Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
Διεθνές Συμβούλιο Εμβολιασμών: Τα εμβόλια αποτελούν σημαντικό κίνδυνο βλάβης για την υγεία των παιδιών!  - Σελίδα 2 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

Διεθνές Συμβούλιο Εμβολιασμών: Τα εμβόλια αποτελούν σημαντικό κίνδυνο βλάβης για την υγεία των παιδιών!

+4
derbybaby
ΠΟΠΗ
VAMPIRE
Ladycat
8 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Διεθνές Συμβούλιο Εμβολιασμών: Τα εμβόλια αποτελούν σημαντικό κίνδυνο βλάβης για την υγεία των παιδιών!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Διεθνές Συμβούλιο Εμβολιασμών: Τα εμβόλια αποτελούν σημαντικό κίνδυνο βλάβης για την υγεία των παιδιών!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Μάης 14, 2012 6:06 am

Μελίνα δεν ξερω αν ο τοσος υψηλός πυρετός έχει να κανει με το έμβολιο ή όχι, παντως κυκλοφορεί και ίωση. Και ο πεθερός μυο χτες ήταν με 39. Ο Δημητρης με καταρροή, η μαμα μου άρρωστη. Γενικά ακούω πολυ κόσμο.

Βοκ το να περάσεις την ασθένεια είναι λίγο δίκοπο μαχαίρι. ¨οταν κολλάς κάτι δεν ξερεις πόσο βαριά θα το περάσεις και τι επιπτώσεις θα έχει στον οργανισμό σου. Γενικά μιλάω. Και φυσικά εξαρταται τι θα κολλήσεις.ΜΑλλον όλα είναι θεμα τύχης.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διεθνές Συμβούλιο Εμβολιασμών: Τα εμβόλια αποτελούν σημαντικό κίνδυνο βλάβης για την υγεία των παιδιών!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Διεθνές Συμβούλιο Εμβολιασμών: Τα εμβόλια αποτελούν σημαντικό κίνδυνο βλάβης για την υγεία των παιδιών!

Δημοσίευση από VAMPIRE Δευ Μάης 14, 2012 6:24 am

Εγω που εκανα το εμβολιο της ανεμοβλογιας οταν την περασα δεν υπηρχε σημειο επανω μου χωρις σπυρακι!!! μεχρι και στο πραμα μου ειχα!και πυρετο στο φουλ ειχα. ημουν 9 χρονων. κολλησε ο αδερφος'(εμβολιασμενος και αυτος) μου και εβγαλε ολο κι ολο 2 σπυρια.πυρετο μια φορα ενα 38+ ειχε κανει μονο.
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διεθνές Συμβούλιο Εμβολιασμών: Τα εμβόλια αποτελούν σημαντικό κίνδυνο βλάβης για την υγεία των παιδιών!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Διεθνές Συμβούλιο Εμβολιασμών: Τα εμβόλια αποτελούν σημαντικό κίνδυνο βλάβης για την υγεία των παιδιών!

Δημοσίευση από BokSurat Δευ Μάης 14, 2012 6:39 am

ε ναι αυτό είπα και παραπάνω ότι όλα είναι βάση πιθανοτήτων...
και δεν έχει σχέση και με το ανοσοπηητικό σύστημα ογικά για΄τι εγώ έχω αρρωστήσει α΄σχημα στην ζωή μου όλες κ όλες 2 φορες, η μια ήταν η ανεμοβλογιά. (κ χωρίς εμβόλιο στα 5 μου), και αυτό γιατί με πήγε επίτηδες η μάνα μου να την κολλήσω μικρή.
τζοαν ναι ισχύει αυτό που λες, γιαυτο κ εγώ είμαι μπερδεμένη.
ο υψηλός πυρετώς μπορεί να οφείλεται ΚΑΙ σε εμβόλιο ειδικά αν μιλάμε για εμβόλιο που δεν παιρνάν νεκρό ιο μέσα αλλά ενεργό και απλά λιγο αδρανοποιημένο. (πχ το μμρ).
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διεθνές Συμβούλιο Εμβολιασμών: Τα εμβόλια αποτελούν σημαντικό κίνδυνο βλάβης για την υγεία των παιδιών!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Διεθνές Συμβούλιο Εμβολιασμών: Τα εμβόλια αποτελούν σημαντικό κίνδυνο βλάβης για την υγεία των παιδιών!

Δημοσίευση από VAMPIRE Δευ Μάης 14, 2012 7:12 am

αν συνεχιστει και αυριο ο πυρετος τοτε δεν ειναι απο εμβολιο.καλα ο γιατρος δε το ειδε το μωρο?γιατι κανει πυτερο?τι σου ειπε?
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διεθνές Συμβούλιο Εμβολιασμών: Τα εμβόλια αποτελούν σημαντικό κίνδυνο βλάβης για την υγεία των παιδιών!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Διεθνές Συμβούλιο Εμβολιασμών: Τα εμβόλια αποτελούν σημαντικό κίνδυνο βλάβης για την υγεία των παιδιών!

Δημοσίευση από trianmeli Δευ Μάης 14, 2012 8:52 am

Δημητρα μολις γυρισαμε τελικα μας ειπε οτι καποια ιωση περναει
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διεθνές Συμβούλιο Εμβολιασμών: Τα εμβόλια αποτελούν σημαντικό κίνδυνο βλάβης για την υγεία των παιδιών!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Διεθνές Συμβούλιο Εμβολιασμών: Τα εμβόλια αποτελούν σημαντικό κίνδυνο βλάβης για την υγεία των παιδιών!

Δημοσίευση από VAMPIRE Δευ Μάης 14, 2012 8:55 am

αντε περαστικα σας τοτε μελινακι! υπομονη 2-3 μερες ακομη.....
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διεθνές Συμβούλιο Εμβολιασμών: Τα εμβόλια αποτελούν σημαντικό κίνδυνο βλάβης για την υγεία των παιδιών!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Διεθνές Συμβούλιο Εμβολιασμών: Τα εμβόλια αποτελούν σημαντικό κίνδυνο βλάβης για την υγεία των παιδιών!

Δημοσίευση από trianmeli Δευ Μάης 14, 2012 8:56 am

ευχαριστω πολυΔιεθνές Συμβούλιο Εμβολιασμών: Τα εμβόλια αποτελούν σημαντικό κίνδυνο βλάβης για την υγεία των παιδιών!  - Σελίδα 2 650825
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διεθνές Συμβούλιο Εμβολιασμών: Τα εμβόλια αποτελούν σημαντικό κίνδυνο βλάβης για την υγεία των παιδιών!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Διεθνές Συμβούλιο Εμβολιασμών: Τα εμβόλια αποτελούν σημαντικό κίνδυνο βλάβης για την υγεία των παιδιών!

Δημοσίευση από BokSurat Δευ Μάης 14, 2012 9:15 am

περαστικούλια σας!!!!!!!!!!!!!!
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης