οπως αφαιρουμε κατι απο πανω μας οταν δεν μας αρεσει ή δεν το θελουμε.εαν δεν θελεις παιδι εχεις προφυλαξεις ή απλα δεν κανεις σεξ στην τελικη.και δεν ειναι γελίο αυτο που λεω γτ το να φευγει μια ζωη ετσι αδικα απλα δεν ειναι γελίο.δεν σου την λεω προς θεου απλα τις σκεψεις μου παραθετω ασχημες η καλες,παντα.ουτε σε χαρακτηρηζω γτ σου ειπα ποιο πανω οτι ειμαι μπερδεμενη με αυτο το θεμα.θα μπορουσα να πω τελικα καλα εκανες πολυ συνηδητη επιλογη απο την πλευρα σου ομως τι φταιει η ζωουλα?
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

περιμενοντας το θαυμα Empty Απ: περιμενοντας το θαυμα

Δημοσίευση από flora-flora Κυρ Μαρ 27, 2011 8:57 am

Ναι έχω σκεφτεί πως θα ήταν !!! αλλά έχω σκεφτεί ότι δεν θα ήταν
και καλά μαζί μου για υιοθεσία ούτε λόγος
θα ήμουν αναγκασμένη να το κρατήσω … όπως είπα και πιο πάνω όλοι ήθελαν να το κρατήσω
όποτε καταλαβαίνεις ότι δεν έπαιζε το θέμα
να το δώσω για υιοθεσία και εγώ δεν θα ένιωθα εντάξει με αυτό !!! είπα στον εαυτό μου ότι δεν ήταν ώρα ακόμα δεν ξέρω αν ήταν ώριμο η όχι το μόνο που ξέρω είναι ότι νοιώθω ότι έκανα το
σωστό τότε !!! και το πιστεύω δεν ήμουν έτοιμη να γίνω μανά !!! και όταν φέρνεις
ένα παιδί στο κόσμο αυτόματα γίνεσαι και μανά είτε το δώσεις σε κάποιον άλλο είτε
το κρατήσεις πιστεύω ότι εκείνο το παιδί πήγε σε κάποιους που το είχαν πιο πολύ
ανάγκη από μένα μιας και πιστεύω στην μεταθανάτια ζωή !!! δεν πεθαίνουμε απλός ερχόμαστε και φεύγουμε
!!!
flora-flora
flora-flora

Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Ζώδια : Δίδυμος Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : PAROS

http://candyland.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

περιμενοντας το θαυμα Empty Απ: περιμενοντας το θαυμα

Δημοσίευση από flora-flora Κυρ Μαρ 27, 2011 9:20 am

Και προς θεού δεν λέω ότι δεν πρέπει να προσέχουμε έτσι, όπως
και να το κάνεις είναι επώδυνο … για όνομα του θεού δεν μπορώ να διανοηθώ ότι κάποιο από τα 2 παιδιά θα παθαίνε κάτι έτσι ανατριχιάζω και μόνο στην ιδέα !!! αλλά όταν δεν είσαι έτοιμη και δεν έχει νιώσει
το μωρό είναι διαφορετικά ….ξέρω μανά που γέννησε το παιδί της και μέχρι τώρα λέει ότι δεν το θέλει γιατί δεν ήταν έτοιμη
να γίνει μανά …. το τι προβλήματα αντιμετωπίζει δεν μπορώ να σας περιγράψω το παιδί αυτό από την μανά του μεχρι τωρα που είναι
43 χρόνων
flora-flora
flora-flora

Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Ζώδια : Δίδυμος Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : PAROS

http://candyland.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

περιμενοντας το θαυμα Empty Απ: περιμενοντας το θαυμα

Δημοσίευση από elenikaram Κυρ Μαρ 27, 2011 9:37 am

Και εγω πιστευω οτι η ψυχη ζει μετα το θανατο. Ειχα διαβασει ενα σχετικο βιβλιο ''Η ζωη μετα το θανατο'' οταν ημουν 14 χρονων και χασαμε τον μπαμπα μας απο καρκινο σε ηλικια 50 χρονων και μας ταρακουνησε ολους! Δεν μπορουσαμε να το πιστεψουμε αυτο που ειχε γινει αν και εγινε μπροστα στα ματια τα δικα μου, της μανας μου και της αδελφης μου και τον περιμεναμε απο μερα σε μερα!
Αυτο το βιβλιο λοιπον ελεγε οτι η ψυχη του ανθρωπου δεν πεθαινει ποτε απλα περναει σε μια αλλη διασταση και εξακολουθει να ζει. Το σωμα ειναι αυτο που πεθαινει.
Επισης εχω να πω οτι η θεια μου ''επιασε'' το ενα παιδι της ενω ο αντρας της εξπερματωσε στα μπουτια της! Μπορει εσυ να προφυλαγεσαι, αλλα αν ειναι να γινει κατι θα γινει.
Μια φιλη μου, μου ειπε οτι εμεινε εγκυος ενω ειχε βαλει σπιραλ.
Και δεν ειναι λιγες οι περιπτωσεις οπου εχει τυχει να συλλαβει μια γυναικα ενω φορουσε ο αντρας προφυλακτικο.
Γιαυτο εγω πιστευω πως οτι ειναι γραφτο να γινει, θα γινει!!!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

περιμενοντας το θαυμα Empty Απ: περιμενοντας το θαυμα

Δημοσίευση από flora-flora Κυρ Μαρ 27, 2011 9:50 am

Ακριβώς ότι είναι γραφτό
μας …ο σώμα μας απλώς είναι το δοχείο για την ψυχή μας εγώ γέννησα το πρώτο μου
παιδί λίγες μέρες αφού έχασα τον μπαμπά
μου 49 χρόνων κάποιος φεύγει κάποιος άλλος
έρχεται !!!! το τέλειο θα ήταν να τους είχα και τους 2 μαζί μου αλλά ποιος ξέρει
μπορεί να τους έχω !!!
flora-flora
flora-flora

Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Ζώδια : Δίδυμος Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : PAROS

http://candyland.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

περιμενοντας το θαυμα Empty Απ: περιμενοντας το θαυμα

Δημοσίευση από VAMPIRE Κυρ Μαρ 27, 2011 9:53 am

ΕΛΕΝΗ εισαι σιγουρη οτι η θεια σου επιασε παιδι με εξπερματωση στα μπουτια? Razz
το σπερμα προχωρησε απο τα μπουτια σκαρφαλωσε στο αιδοιο μπηκε μεσα στην τρυπα απο κει προχωρησε και εφτασε στο ωαριο Embarassed
μαρη δε γινεται αυτο!το σπερμα πρεπει να εκτοξευθει με πιεση για να φτασει στο ωαριο!γιαυτο η εξπερματωση γινεται σαν πυραυλος!επισης το σπερμα ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ!!! κολυμπαει στο εσωτερικο του κολπου της γυναικας οπου υπαρχουν υγρααααααα
δεν γινονται αυτα πες της θειας σου Razz
εκτος κ αν ηταν το σπερμα του μαγκαιβερ Razz
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

περιμενοντας το θαυμα Empty Απ: περιμενοντας το θαυμα

Δημοσίευση από flora-flora Κυρ Μαρ 27, 2011 9:58 am

περιμενοντας το θαυμα 191628 περιμενοντας το θαυμα 191628
flora-flora
flora-flora

Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Ζώδια : Δίδυμος Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : PAROS

http://candyland.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

περιμενοντας το θαυμα Empty Απ: περιμενοντας το θαυμα

Δημοσίευση από joan80 Κυρ Μαρ 27, 2011 10:08 am

Μαρή Δήμητραααα. Που τα βρισκεις; Ακου σπερμα Μαγκαιβερ. Μπορεις να συλλάβεις όμως και με τα πρώτα υγρα πριν από την εκσπερμάτιση. αυτό συμβαίνει αρκετά συχνά, γι΄αυτό λενε ότι το προφυλακτίκό πρεπει να το φοράς από την αρχή και ότι η διακοπτόμενη συνουσία δεν είναι αποτελεσματικός τρόπος αντισύλληψης.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

περιμενοντας το θαυμα Empty Απ: περιμενοντας το θαυμα

Δημοσίευση από koufetaki Κυρ Μαρ 27, 2011 10:23 am

αχαχαχαχαχαα!!!ακτιβιστης μαγκαιβερ!!!!καλοοο!!!!οπως δεν θα πρεπε εμεις σαν νοημων οντα να τερματιζουμε μια ζωη που εχει διαγραψει την πορια της προς σε αυτον τον κοσμο ετσι δεν θα πρεπε να εξουσιαζομαστε απο τους αντρες.μια γυναικα στην σομαλια πχ δεν εχει το δικαιωμα της ιατρικης περιλθαψης για να γεννηση 60.000.000 γυναικες κοριτσακια χανονται απο τον χαρτη του κοσμου -και ειναι γενικος αριθμος αυτος οχι πραγματικος-γτ τα λεω αυτα?απο την στιγμη φλορα που ηρθε το μωρο στα σπλαχνα σου ησουν ετοιμη να το υποδεχτης,γτ μην μου πεις οτι δεν ενιωσες οταν ηρθε το 1ο σου παιδι, οτι για αυτο τον σκοπο εσυ γεννηθηκες,οταν το πιασες αγκαλια οτι ολη σου η υπαρξη γυρναει γυρω απο αυτο.αν δεν υπηρχε δηλ. αυτος ο φαλοκρατικος μηχανισμος σε ολο τον πλανητη απο την στιγμη που θα ησουν ελευθερη να νιωσεις την ψυχη σου την θηλικοτητα σου την δυναμη της δημιουργιας σου τοτε δεν θα το εριχνες το μωρο σου.ομως ημαστε τοσο μα τοσο εγκλωβισμενοι,που θεωρουμε το εγκλημα εξεληξη.και παλι φλορα ησουν η αφορμη για να πω αυτες μου τις σκεψεις δεν ειναι στην τελικη τοσο μικρο αυτο που λεω αν με καταλαβαινεις
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

περιμενοντας το θαυμα Empty Απ: περιμενοντας το θαυμα

Δημοσίευση από elenikaram Κυρ Μαρ 27, 2011 11:00 am

Δημητρα, η θεια μου το λεει χρονια αυτο...και ισχυει αυτο που λεει η Τζοαν. ειναι πολυ σωστο. εκει που θελω να καταληξω ειναι οτι αν ειναι να ερθει ενα παιδι ερχεται. γιαυτο εφερε 2-3 περιπτωσεις σαν παραδειγμα. Και που ξερεις, μπορει να εχει γινει και αυτο..λιγα κουλα εχουμε ακουσει γενικως??? εδω γεννηθηκε αρνι με καφαλι ανθρωπου....το σπερμα που εβγαλε ο αλλος στα μπουτια ειναι δυσκολο να συλλαβει?
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

περιμενοντας το θαυμα Empty Απ: περιμενοντας το θαυμα

Δημοσίευση από VAMPIRE Κυρ Μαρ 27, 2011 11:08 am

καλε 2 περιπτωσεις υπαρχουν.
1.η το επιασε το παιδι με προσπερματικα υγρα (και μια παλια φιλη μου ετσι εμεινε εγκυος!)
2. η εξπερματωσε λιιιγο μεσα χωρις να το καταλαβει (συμβαινει σε πολλους αντρες)
μπορει να γεννηθηκε αρνι με ανθρωπινο κεφαλι αλλα καποιο σπερμα το εβαλε εκει μεσα Razz το σπερμα δεν εχει ποδια.εχει μονο ουρα και κολυμπαει.
η αποσταση μπουτιου-αιδοιου για ενα σπερματοζωαριο και να σκαρφαλωσει πανω στο αιδοιο για να μπει μεσα...
ειναι σα να λεμε οτι ενα ψαρι παει αθηνα-θεσαλονικη κουνοντας την ουρα του στην ξηρα σκαρφαλωνοντας απο ολα τα οροπεδιαEmbarassed
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

περιμενοντας το θαυμα Empty Απ: περιμενοντας το θαυμα

Δημοσίευση από koufetaki Κυρ Μαρ 27, 2011 11:15 am

χαχααχαχαχ εχουμε εαν γελαδαρη στο χωριο του αντρα μου που ειναι ...πως τους λεν καλε α κτηνοβατης,και μια φορα ημασταν πανω στο βουνο και εκανε βολτα αυτος τις γελαδες και τις φωναζε ελιζαμπεθ,ελενη(μενεγακη)χαχαχααχα τις ειχε ονοματα απο διασημες αχααχαχαχαα και το ξερουν ολοι στο χωριο.τωρα μην μου πειτε να κανουν κατι γτ δεν κανουν κι εγω δεν τον εχω δει ποτε να.... περιμενοντας το θαυμα 739554 και ουτε θελω!!!!
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

περιμενοντας το θαυμα Empty Απ: περιμενοντας το θαυμα

Δημοσίευση από elenikaram Κυρ Μαρ 27, 2011 11:26 am

Αφου το ξερεις και εσυ οτι προφανως εγινε το πρωτο.... περιμενοντας το θαυμα 101803
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

περιμενοντας το θαυμα Empty Απ: περιμενοντας το θαυμα

Δημοσίευση από VAMPIRE Κυρ Μαρ 27, 2011 11:31 am

ποιο πρωτο καλε?ειπαμε μετα το απογευμα δεν λειτουργω καλα 8)
ξηγησου Idea
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

περιμενοντας το θαυμα Empty Απ: περιμενοντας το θαυμα

Δημοσίευση από elenikaram Κυρ Μαρ 27, 2011 11:37 am

βαλε τα γυαλια σου και κατσε τοτε! 8) συγχωρεμενη!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης