Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+6
joan80
Rea
vassiliki
ChristinaThanps
derbybaby
Ladycat
10 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Κυρ Οκτ 30, 2011 10:59 am

Rea έγραψε:
elenikaram έγραψε:Μμμμμμμμμ ναι...λιιιιιιγο πολυ λιγο ομως! παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 266204

ε καλα βρε κοριτσια, μη βαρατε! μονο το ματι μου επαιξε!!!




Ελένη να σε ρωτησω, όταν έγινε αυτό εσύ συμμετείχες γιατί σε ενδιέφερε κάτι ή γιατί ήθελες να δεις μεχρι που μπορεί να φτάσει η επιρροή σου;

Δηλαδή σε τυχόν ανταποκριση το συνεχίζεις ή την κάνεις με ελαφρά;

Θα σου απαντησω με ολη μου την ειλικρινια!
και να με ενδιαφερει κατι, δεν προκειται να κανω τιποτα απολυτως, δεν στο παιζω τιμια συζυγος και παρθενιτσα, απλα δεν μου αρεσει να κανω κατι απο τη στιγμη που ειμαι παντρεμενη με παιδι. ειμαι κομπλε, δεν εχω κενα...
εξ αλλου, αν κανω κατι ειμαι απολυτα σιγουρη οτι θα υποστω και τις συνεπειες απο τον συζυξ και δεν εχω και σκοπο να κλεισω το σπιτι μου! χαχαχαχαχα!
απλα, να ειχαμε να λεγαμε..
οποτε, την κανω με ελαφρα! δεν εχω δωσει ομως ποτε δικαιωμα για κατι περισσοτερο..μενω μονο στις ματιες...
ελπιζω να σε καλυψα!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την elenikaram στις Κυρ Οκτ 30, 2011 11:08 am, 1 φορά
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Κυρ Οκτ 30, 2011 11:06 am

stella έγραψε:ναι μου φερνει και μου παιρνει και δωρα..........δεν εχω παραπονο!!!



ποιο ονομα γυναικειο σιχαινεστε και γιατι???

Μαρια! Shocked Evil or Very Mad Twisted Evil Basketball

δεν θελω να ακουω αυτο το ονομα!
γιατι? γιατι ηταν η πρωην του αντρα μου και εξακολουθουσε να τον κυνηγαει και αφου παντρευτηκαμε και να λεει διαφορα για μενα δεξια-αριστερα ακομη και στον αντρα μου.
μεχρι που ειπε οτι θα μου παρει το παιδι, αυτο το ειπε καμια εβδομαδα πριν να γεννησω!
δικαιολογημενα δεν θελω να το ακουω, ετσι????

οταν ειστε με τον αντρα σας εξω και αυτος κοιταει καποια αλλη γυναικα, εσεις ζηλευετε? πως αντιδρατε?
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Κυρ Οκτ 30, 2011 11:42 am

χαχα τι συμπτωση.κι εμενα το ιδιο ονομα ειναι!!!!!!!!!!



συνηθως αν δουμε καποιο ομορφο ατομο οι ιδιοι το λεμε και στον αλλο χωρις παρεξηγηση, δλδ εχει τυχει να του πω εγω για αντρα αλλα και για γυναικα και ο αντρας μου το ιδιο........η ομορφια δεν εχει γενος παιδια, αν δεις κατι αξιοθαυμαστο........το λες.....ετσι απλα........και δε ζηλευει και κανεις!!!!!!!

ερωτηση ας βαλει αλλη ολο εγω ρωταω..........

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Κυρ Οκτ 30, 2011 12:21 pm

elenikaram έγραψε:

Θα σου απαντησω με ολη μου την ειλικρινια!
και να με ενδιαφερει κατι, δεν προκειται να κανω τιποτα απολυτως, δεν στο παιζω τιμια συζυγος και παρθενιτσα, απλα δεν μου αρεσει να κανω κατι απο τη στιγμη που ειμαι παντρεμενη με παιδι. ειμαι κομπλε, δεν εχω κενα...
εξ αλλου, αν κανω κατι ειμαι απολυτα σιγουρη οτι θα υποστω και τις συνεπειες απο τον συζυξ και δεν εχω και σκοπο να κλεισω το σπιτι μου! χαχαχαχαχα!
απλα, να ειχαμε να λεγαμε..
οποτε, την κανω με ελαφρα! δεν εχω δωσει ομως ποτε δικαιωμα για κατι περισσοτερο..μενω μονο στις ματιες...
ελπιζω να σε καλυψα!

Εμένα πιο πολύ με φοβίζει η δικιά μου αντίδραση. οτι μετά θα νιώθω ότι τιποτε δεν ειναι το ιδιο.

Οχι σε σχέση με ενα τρίτο προσωπο. Αλλά θα ενιωθα ότι ράγισε το γυαλι στη σχέση μου.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Κυρ Οκτ 30, 2011 12:26 pm

Αν δεν υπήρχε ο άντρας σου υπάρχει κάποιος (εκτός από τον αντρα σου) που θα ηθελες να γίνει άντρας σου;
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Κυρ Οκτ 30, 2011 12:27 pm

Rea έγραψε:
elenikaram έγραψε:

Θα σου απαντησω με ολη μου την ειλικρινια!
και να με ενδιαφερει κατι, δεν προκειται να κανω τιποτα απολυτως, δεν στο παιζω τιμια συζυγος και παρθενιτσα, απλα δεν μου αρεσει να κανω κατι απο τη στιγμη που ειμαι παντρεμενη με παιδι. ειμαι κομπλε, δεν εχω κενα...
εξ αλλου, αν κανω κατι ειμαι απολυτα σιγουρη οτι θα υποστω και τις συνεπειες απο τον συζυξ και δεν εχω και σκοπο να κλεισω το σπιτι μου! χαχαχαχαχα!
απλα, να ειχαμε να λεγαμε..
οποτε, την κανω με ελαφρα! δεν εχω δωσει ομως ποτε δικαιωμα για κατι περισσοτερο..μενω μονο στις ματιες...
ελπιζω να σε καλυψα!

Εμένα πιο πολύ με φοβίζει η δικιά μου αντίδραση. οτι μετά θα νιώθω ότι τιποτε δεν ειναι το ιδιο.

Οχι σε σχέση με ενα τρίτο προσωπο. Αλλά θα ενιωθα ότι ράγισε το γυαλι στη σχέση μου.
καλα, σιγουρα και εγω θα νοιωθω πολυ ασχημα απεναντι στον αντρα μου και επισης ειμαι 1000% σιγουρη οτι αν κανω κατι μετα θα το σκυλομετανιωσω, ακομη και αν δεν μαθει τιποτα αυτος....
οποτε δεν ειμαι για πολλα-πολλα!
καθομαι στα αυγα μου!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Κυρ Οκτ 30, 2011 12:30 pm

Rea έγραψε:Αν δεν υπήρχε ο άντρας σου υπάρχει κάποιος (εκτός από τον αντρα σου) που θα ηθελες να γίνει άντρας σου;
ουαου! ωραια ερωτηση!
ναι, υπαρχει, ο πρωην μου, ο πρωτος που ειχα ολοκληρωμενη σχεση μαζι του και ειχαμε σχεση για 9 χρονια!


σκεφτεσαι καποιον παλιο σου ερωτα? ερχονται στιγμες που τον φερνεις στο μυαλο σου?
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Κυρ Οκτ 30, 2011 12:31 pm

elenikaram έγραψε:
οποτε δεν ειμαι για πολλα-πολλα!
καθομαι στα αυγα μου!



Ετσι κι εγώ.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Κυρ Οκτ 30, 2011 12:33 pm

Rea έγραψε:Αν δεν υπήρχε ο άντρας σου υπάρχει κάποιος (εκτός από τον αντρα σου) που θα ηθελες να γίνει άντρας σου;
μάλλον θα διάλεγα τον κολλήτό μου(κτηνίατρος και κούκλος)!είμαστε αδελφές ψυχές βλέπεις... αν και πιστευω οτι σαν ζευγαρι δεν θα ήμασταν το ίδιο ταιριαστοι.

κατ επέκταση... πιστευεις στις αδελφες ψυχές? ποια είναι η δική σου?
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Κυρ Οκτ 30, 2011 1:13 pm

elenikaram έγραψε:σκεφτεσαι καποιον παλιο σου ερωτα? ερχονται στιγμες που τον φερνεις στο μυαλο σου?



Βγήκα και ξαναμπήκα για να απαντήσω.

Πρόκειται για κάτι ανεκπλήρωτο. Δεν ξέρω πως θα κατέληγε αν γινόμασταν ζευγάρι. Ηταν το τέλειο πρότυπο άντρα για μένα. Οπως είπε η βασιλική τον ένιωθα αδερφή ψυχή. Τον εκτιμουσα και με εκτιμούσε. ¨οποτε μίλαγε ο ένας για τον άλλο θα έλεγε τα καλύτερα.

Ήταν κολλητός του πρώην μου. Ο Μάνος.

Οταν καμιά φορά με πιάνει στεναχώρια ή με πιέζουν πράγματα λίγο τον σκέφτομαι. Αλλά όσο πάει θαμπώνει η εικόνα.

Λίγο πριν μετακομίσω για βόρεια είχα σκεφτεί να πάω να τον δω στο γραφείο του για ένα γεια. Δεν τόλμησα.

Εχω να τον δω 12 χρόνια περίπου, αλλά μαθαίνω νέα του.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Κυρ Οκτ 30, 2011 10:31 pm

χμ...πιστευω πως το να ταιριαζεις με καποιον σε ολα ειναι πιθανο αλλα δε με καλυπτει σαν 'θεωρια".προτιμω να νιωθω κνα περιτρυγιριζομαι απο ατομα πολλα με τα οποια εχω κοινους κωδικες που δεν εχω με τον καθεναν.να ταιριαζουμε πολυ σε διαφορα κ διαφορετικα επιπεδα.δεν ξερω εαν με νοειτε...οποτε δεν εχω εναν-μια να πω αυτος ή αυτη.

τι θα σε οδηγουσε σε χωρισμο οριστικο κ αμετακλητο?
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Δευ Οκτ 31, 2011 12:44 am

Η τρέλα μου. Αν ένιωθα ότι τα αισθήματα το άλλου είναι λίγα. Και λόγω πείσματος δεν θα ξαναγύρναγα.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Δευ Οκτ 31, 2011 12:45 am

Εχεις ποτέ ανατγωνιστεί άλλη γυναίκα για την καρδιά ενός άντρα;
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Δευ Οκτ 31, 2011 12:58 am

και βεβαια

για την καρδια του αντρα μου..........

οταν τον γνωρισα τα ειχε με μια τραγουδιστρια (κι ο αντρας μου τραγουδουσε τοτε- μικρα μαγαζια μη φανταστειτε Πεγκυ Ζηνα χαχαχα)

η οποια για "κακη" μου τυχη ηταν 1.78, ματαρες, κορμαρα ατελειωτη, και πολυ καλος χαρακτηρας στ αληθεια......απο φωνη κορμαρα που λενε!

και για "καλη" μου τυχη ηταν 40αρα( ο δικος μου 29) χωρισμενη με 12 χρονων κορη.....
οποτε χωρισανε το ειχανε συμφωνησει εξαλλου απο πριν οτι οταν βρει την κοπελα που θα θελει να παντρευτει η αλλη θα αποχωρησει...........


αναγκαστικα τη γνωρισα γιατι κινουνταν στον ιδιο χωρο, και επειδη ο αντρας μου μου εξηγησε οτι δεν σκοπευει να κανει οικογενεια μαζι της αλλα μαζι μου δεν εκανα πισω αν και κομπλαρα λιγο.........βεβαια τοτε ημουν κι εγω μοντελακι ε??????

τελικα οχι μονο την ανταγωνιστηκα, γιατι τον κυνηγησε αρκετα αν και εκεινος δεν το παραδεχτηκε ποτε, αλλα την καλεσα και στο γαμο!!!!! δεν ηρθε εννοειται.........αλλα και να ερχοταν δε θα με πειραζε.....συμφιλιωθηκα με την ιδεα οτι ο αντρας μου εχει κανει καποιες σχεσεις πριν απο μενα, οι οποιες λογω του τραγουδιου ηταν ολες μια και μια γαμω την τυχη μου........χαχαχα..........και δεν ασχοληθηκα αλλο.......

ευτυχως κι εκεινη δεν ξαναενοχλησε ........ αυτα!!!!!!!!!!!!



ερωτηση....

αν μια καλη σου φιλη σου πει οτι ο αντρας σου την γλυκοκοιταει ποιον θα κατηγορησεις??????????????

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Οκτ 31, 2011 3:33 am

τον εαυτο μ που δεν το πηρα πρεφα κ επρεπε να μ τοπουνε.
τον αντρα γιατι θα ειναι λυσσαρης που κοιτα τη φιλη μ .

νιωθεις οτι εισαι σε ρουτινα σχετικα με γαμο-αντρα-σεξ?
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Δευ Οκτ 31, 2011 5:30 am

Χμμμμ όσο είμαι σε εγκυμοσύνη ναι... Γιατί δεν νιώθω ελεύθερη να κάνω ότι γουστάρω, όπου γουσταρω, όποτε γουστάρω.

Μεγάλη πίκρα αυτό.

Στον θηλασμό υπήρχε μεν ελευθερία αλλά μου την έσπαγε που η περιοχή δεν λιπαινόταν επαρκώς και έπρεπε να βάλω κάτι, αλλά οκ κάτι γινόταν.

Ουσιαστικά έχω να δω σεξ στυλ χαμός κάπου 1,5-2 χρόνια.

Αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία... Smile
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Δευ Οκτ 31, 2011 5:58 am

Σκέφτομαι την ερώτηση...
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Δευ Οκτ 31, 2011 5:59 am

Υπάρχει κάτι στο γάμο σου που θα ήθελες να αλλάξει;
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Δευ Οκτ 31, 2011 7:14 am

Θα ηθελα να εχω ενα δικο μου σπιτι και ενα δικο μου κηπο.Μακρια απο νοικια και δανεια.Να εχω πολλα παιδακια και ζωακια.
Τιποτα αλλο.

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Δευ Οκτ 31, 2011 9:36 am

ερωτηση?
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Δευ Οκτ 31, 2011 1:26 pm

ας βάλω εγώ καμιά πικάντικη...

με τι συχνότητα κάνετε σεξ μετά την γέννα?εχει διαφορά από πριν(η συχνότητα)?
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από koufetaki Δευ Οκτ 31, 2011 10:58 pm

ναι!ναι!ΝΑΙ!ΝΑΙ!ΝΑΙ!που να δεις και περνοντας τα χρονια.δεν βαζω ερωτηση ας απαντησουν κ αλλα κοριτσακια!!!
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Τρι Νοε 01, 2011 1:25 am

εχει διαφορα λεει.................η συχνοτητα..................

πειτε κι αλλες!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τρι Νοε 01, 2011 3:08 am

xm...συχνοτερα εμεις..γιατι εγκυος ειχα τα της λιπανσης κ μια κοιλια τεραστια οποτε η αληθεια εχει βελτιωθει τωρα πολυ η σεξ λαιφ!

ποσο συχνα "εχετε πονοκεφαλο"? (ή αλλες παρομοιες "ενοχλησεις")
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τρι Νοε 01, 2011 5:45 am

Γενικά αν δεν θέλω το λέω. Και αν θέλω το λέω. Τελικά καταλήγουμε με 1-2 φορές την εβδομάδα....
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης