Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 6 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+13
kisha
ChristinaThanps
joan80
vassiliki
Ladycat
koufetaki
Rea
trianmeli
ΠΟΠΗ
VAMPIRE
littlefish
BokSurat
derbybaby
17 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 40 Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Παρ Ιουν 08, 2012 9:13 am

αχχαχαχχαχα
αη μαρη μισο ποτηρακι εβαλα κ ακομα δεντο τελειωσα εχουμε μεχρι της 11 θα το πινω

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Ιουν 08, 2012 9:57 am

μεχρι τις 11 θα φουσκωσει η μαγια της μπυρας και θα σου γινει τσουρεκι στο εντερο Razz
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Παρ Ιουν 08, 2012 11:01 am

Καλησπερα Μαμαδουλες!!!!!!!!Εχω καποιες χαζες ερωτησουλες....πλιζ τα φωτα σας....

1)Στις γονιμες μερες ερχομαστε σε καθημερινη επαφη....αλλα αναρωτιεμαι ποσο συχνη πρεπει να ειναι αυτη η επαφη?Δυο φορες την μερα ειναι λιγο???

2)Υπαρχει τροπος να δεις αν εχει γονιμοποιηθει το ωαριο ......5 μερες μετα την επαφη ή πρεπει να περιμενεις ενα μηνα τουλαχιστον???

Σορρυ κοριτσια......ρωταω χαζα πραγματα αλλα αναρωτιεμαι μην κανω κατι καθος τελικα!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Παρ Ιουν 08, 2012 11:05 am

Βασιλικη ακου να δεις τι ειδα στον υπνο μου.Ειδα οτι μου εστειλες ενα πακετο απο την Κυπρο δωρο για μενα.....και ειχε μεσα μια πιπιλα.

Εντωμεταξυ ειχα σκεφτει οτι οταν μεινω εγκυος δεν θα πω τιποτα σε κανεναν,απλα θα βαλω μια πιπιλα στο τραπεζι της κουζινας να το καταλαβει ο Θανος απο μονος του.(Δεν ειναι δικη μου ιδεα,την ειχα διαβασει καπου,δεν θυμαμαι που και μου αρεσε)

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Ιουν 08, 2012 11:20 am

Α, Χριστίνα μαλλον πήρες φόρα.Οχι και 2 φορές την ημέρα.Κανονικά λενε στις γόνιμες να κανεις μερα παρα μερα για να μην είναι εξασθενιμένο το σπέρμα.Ουτως ή άλλως τα σπερματοζωάρια ζουν για 48 ώρες. Οσο για το τεστ, πρεπει να περιμένεις τουλάχιστον 10 ημέρες γιατί τοσο διάστημα χρειάζεται για να γίνει η εμφύτευση.Και αυτό αν γνριζεις ακριβως την ημέρα.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Παρ Ιουν 08, 2012 11:30 am

Tζοαν με το καλο το δευτερο μωρακι!!!

Νομιζα οτι δυο φορες ειναι λιγο και εδω και λιγες μερες που αρχισα τις επαφες ειπα να μπω πιο δυναμικα.....και απο οτι καταλαβαινω μαλλον το παρακανα,γιατι ερχομουν σε επαφη τουλαχιστον 4φορες την ημερα......καθε μερα επι μια βδομαδα.. και το θεωρουσα λιγο.!!!!Ο καυμενος ο Θανασης, σημερα κοιμοταν ολο το πρωι.....τωρα καταλαβαινω γιατι!!!!!

Αντε να δουμε......σε καμια δεκαρια μερες θα κανω τεστ λοιπον....

Βασικα δεν ξερω αν ειναι καλο ή οχι αλλα συμπεριφερομαι σαν να ειμαι εγκυος.Μιλαω στο μωρο,δεν σηκωνω βαρος,γκρινιαζω οτι μου μυριζουν πραγματα......!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Ιουν 08, 2012 11:47 am

Καλε τον ξεζούμισες τον άνθρωπο,αλλα δεν πειράζει,είναι για΄καλό σκοπό.

Αν κανεις τεστ σε 10 μερες πρεπει να παρεις αυτα που είναι πολύ ευαίσθητα και λενε ότι δείχνουν πριν από την καθυστέρηση. τα απλά τεστ δεν θα δείξουν.

Με το καλό λοιπόν να μας πεις τα ευχάριστα.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Παρ Ιουν 08, 2012 11:59 am

Α,ωραια.....να σαι καλα γιατι δεν ξερω την τυφλα μου!!!!!

Ισχυει οτι αν σηκωσεις τα ποδια σου ψηλα για δεκα λεπτα,βοηθας στην συλληψη?Δεν το εκανα,ο Θανασης το θεωρει γελοιο και εγω ντρεπομουν να το κανω μπροστα του!!!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Παρ Ιουν 08, 2012 1:12 pm

χριστινακι γεια σου
μην γελασετε και δεν θελω πω κατι κ στεναχωρηθει . στα παλια τα χρονια μετα το σεχ εβαζαν μια κατσαρολα μ νερο βρασμενο κ μετα καθοντουσαν απο πανω απο την κατσαρολα ο ατμος να το σπρωξει κ καλα ξερω εγω. χωρις παρεξηγηση

τον πεθανες τον ανθρωπο μαρηηηηηηηη

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Ιουν 08, 2012 1:18 pm

ChristinaThanps έγραψε:Καλησπερα Μαμαδουλες!!!!!!!!Εχω καποιες χαζες ερωτησουλες....πλιζ τα φωτα σας....

1)Στις γονιμες μερες ερχομαστε σε καθημερινη επαφη....αλλα αναρωτιεμαι ποσο συχνη πρεπει να ειναι αυτη η επαφη?Δυο φορες την μερα ειναι λιγο???

2)Υπαρχει τροπος να δεις αν εχει γονιμοποιηθει το ωαριο ......5 μερες μετα την επαφη ή πρεπει να περιμενεις ενα μηνα τουλαχιστον???

Σορρυ κοριτσια......ρωταω χαζα πραγματα αλλα αναρωτιεμαι μην κανω κατι καθος τελικα!

στις γονιμες μερες καλο ειναι να κανεις σεξ μερα παρα μερα. με 2 φορες την ημερα το σπερμα εξασθενει.φυσικα και εχεις πιθανοτητες να μεινεις εγκυος και με 2 φορες τη μερα.
5 μερες μετα την επαφη δεν μπορεις να το δεις. αλλα αν εισαι τυχερη μπορει να δειξει 10 μερες μετα την επαφη ενα ειδικο τεστ το σελφ κλιαρ το οποιο πρεπει να το κανεις ΜΟΝΟ με τα πρωτα πρωινα ουρα και παλι αν δειξει αρνητικο δεν ειναι και στανταρ.
αν δειξει θετικο τοτε κατα 99% εισαι.
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Ιουν 08, 2012 1:20 pm

ΠΟΠΗ έγραψε:χριστινακι γεια σου
μην γελασετε και δεν θελω πω κατι κ στεναχωρηθει . στα παλια τα χρονια μετα το σεχ εβαζαν μια κατσαρολα μ νερο βρασμενο κ μετα καθοντουσαν απο πανω απο την κατσαρολα ο ατμος να το σπρωξει κ καλα ξερω εγω. χωρις παρεξηγηση

τον πεθανες τον ανθρωπο μαρηηηηηηηη
καλα τα εχω ακουσει αυτα...μαλακιες... 4 χρονια προσπαθουσε η θεια μου να μεινει εγκυος ετσι.
την εβαζε η πεθερα της σε καυτες κατσαρολες απο πανω η να κατσει σε καυτες κεραμμυδες.
τελικα πηγε μετα απο 4 χρονια σε γυναικολογο και της βρηκε εγκαυματα στο πραμα της.
μαλιστα της ειχε πει σε βαθμο κακοποιησης!!
μην ακουω χαζααα
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Παρ Ιουν 08, 2012 1:36 pm

kale den eipa n to kanei eipame

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Παρ Ιουν 08, 2012 2:08 pm

Πάντως ένα που βοηθάει σε περίπτωση που η μήτρα έχει κλίση προς τα πίσω είναι η στάση με τον άντρα πίσω.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Ιουν 08, 2012 3:46 pm

ορεξουλες βλεπω...τς τς πουλακια μου....
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Ιουν 08, 2012 4:38 pm

ChristinaThanps έγραψε:Tζοαν με το καλο το δευτερο μωρακι!!!

Νομιζα οτι δυο φορες ειναι λιγο και εδω και λιγες μερες που αρχισα τις επαφες ειπα να μπω πιο δυναμικα.....και απο οτι καταλαβαινω μαλλον το παρακανα,γιατι ερχομουν σε επαφη τουλαχιστον 4φορες την ημερα......καθε μερα επι μια βδομαδα.. και το θεωρουσα λιγο.!!!!Ο καυμενος ο Θανασης, σημερα κοιμοταν ολο το πρωι.....τωρα καταλαβαινω γιατι!!!!!

Αντε να δουμε......σε καμια δεκαρια μερες θα κανω τεστ λοιπον....

Βασικα δεν ξερω αν ειναι καλο ή οχι αλλα συμπεριφερομαι σαν να ειμαι εγκυος.Μιλαω στο μωρο,δεν σηκωνω βαρος,γκρινιαζω οτι μου μυριζουν πραγματα......!!
δεν ειμαστε καλα καλε χαλαρωσε....
τι 4 φορες τη μερα λες?θες να τον ξεκανεις τον ανθρωπο?καθε μερα 4 φορες ελεοοοος!!!
καταρχην το σπερμα του τα εχει παιξει του ανθρωπου!!παπαααα τι πραμα εισαι....
και δε χρειαζεται να συμπεριφερεσαι σαν εγκυος.
ειναι ψυχοφθορο ολο αυτο ειδικα αν ανακαλυψεις οτι τελικα δεν εισαι.
και εγκυος να εισαι δεν γινεται τπτ αν κανεις και καμια παρασπονδια στην αρχη πριν το καταλαβεις.
ηρεμισε σε βρησκω πολυ αγχωμενη και νομιζω οτι ολη μερα αυτο σκεφτεσαι!!

δεν σου ειπε ο γιατρος σου οτι το αγχος ειναι απο τα καλυτερα αντισυλληπτικα?
χαλαρωσε κοπελα μου κανε σεξ οποτε γουσταρεις ΕΣΥ και οχι με ενα ρολοι στο χερι και με ενα ''πρεπει'' στο μυαλο.
χαλαρωσε ...απλα...
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Ιουν 08, 2012 8:53 pm

εγω παντως τα ποδια μ τα σηκωσα.κ τις 2 φορες!

καλημερα μας πρωι πρωι...
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Ιουν 08, 2012 10:13 pm

χαχαχαχαχαχα καλημερα ντερμπακι που σηκωσες και τα ποδια σου!
χαχαχ τρελλη...
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Παρ Ιουν 08, 2012 10:13 pm

καλημερα!!4 φορες τη μερααααα???αχαχχαα ευγε!αρκει να το γουσταρεις και ναμη ν καταντησει καταναγκαστικο εργο που μαλλον για τον αντρα σου καταντησε!εγω στις γονιμες καθε μερα και τα μωρα τα συλλαβαμε τη μερα της ωορρηξιας!και ο γιατρος ειχε πει την κουμπαρα μου μερα παρα μερα απο τη 12η μεχρι τη 18η,αλλα εγω της ειπα καθε μερα-ειχαμε παει μαζι και λεει ο γιατροςμου καλε θα τον ξεκανει???!!!αχαχα α ρε χριστινα μαζι επρεπε να παμε να του πεις 4 φορες τη μερα να αυτοκτονουσε!
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Ιουν 08, 2012 10:18 pm

ε καλα η κισα μην ακουσει για 4 φορες τη μερα!αμεσως να δωσει συγχαρητηρια!χαχαχαχαχαχ σεξουλιαρα γυναικα!
παντως ναι χωρις πλακα θα παθει τπτ το παιδι καθε μερα 4 φορες.οχι τπτ αλλο αλλα οπως ειπε και η κισα στο τελος θα καταντησει καταναγκαστικο εργο αν και φοβαμαι πως ο καψερος ο αντρας κοιμαται για να το αποφυγει πλεον μχαχαχαχχχαχαχ
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Ιουν 08, 2012 10:24 pm

καλε που κουραγια για 4 φορες την ημερα...περασμενα μεγαλεια!!!!!!!!!
κ εμενα μερα παρα μερα μ ειχε πει αλλα η αληθεια στο 2ο δεν το τηρησαμε....
να το τζακι να τα κρυα....δεν ξυπναγε κ ο γιωργος.... Embarassed
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Ιουν 08, 2012 11:54 pm

καλε το καλυτερο εκανες.
ακου εκει σεξ με προγραμμα για να κανεις παιδι!
σιγα μη βαζουμε και ξυπνητηρι.ντριιιιν 5 ηωρα σηκω και ξεβρακωσου τωραααααααααααααα!!
δε ξερω.δε θα μου εκανε κουκου ετσι με τιποτα....πως νακανεις σεξ χωρις κουκου?δεν εισαι και κλωσσομηχανη!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Σαβ Ιουν 09, 2012 12:17 am

giati kale?eipame suga 4 fores ti einai 4 =tipota sxedon
kalhmeraaaaaaaaaaaaaaaa

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Σαβ Ιουν 09, 2012 12:19 am

ΣΙΓΑ ΕΣΥ κατουρα και λιγο...
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Σαβ Ιουν 09, 2012 12:26 am

ah marh trelh
epistrefo se ligo pao na kano mpanio ton giorgo .

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Σαβ Ιουν 09, 2012 4:43 am

μωρε τι τσοντες ειμαστε καλεεεεεε????????μαζευτε μας!!!!!!!!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 40 Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης