Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ

+8
Κοριτσομανα
vassiliki
kisha
fridoula
Kiriaki76
giotaki83
VAMPIRE
ΠΟΠΗ
12 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ

Δημοσίευση από VAMPIRE Κυρ Ιουλ 17, 2011 3:31 am

μπορω να σου ψαξω κανεναν βρεφικο οταν ειναι να ερθεις και αν ερθεις με το καλο.αν θες φυσικα να δουλεψεις κ εσυ και να παει σε βρεφικο το παιδι.μη φοβασαι καμια σχεση με της ελλαδας εδω περα.α και δεν υπαρχουν ιδιωτικοι!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ

Δημοσίευση από giotaki83 Κυρ Ιουλ 17, 2011 4:34 am

πόπη μου του άντρα σου η δουλεία είναι εντάξει; δηλαδή μόνο για σένα είναι το θεμα;;; Και πάλι τα έξοδα θα καλυφθούν; πως τα βλέπεις τα πράγματας; ερε κατι καραγκιοζέοι που αναγκάζουν τους νέους να φύγουν από τη χώρα τους. Κοπρόσκυλα
Τα χω πάρει πολύ άσχημα τώρα..

Δημητρα τώρα που θα έρθει η μαμά σου βάλτην να κάνει δουλειές για να περνάει η ώρα της. Το μεσήμέρι ας πλένει και εκέινη πιάτα. Αφού είναι τόσο νοικοκυρα

Αφού θα έρθει κοίτα να το εκμεταλλευτείς όσο μπορείς
Άστης τα παιδιά και πηγαίντε καμιά ρομαντική βολτούλα με τον χάζμπαντ.
Οπότε ούτε θα βλέπονται ούτε τίποτα

Και ο μπαινάκης βγαινάκης εννοείται
giotaki83
giotaki83

Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Τόπος : SALONIKA FTWXOMANA

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ

Δημοσίευση από VAMPIRE Κυρ Ιουλ 17, 2011 12:00 pm

γιωτακι για μενα οκ μπαινακης βγαινακης αλλα για τον αντρα μου?ξερεις τι μου ειπε?αν ερθουν και η μανα σου αρχισει παλι τα ιδια εγω θα κανω φασαρια αυτη τη φορα.και εχει και δικιο οκ?ως ποτε θα ανεχεται ολα αυτα?
δε μπορω να απαιτησω να κανει τουμπεκι γιατι ξερω οτι αν ημουν εγω στη θεση του θα εβγαζα γλωσσα απο την πρωτη μερα και δε θα εκανα υπομονη 10 χρονια!!και πολυ αντεξε!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ

Δημοσίευση από fridoula Δευ Ιουλ 18, 2011 5:11 am

εμ και εχει και δικιο βρε Δημητρα!
μεγαλες αντοχες ο ανθρωπος και εγω στην θεση του δεν θα αντεχα τοσο του αξιζει ενα μεγαλο μπραβο.αλλα οπως λεει και το γιωτακι αν απομακρυνθειτε εσεις απο το σπιτι και να εκμεταλλευτεις και την παρουσια τους στο σπιτι σου,να βρεις χρονο για τον αντρα σου,λεω εγω τωρα δεν ξερω κατα ποσο ειναι εφικτο αλλα ειναι μια λυση.

fridoula

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ

Δημοσίευση από VAMPIRE Δευ Ιουλ 18, 2011 8:06 am

δε ξερω....υπαρχει προβλημα και σαυτο.
1ον η μικρη δε παει σε κανεναν.μολις βλεπει καποιον τριτο κολλαει πανω μου και αν παω να την αφησω ουρλιαζει.
οκ θα τους συνηθισει ομως πιστευω σε 2-3 μερες και δε θα κανει ετσι
αλλα και το αλλο προβλημα ειναι οτι αν αφηνω τα παιδια και φευγω οκ θα το κανω 1 θα το 2 θα το κανω 3 και μετα θα λεει ''ηρθα στη γερμανια για να ειμαι κλεισμενη σε ενα σπιτι ολη μερα''
α δε σας εχω πει σκινηκο(παρομοιο) ειχαμε παει μια φορα ελλαδα οταν η μεγαλη μου ηταν 3 χρονων σχεδον και ο μικρος 8 μηνων.βρισκω μια παλια μου φιλη και συμμαθητρια και μου λεει να βγουμε εξω το βραδυ.
οκ της λεω να κοιμηθουν και τα παιδια(δεν ηθελα να της τα αφησω και ξυπνια!!) και να βγουμε κατα τις 10!
τελικα ολα οκ κοιμουνται τα παιδια τα οποια δε ξυπνουσαν ποτε τις νυχτες.
ο μικρος τοτε μπορει να εκανε λιγο ιιιιι 2-3 φορες στον υπνο αλλα μολις του εβαζες πιπιλα σταματουσε.και της το ειχα πει θα του βαλεις πιπιλα αν κανει ετσι και σταματαει αμεσως
ερχεται η κοπελα 10.15 απο το σπιτι της μανας μου και με παιρνει.μεχρι να φτασουμε στην καφετερια καναμε κανενα 20λεπτο με το αυτοκινητο γιατι και το σπιτι των γονιων μου ειναι πολυ εξω απο την πολη
ε μολις κατσαμε παραγγειλαμε δε περνανε 15 λεπτα με παιρνει στο κινητο!!
''σηκω και ελα γρηγορα γιατι ο μικρος κλαιει και εγω δε μπορω θελω να κοιμηθω και παιρνω και φαρμακα και δε μπορω να τρεχω ολη την ωρα!!!''
εχω μεινει μαλακας!!!εντωμεταξυ ο αντρας μου ηταν απο νωρις σε εναν ξαδερφο του αλλα μετα γυρισε και δε μου λεει στο τηλ οτι και ο Βασιλης ειναι σπιτι και εγω νομιζα οτι δεν ειχε γυρισει ακομα!
της λεω κιεγω παμε να φυγουμε 1000 συγνωμη αλλα...προβλημα!!
μεχρι να φτασουμε σπιτι(ειπαμε 20 λεπτα δρομος και ειχε και κινηση ηταν σαββατο!) με πηρε 10 φορες στο κινητο ''αντε που εισαι αντε δεν αντεχω θελω να κοιμηθω '' η ωρα 11 το βραδυ!που αυτη αν δε παει 1 δε κοιμαται ποτε!
φτανω σαν την τρελλη και περιμενω να ακουσω τσιριδες του μωρου και τιποτα!η απολυτη ησυχια!!!
μπαινω στο δωματιο που κοιμοταν το μωρο και το βλεπω να κοιμαται του καλου καιρου!!παω και στο αλλο δωματιο βλεπω τον αντρα μου να παιζει ενα παιχνιδι στον υπολογιστη!!
καλα του λεω εσυ εδω εισαι?
τωωωωρα? μου λεει!!εχει μιση ωρα και κατι μολις εφυγες ηρθα!
τον ρωταω αν εκλαιγε ο μικρος
οχι μου λεει ο αντρας μου,μια φορα εκανε λιγο ιιιι και πηγα και του εβαλα πιπιλα και σταματησε αμεσως!!!
ε αυτο ηταν εγινε της πουτανας επαθα εκριξη!αφου ξυπνησα τα παιδια και σηκωθηκαμε βραδιατικα και φυγαμε και πηγα στα πεθερικα μου(αλλο παλουκι και εκει αλλα ετσι για να μη νομιζει οτι την ειχα και αναγκη!!)
δηλαδη ρε πουστη μου της λεω ξερεις οτι πιζω στη γερμανια με 2 παιδια(τοτε) μονη συνεχεια 12-14ωρες την ημερα,να μη μπορω να παω για ενα καφε με την ησυχια μου να μην εχω καμια βοηθεια απο πουθενα και 1 φορα μετα απο τοσα χρονια σου ζητησα να κρατησεις 2 παιδια ΕΝΩ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ και με επρηξες στα τηλ να τσακιστω να ερθω!!!
ουρλιαζα κοριτσια ουρλιαζα!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ

Δημοσίευση από trianmeli Δευ Ιουλ 18, 2011 9:34 am

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 77436 μονο αυτο, συγνωμη κι ολας αλλα μου φαινονται απιστευτα αυτα που διαβαζω
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ

Δημοσίευση από fridoula Δευ Ιουλ 18, 2011 11:28 am

γινεται να μην ουρλιαξεις?????????
λες ουτε η μανα μου βρε παιδι μου δεν καταλαβαινει????
και εμας πως μας μεγαλωσες δηλ????
σε καταλαβαινω Δημητρα αλλα προτεινα την εξοδο μηπως και ειστε εσυ με τον αντρα σου λιγο πιο χαλαροι...οσο για το ηρθα εδω για να κλειστω της απαντας ενα ωραιο ναι γιατι τον υπολοιπο καιρο ειμαι μοναχη μου οποτε δικαιουμαι και εγω λιγη βοηθεια!ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 596710 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 337725 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 348594 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 544637δεν δικαιουμαι??ας εξυπηρετηθω και εγω μια φορα βρε μαμα...τετοιο υφος πιανει??

fridoula

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ

Δημοσίευση από VAMPIRE Δευ Ιουλ 18, 2011 11:34 am

και να φανταστεις πως κ αυτη χωρις βοηθεια μας μεγαλωσε και ηταν και μικρη.εμενα με εκανε 20 και τον αδερφο μου 21.5 οποτε θα επρεπε να με καταλαβαινει 100%
δε ξερω αν πιασει και ξερεις γιατι?γιατι δεν ειμαι ατομο που παρακαλαω.θα στο ζητησω μια φορα αν το κανεις οκ.2η φορα δε θα το ξαναζητησω
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Ιουλ 18, 2011 11:43 am

πω ρε δημητρα...πολυ σκατα η φαση..δεν της λες ξεκαθαρα οτι δεν θα ανεχτεις φασαριες σπιτι σας??????????οτι θα σου δημιουργησει προβλημα στη σχεση σας????????συγνωμη κιολας αλλα σε αυτα ειμαι καθετη..καλοι χρυσοι οι γονεις αλλα μεχρι ενος σημειου!!!εγω δε θα αντεχα να μ κανει τετοια σκηνικα.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ

Δημοσίευση από VAMPIRE Δευ Ιουλ 18, 2011 12:14 pm

τα εχω πει ουυυυ μια και 2? ποσες φορες εκανα ποσο καιρο να της ξαναμιλησω.αλλα την τελευταια φορα ειπα οκ 8 μηνες εκανα να της μιλησω θα εβαλε μυαλο.αλλα μπααα!αφου ρε σεις ο αντρας μου δουλευει 12ωρα (μια δευτερα εχει ρεπο αλλα κ παλι πηγαινει για 4-5 ωρες.σκατα ρεπο δηλαδη) και μου λεει ''να παει να βρει και 2η δουλεια.τι καθεται και τεμπελιαζει!!''θα του πει κανενα τετοιο οταν ερθει και ο δικος μου θα την πεταξει εξω
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ

Δημοσίευση από trianmeli Δευ Ιουλ 18, 2011 11:10 pm

δημητρα συγνωμη και παλι αλλα θα εχει και δικιο και εγω θα συμφωνησω καλη χρυσοι και αγιοι οι γονεις αλλα εχεις πια την δικη σου οικογενεια και αυτο πανω απο ολα θα επρεπε να το σεβαστει και πιο πολυ για τα εγγονια της δεν θα επρεπε να βλεπουν τετοια σκηνικα
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ

Δημοσίευση από kata Τρι Ιουλ 19, 2011 1:16 am

Ωχ βρε Δημητρούλα, δύσκολη η κατάσταση... Στη θέση σου απλά θα ήμουν όσο γίνεται πιο τυπική. Εμένα μια φορά η μαμά μου ήρθε να κρατήσει τη μικρή γιατί θα βοηθούσα ένα κοριτσάκι στα Αγγλικά (είναι η δουλειά μου) για μια ώρα. Η μικρή λοιπόν είχε ανησυχία λόγω ΓΟΠ και η μάνα μου την είχε αγκαλιά όλη την ώρα και της ψιλογκρίνιαζε κιόλας. Όταν λοιπόν τελείωσα μου γκρίνιαξε ότι κουράστηκε και την έχω κακομάθει με την αγκαλιά (ενώ έβλεπε ότι αν την άφηνα κάτω τα έβγαζε όλα επέμενε ότι δεν πρέπει να την παίρνω αγκαλιά). Ξέρεις τι έκανα; Της είπα " Συγνώμη που σε ταλαιπώρησα. Εφόσον κουράζεσαι δεν θα σου ξαναζητήσω να την κρατήσεις. Θα έρχεται η αδερφούλα μου που της αρέσει να περνάει χρόνο με την μπέμπα." Και πραγματικά για κανένα δίμηνο αν ήθελα κάτι έλεγα μόνο στην αδερφή μου και φυσικά η μάνα μου με παρακάλαγε και ζητούσε συγνώμη. Είμαι κι εγώ της άποψης ότι ζητάμε κάτι μια φορά και τέλος. Και πιο πολύ τσαντίστηκα γιατί η γιαγιά μου (δηλ. η μαμά της) την βοηθούσε πάρα πολύ όταν ήμασταν μικρές χωρίς ποτέ να παραπονεθεί. Το ίδιο λοιπόν περιμένω και από τη μάνα μου και το ίδιο θα κάνω με τα παιδιά μου. Ουφ! Τα είπα και ξεθύμανα!!!

kata

Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Π. Φάληρο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ

Δημοσίευση από vassiliki Τρι Ιουλ 19, 2011 6:53 am

είναι δύσκολο ΚΑΤΑ μου οταν δεν μπορούν να σε καταλάβουν και ειδικά η ιδια σου η μάνα.εμείς είμαστε μακριά και αγαπημένοι άλλα τώρα που ήμουν στην Κύπρο μου είπε το εξής κουλό, μετά από τόσο καιρό και εσυ θα βαρέθηκες και εμείς σε βαρεθήκαμε! κοινώς πολύ έκατσες μας κουρασες μάζεψέ τα και φύγε.τι να πει κανεις.

καλά Δημητρα η μάνα σου είναι περίπτωση!σε λυπάμαι...
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ

Δημοσίευση από ???????? Τρι Ιουλ 19, 2011 7:26 am

μητσακι απιστευτο ρε συ
η μαμα σου? η μαμα σου που ξερω? η μαμα σου με την τοση ευαισθησια που με επαιρνε μονο και μονο για ψυχολογικη υποστηριξη και ετρωγε ωρες να μου μιλαει για να νιωσω καλυτερα? αυτος ο υπεροχος ανθρωπος......τι να πω! κατι καταλαβα η αληθεια αλλα οχι κι ετσι....
κοιτα επειδη και η δικια μου ειναι τετοια και τα μπηγει χωρις να λογαριαζει τι λεω εγω να κανεις
θα πεις τον αντρουλη να κανει υπομονη και να μη θυμωσει, οταν ακουω λαλακιες να βγαινει μια βολτα με τον πεθερο για καφε και να σας αφηνουν μονες σας
και γιατι το λεω
ενω εχεις ολα τα δικια της γης να στηριξεις την οικογενεια σου

ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ
αλλοι εχουν τις πεθερες πανω κατω

οποτε για λιγες μερες νομιζω οτι μπορειτε να κανετε λιγη υπομονη
και πες και στη μανουλα κατι να ηρεμει οταν τα παιρνει....
αλλιως θα την παρω εγω να της πω (πλακα κανω!)

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ

Δημοσίευση από kata Τρι Ιουλ 19, 2011 7:47 am

vassiliki έγραψε:είναι δύσκολο ΚΑΤΑ μου οταν δεν μπορούν να σε καταλάβουν και ειδικά η ιδια σου η μάνα.εμείς είμαστε μακριά και αγαπημένοι άλλα τώρα που ήμουν στην Κύπρο μου είπε το εξής κουλό, μετά από τόσο καιρό και εσυ θα βαρέθηκες και εμείς σε βαρεθήκαμε! κοινώς πολύ έκατσες μας κουρασες μάζεψέ τα και φύγε.τι να πει κανεις.

Τι λες βρε Βασιλική μου... Και ξέρεις τώρα που γίναμε μανούλες τέτοια σχόλια μας πονάνε πιο πολύ. Εγώ δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου να λέω στο παιδί μου πράγματα που θα το πληγώσουν. Πιστεύω πως ο βασικός προορισμός ενός γονιού είναι η ευτυχία του παιδιού του. Ελπίζω βέβαια να μείνω πιστή σ'αυτά που λέω τώρα και μεγαλώνοντας. Είδωμεν...

kata

Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Π. Φάληρο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ

Δημοσίευση από ???????? Τρι Ιουλ 19, 2011 10:33 am

τι λες ρε βασιλικη??? πωπω παναγια μου!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Ιουλ 19, 2011 12:36 pm

στελλα ανεκαθεν το ειχε αυτο η μανα μου.οσοι τη γνωριζουν λενε μα τη καλη τι υπεροχος ανθρωπος τι ψυχη κλπ κ απο μικρη τα ειχα τα προβληματα.δε με αφηνε να ποτε να φερνω φιλες σπιτι γιατι λεει της το βρωμιζανε
κ θυμαμαι στα 17 ειχα φερει την κολλητη μου κ μολις τη βλεπει της λεει
''κατσε να βαλω σκουπα γιατι ηρθες με τα παπουτσια σου κ με εκανες χαλια''
κ καποια στιγμη η κοπελα πηγε τουαλετα κ αυτη τρεχει μολις βγηκε ξωπισω της κ αρχησε να ριχνει απορρυπαντικα κ να παραμιλαει
''α στο καλο να δουλευω κ να γυρναω σπιτι να καθαριζω τις βρωμιες του καθενος''
κ να φαντασεις οτι της ελεγα τοτε τι πετναω με τη μανα μου αλλα δε με πιστευε(την ειχε γνωρισει εξω)κ μου ελεγε ''ποια ρε?αυτη η καλη γυναικα???΄΄
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ

Δημοσίευση από joan80 Τρι Ιουλ 19, 2011 1:11 pm

Ρε κορίτσια, τι είναι αυτά που διαβάζω. Δεν ξέρω τι να πω. Δύσκολες καταστάσεις και στενάχωρες. Εγώ πάντα βρισκόμουν σε κόντρα με τη μανα μου για ασήμαντα θέματα αλλά τώρα με το παιδί έχουμε ηρεμήσει. Βασικά έχει σε μεγάλο βαθμό σταματήσει να με πρήζει και το μόνο που την νοιάζει είναι το μωρό. Τωρα που λείπει η πεθερά μου τον κρατάει 3 εβδομάδες μόνη της 8 ώρες την ημέρα και ποτέ δεν έχει παραπονεθεί. Αφού το Σάββατο που δεν τον είχε δει έπαθε στερητικό και ήρθε στις κούνιες για να πάρει μια τζούρα.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Ιουλ 19, 2011 1:25 pm

εγω μιαα ζωη απο μικρη κοντρα ειχα μαζι της.στο δημοτικο κ μεχρι το γυμνασιο δε της αρεσαν οι φιλες μου
η μισ ηταν η κορη της ψιλικατζους
η αλλη ηταν η κορη των χωρισμενων
η αλλη ειχε σπυρακια
η αλλη ηταν χοντρη
στα 16.5 εκανα την πρωτη μου σχεση αυτος ηταν 18 κ μου ελεγε οτι παω με μεγαλους κ ι δουλεια εχω με εναν τοσο μεγαλο τη στιγμη που οταν αυτη τα εφτιαξε με τον μπαμπα μου ηταν 18 κ ο μπαμπας μου ηταν 28 Evil or Very Mad
στα 18 γνωρισα τον αντρα μου κ αρχισε
ο γιος του φουρναρη κλπκλπ
κ εψαξε απο τριτους βρηκε σε ποιο χωριο εχει ο πεθερος μου το φουρνο(αυτοι μενουν στην πολη 20 χλμ δηλαδη δρομος) κ επιανε τους χωριανους κ τους ρωτουσε τι μερος του λογου ειναι ο βασιλης κ αλλα τετοια ωραια Basketball
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ

Δημοσίευση από ???????? Τρι Ιουλ 19, 2011 9:42 pm

κοιταξε ενταξει, προφανως της λειπει το λεγομενο τακτ... αυτο ομως δε σημαινει οτι δε θα ρωτησει να μαθει με ποιον θα παντρεψει την κορη της, η οτι δε θα θελει τον καλυτερο για την κορη της...κι εγω παιδια ειχα τρελλο θεμα με τη μανα μου στα 20 αρραβωνιαστηκα ενα παιδι ηταν 28 αλλα ενταξει, ηταν τρελλα η κατασταση, δεν ειχε δουλεια, δεν ηξερε να κανει τιποτα με το μπαμπα του δουλευε οικοδομη και ουτε καν τον αφηνε να χτιζει (!) , εμενε στο χωριο, οι γονεις νομισαν οτι βρηκαν τη χρυση κοτα ( τη μανα μου) που θα τους φτιαξει σπιτια, και θα τα κανει οοοοολα εκεινη....μεχρι λογαριαζαν να τους χτισουμε και στο χωριο τους απο πανω.....και ο τυπος ηταν γενικως περιορισμενης ευθυνης να το πω προσεκτικα, απλα πρωτος ερωτας ντουγανι εγω, καταλαβαινετε....ε μεχρι να καταλαβω οτι δεν ηταν για μενα αυτοι οι ανθρωποι πηρε καιρο, τοτε ειχα τσιμπησει απο την πιεση και τη στεναχωρια πρωτη φορα το αυτοανοσο, ευτυχως προλαβα και τον εκανα πακετο πριν παθω οτιδηποτε....
παντως δεν μιλανε για κακο μωρε κι οι μανες....
το καλο της υποθεσης ειναι οτι μολις γνωρισα τον αντρα μου της λεω "τωρα δε μιλας, αυτον θα παντρευτω και το βουλωνεις" χιχιχι και δεν προλαβε να πει λεξη,.....χαχαχα
αν και τον αγαπαει πολυ και τον υποστηριζει πιο πολυ κι απο μενα η αφιλοτιμη.....μονο οταν ουρλιαζει στα παιδια μου λεει "πες του να μη φωναζει γιατι μου ανεβαινει η πιεση!"

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ

Δημοσίευση από fridoula Τρι Ιουλ 19, 2011 11:15 pm

vassiliki έγραψε:είναι δύσκολο ΚΑΤΑ μου οταν δεν μπορούν να σε καταλάβουν και ειδικά η ιδια σου η μάνα.εμείς είμαστε μακριά και αγαπημένοι άλλα τώρα που ήμουν στην Κύπρο μου είπε το εξής κουλό, μετά από τόσο καιρό και εσυ θα βαρέθηκες και εμείς σε βαρεθήκαμε! κοινώς πολύ έκατσες μας κουρασες μάζεψέ τα και φύγε.τι να πει κανεις.

καλά Δημητρα η μάνα σου είναι περίπτωση!σε λυπάμαι...
ποπο τρομερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 506945
και σιγουρα τωρα που ειμαστε μανες μας πληγωνουν πιο ευκολα τετοιες καταστασεις απο πριν!!!!!!!!!!και σαφως μεγαλωσαμε κιολας!!!οταν εισαι πιτσιρικα ανεχεσαι πιο πολλες καταστασεις αλλα οσο μεγαλωνεις αλλαζουν τα πραγματα.

fridoula

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Ιουλ 20, 2011 4:06 am

καλα ακουστε τι μου ειπε σημερα απο τη μια να γελας κ απο την αλλη να νευριαζεις
εμεις εχουμε νοβα και το τηλεκοντρολ το χαλασε ο αλεξ
και της λεω τωρα που θα ερθεε φερε κ ενα τηλεκοντρολ απομιμηση ρε παιδι μου δε χρειαζεται να ειναι της νοβα
ε σημερα μου λεει ''σου πηρα τηλεκοντρολ και πες τον βασιλη να προσεχει να μη το ξαναχαλασει''
μα της λεω ο αλεξ το εσπασε
οχι λεει αυτη ο βασιλης το χαλασε και αυτο και το προηγουμενο γιατι το αφηνει εξω εξω στον καναπε και πεφτει.
και κατηγορει τζαμπα τον μικρο γιαυτο το παιδι δε μπορει να βαλει κανενα κιλο και δε μπορει να κοψει την πιπιλα επειδη το γλωσσοτρωει affraid
Basketball

(ασχετο 3η μερα χωρις πιπιλα ο αλεξ ...την κοψαμε μαλλον!)
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ

Δημοσίευση από kata Τετ Ιουλ 20, 2011 4:30 am

[quote="Dimitra83"

(ασχετο 3η μερα χωρις πιπιλα ο αλεξ ...την κοψαμε μαλλον!)[/quote]

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 732651 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 975892

kata

Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Π. Φάληρο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ

Δημοσίευση από trianmeli Τετ Ιουλ 20, 2011 4:49 am

δημητρα η μανα σου ειναι ολα τα λεφτα, οσο για την πιπιλα ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 975892 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 975892αντε να ερθει να το δει να δουμε τωρα τι θα πει!!!!!!!!!!!!
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Τετ Ιουλ 20, 2011 5:23 am

koritsares ti kanete?
γιωτακι μου κανενας απο τους δυο δεν εχει δουλεια αν δουλευε ο αντρας μου δεν θα σκεφτομασταν να φυγουμε

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης