Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+13
kisha
ChristinaThanps
joan80
vassiliki
Ladycat
koufetaki
Rea
trianmeli
ΠΟΠΗ
VAMPIRE
littlefish
BokSurat
derbybaby
17 απαντήσεις

Σελίδα 39 από 40 Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Παρ Αυγ 17, 2012 6:13 am

derbybaby έγραψε:τα μάτια μας 10114!

σα γραμμή επικοινωνίας με τον ΕΟΠΠΥ είναι αυτό Laughing
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Παρ Αυγ 17, 2012 7:55 am

συμφωνώ με την ρέα 1 μήνα έκανες να συλλάβεις.
για πολλοστή φορά θα πω τον χρυσό κανονα(ξερω σας έχω πρήξει...)
έγκυος είσαι όχι αρρωστη.Δηλαδή κάνεις τα πάντα αλλά με μέτρο. πχ ακομα μπαλέτο να έκανες ,θα συνεχίσεις να κάνεις αλλά μην πέσεις κάτω από την κούραση. είναι αυτά τόσο καλά στεριωμένα που δεν τα κουνάει απο εκει ούτε σεισμός.
υγ. μένω στον 3ο χωρίς ασανσερ και ανεβοκατεβαίνω με ψωνια και την μικρή παραμάσχαλα(11,5 κιλά) πολλές φορές την ημέρα. αν υπάρχει ασανσερ πάρτο αλλιως κάνε καμια σταση όταν λαχανιάζεις.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Παρ Αυγ 17, 2012 7:56 am

BokSurat έγραψε:
derbybaby έγραψε:τα μάτια μας 10114!

σα γραμμή επικοινωνίας με τον ΕΟΠΠΥ είναι αυτό ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 191628

χαχαχαχαχα! με πέθανες...
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Παρ Αυγ 17, 2012 8:02 am

όσο για τον γερο τι να πω...την κατάρα μου να χει, να βασανίζεται μέχρι να πεθάνει και η ψυχή του να μην βγαίνει.ο αλήτης. όσο για το κοριτσάκι εύχομαι να "ξεχάσει "γρήγορα...
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Παρ Αυγ 17, 2012 9:03 am

Αν ειναι δυνατον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τι σκατανθρωποι εχουμε γινει πια!!!!Ελεος!!

Αχ,εγω δεν προσεχω και ειμαι πανω σε ποδηλατο,ανεβοκατεβαινω σκαλια(αρκετα) και μου ειπαν ολοι ΣΤΟΠ!!

Δεν ηξερα οτι δεν πρεπει....θενκς!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Παρ Αυγ 17, 2012 9:13 am

το μονο που θα κοψεις ειναι το ποδηλατο για να ειμαστε εξηγημενοι οχι γιατι κινδυνευεις απο το ποδηλατο απο τους αλλους οδηγους που ειναι ατζαμηδες σου μιιλαω απο πειρα
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Παρ Αυγ 17, 2012 9:56 am

A,ναι λειντι το ξερω!Πολλες φορες κοντεψαν να με κανουν πιτα!Δεν σεβονται καθολου τους ποδηλατες,εχεις δικιο!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Σαβ Αυγ 18, 2012 1:48 am

Εγω παντως τρλαινομαο οταν βλεπω εγκυους πανω σε μηχανακια. Και εοναι αρκετες. Μιαγνωστη ου ειχε πει οτι ο γιατρος τβς δεν ειχε προβλημα. Ειπαμε να μην μπαινουμε σε κλουβι αλλα καποια πραγμΤα να τα προσεχουμε. Εγω απο τη στιγμη που εμαθα οτι ειμαι εωκυος το παρατησα το μηχανακι. Το ιδιο θα εκανα και αν ειχα ποδηλαταο. Ο κοσμος πλεον παει σαν τρελος. Οι περισσοτεροι δεν βλεοπουν μπροστα του. Και οπως σωστα λενε φυλαγε τα ρουχα σουνα εχεις τα μισα.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Σαβ Αυγ 18, 2012 5:59 am

εγω την μηχανη την εκοψα στο 7 να μην λεω ψεματα
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Σαβ Αυγ 18, 2012 11:51 am

Εγώ το ποδήλατο το έκοψα από την πρώτη στιγμή που έμαθα την εγκυμοσίνη. Και είχα πάρει το αγωνιστικό η καημένη, το κουρσάκι μου... Τώρα μαραζώνει στο γκαράζ, αλλά στα κιούρκα θα το ξαναρχίσω.



Το θέμα δεν είναι μόνο οι επικίνδυνοι οδηγοί. Είναι και οι καρόδρομοι. Να μπει η μπροστινή ρόδα σε σχισμή και να έρθει τούμπα μπροστά η πίσω ρόδα... Παθούσα της παραλιακής.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Σαβ Αυγ 18, 2012 1:08 pm

Εγώ σαν επιβάτης σε μηχανάκι κάθομαι μόνο στον άντρα μ κ πάλι μόνο για γρηγοραδα δουλειά στο κέντρο.το ποδήλατο όμως το τρέμω σαν ιδέα κ μόνο λόγω του ότι δεν υπάρχει ασφαλές μέρος να κάνει κανείς.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Σαβ Αυγ 18, 2012 11:11 pm

Το ποδηλατο δεν το σεβεται κανεις.Ακομα και στην πολη μας που υπαρχει ποδηλατοδρομους και υποτιθεται εχουμε προτεραιοτητα σε καποια σημεια,οι οδηγοι απλα μας αγνοουν!Και τον ποδηλατοδρομο τον χρησιμοποιουν πολλα παιδακια και γονεις!

Εμενα πολλες φορες εκαναν παραβιαση ΣΤΟΠ και φαναριου και στο τσακ να δω τα ραδικια αναποδα!
Θελει μεγαλη προσοχη!Ποσο μαλλον στην ΑΘΗΝΑ!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Κυρ Αυγ 19, 2012 11:39 pm

ο ποδηλάτης δεν έχει ποτε προτεραιότητα.αυτός είναι ο χρυσός κανόνας. εγω έκανα μεχρι τον 4ο μετα θα το συνέχιζα αλλά η κοιλιά μου μεγάλωσε πολύ και δεν μπορούσα να κάνω πετάλι αφού ακουμπούσε στα πόδια μου.έτσι αναγκαστικά το σταμάτησα. ούτε στα γιάννενα μας σεβονται αλλά στις 7.30 που το χρησιμοποιούσα οι δρόμοι ήταν αδειοι.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Δευ Αυγ 20, 2012 5:16 am

kalhsperaaaaaaaaaaaaaaa

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Τετ Αυγ 22, 2012 12:16 am

Καλημερα!!Ευτηχως εσβησε η φωτια στην Χιο...πολυ καταστροφη!!
Φροσω μας,πως τα βιωσες ολα αυτα??

Κοριτσια με την δυσκοιλιοτητα στην εγκυμοσυνη ειχατε θεμα?
Μου ειπε η γιατρος να μην σφιγγομαι γενικα..και φοβαμαι να παω τουαλετα!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τετ Αυγ 22, 2012 2:07 am

ειδικά του πρωτους και τους τελεταίους μήνες υπάρχει ένα θέμα. να τρώς φρουτα όπως τα δαμάσκηνα που βοηθάνε την κατάσταση. αν φτάσεις σε φάση να μην πας τουαλέττα για πολλές μέρες είναι καλύτερα να πάρεις ένα ελαφρυ βοηθητικό από το σφίγγεσαι. γενικά όμως θέλει λίγο σφίξιμο δεν έχεις και διαρροια!!! οπότε χαλάρωσε.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Τετ Αυγ 22, 2012 7:09 am

αποξηραμένα δαμάσκηνα κάνουν θαυματα, όσπρια, και αν δεις και δεν... η γιατρός μου μου είχε προτείνει στν ανάγκη υποθετάκια γλυκερίνης. δεν είναι για συνέχεια, αλλά αν δεν έχεις πάει 5 μέρες, θα σε βοηθήσει. για να στρώσει το έντερο χρειάζονται 2 εβδομάδες.
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Τετ Αυγ 22, 2012 10:40 am

καλησπερα κουκλες,
εγώ που έχω θέμα δυσκιλιότητας και από προ εγκυμοσύνης όταν το είπα στο γιατρό μου (πάω 2-3 φορές την εβδομα΄δα στα κανονικά μου) μου είπε αν δω κ χειροτευρεύει ή αν δω κ σφίγγομαι παραπάνω, τότε στις 5 μέρες ένα υπόθετο γλυκερίνης και 2 μέρες μετά να ξεκινίσω το dufalac 1 κουταλιά της σούπας κάθε βράδυ το τελευταίο πράγμα πριν κοιμηθώ, μόνο δόντια θα πλένω αργότερα από αυτό, και όντος πήγαινα ανα 2-3 μέρες πάλι με τα σιροπάκι χωρίς σφιξιμο και όλα καλά.

προσοχή στα υπόθετα ΟΧΙ αν έχετε θέμα με αιμορροΐδες.
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Τετ Αυγ 22, 2012 10:42 am

αααααα και άλλο ένα "κόλπο" αποξηραμένα δαμάσκηνα 2-3 ή 2 ακτινίδια ΓΙΑ ΠΡΩΙΝΟ πριν φας οτιδήποετε άλλο! και αφού τα φας τότε το πρωινό σου να το φας αφού περάσουν 40-45 λεπτά από την ώρα που τα έφαγες δοκιμασέ το πριν το οποιοδήποτε φάρμακο και ΜΗΝ κρατιέσαι φοβόμενη ότι θα σφιχτείς θα δημιουρ΄γήσει ςπρόβλημα δυσκιλιότητας στον εαυτό σου!!!!! οταν νιώθεις ότι θέλεις, θα πηγαίνεις αμέσως ακόμα και έξω να είσαι θα βρίσκεις καφετέρια κ θα πηγαίνεις ΔΕΝ είναι αστείο το θέμα έντερο Embarassed
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Πεμ Αυγ 23, 2012 3:31 am

Γενικα δεν ειχα ποτε θεμα,και τωρα εχω ψιλο φρικαρει.Ευτηχως δεν ειναι οτι δεν παω τουαλετα για μερες,αλλα νιωθω οτι αν δεν παω μια μερα,νιωθω πρησμενη!!
Το εριξα στα συκα πρωι πρωι θα παρω και δασμακοινα,οποτε πιστευω καλα θα τα παμε!!
Το οτι θα χαιρομουν τοσο πολυ με το θεμα τουαλετα,δεν το ειχα φανταστει ποτε στην ζωη μου!!
Α,δεν κανουν τα υποθετακια στις αιμορραιδες??Δεν το ηξερα,εχω και απο αυτο!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Πεμ Αυγ 23, 2012 6:06 am

κι εγώ έχω αιμορροίδες, αλλά στην ανάγκη έβαλα.
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Αυγ 23, 2012 11:22 am

το γράφουν και στο φύλλο οδηγιών Razz
καλά δεν διαβάζεται τι πίνεται παναθεμά σας; Laughing
εγώ το πρώτο που κάνω όταν είναι να πάρω ένα νέο φάρμακο είναι να διαβάσω το φύλλο οδηγιών... κυρίως τις αντενδείξεις Embarassed
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Πεμ Αυγ 23, 2012 11:49 am

Α,ναι και εγω το κανω αυτο......!!Αλλα πριν το αγορασεις,δεν το ξερεις οτι δεν κανει...!Αληθεια,γιατι δεν κανει??

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Πεμ Αυγ 23, 2012 9:18 pm

xristina egv martyrhsa me th dyskoiliothtta sthn egkymosynh...πραγματικα περααπο φρουτα δενμ εκαναν κατι αλλα γιατρεια δεν ειδα...και ναι το υποθετοι δεν κανει στις αιμορροιδες ...οτιδηποτε ερεθιζει το εντερο επιδεινωνει την κατασταση...
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 39 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Παρ Αυγ 24, 2012 2:15 am

ουφ εγω ν δειτε τ προβλημα εχω αχ με την δυσκοιλιοτητα
καλησπερααααααα

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 39 από 40 Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης