Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+14
spiouna007
VAMPIRE
koufetaki
ΠΟΠΗ
vassiliki
mikio
Rea
elenikaram
kisha
littlefish
Ladycat
trianmeli
derbybaby
joan80
18 απαντήσεις

Σελίδα 21 από 40 Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Τετ Φεβ 15, 2012 5:14 pm

Έχει ενόχλησή κορίτσι μου μπορεί να ημπορεί καν να ανοίξει το στομα της. Είχα συσπασεις μετά κάτι έκανε το μωρό εκεί κάτω κσι μου προκαλούσε πολύ πόνο σε μέση κοιλία κσι κόλπο, δεν μπορούσα να αναπνεύσω. Μετά πάλι συσπασεις. Όταν παω να μεθόδων νομίζω ότι εχω τονιώθω το κεφάλι έξω. Αλλά από χτες τι να έγινε...
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τετ Φεβ 15, 2012 5:48 pm

Αντε Κισσάκι, μου φαίνεται ήγγικεν η ώρα....
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Τετ Φεβ 15, 2012 9:57 pm

καλημερα κοριτσια.
τελικα ολη νυχτα ετσι την βγαλαμε με την Ναντια.
εκει που κοιμοταν ξαφνικα στον υπνο της ουρλιαζε, την επερνα μαζι μας στο κρεββατι για να κοιμηθει, κοιμοταν και μετα παλι τα ιδια...
κατα τις 5,30 το πρωι που ξαναγινε αυτο, μου λεει ο αντρας μου δεν πας στο παιδων? ε μεχρι να του πω ναι θα παω, η μικρη ειχε ξανακοιμηθει και κοιμαται μεχρι τωρα.
της ειχα δωσει και ντεπον αλλα δεν το επινε και της το εβαλα στο γαλα το οποιο επινε με δωσεις!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Τετ Φεβ 15, 2012 9:59 pm

αντε κατερινιω! θεμα ημερων εισαι!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Φεβ 15, 2012 10:24 pm

κισακι σημερα γεννας στο ειπα?χαχαχαχ αντεεεεε
καλημερα καλε ξυπνησα παλι απο τις 5.30
η ραφαελα κοιμαται η μικρη ξανακοιμηθηκε πριν κανενα 10λεπτο(για κανενα μισαωρο θα κοιμηθει) ο αλεξ βαραει σκοπια απο τις 5.30!! μη χασει!
ξυπνησε παλι η μικρη χθες 1 ηωρα λες και εχει ξυπνητηρι 2 μερες τωρα την ιδια ωρα.κοιμηθηκε κατα τις 2 και κατι .παλι με 3 ωρες υπνο ειμαι ΕΛΕΟΣΣΣΣ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΖΟΜΠΙ
αντε κισα περιμενουμε τα ευχαριστα
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Τετ Φεβ 15, 2012 10:30 pm

Οπότε το βλέπεις έτσι ντεπονακι. Ε δεν είνει και στο χερι του. Μέχρι πέμπτη εχω πητ. Άντε και 5 μέρες προθεσμία. Αλλά χτες φοβήθηκα δενμποτουσα να πάρω αναπνοή.καλημέρα είπα;καλημέρα γλυκές μου. Ρέα αυτό το ηγγικεν με έστειλε. Η μαμα μου το λέει και μου τη θύμισες. Μουατς.
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Τετ Φεβ 15, 2012 10:34 pm

Δε με νικάει σήμεραδημητρουλι. Στη δουλειά χαμός καιο καλός μου ηταν καλύτερα αλλά χτες έκανε μια αγγαρεία για τη δουλειά κσιπαγωσε εκεί στας έξοχες και έχει δέκατα. Όλο το βράδυ μίξα. Βηχα μας πήγε.
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από annia Τετ Φεβ 15, 2012 10:37 pm

καλημερα κοριτσια και απο μας,αχ νυσταζω κοιμηθηκα στις 3ξυπνσησα μια φορα με τον μικρο και τελικα ξυπνησα 7,20εχω να παω να κανω εξ.δουλειες και εξω εχει ψοφοκρυο...Κισα εισαι κονταααααα τον γιο μου τον γεννησα 39+1 που λενε οτι τα δευτερα ταχα ερχονται πιο νωρις....ντερμπυ μαλλον δοντακια ειναι υπομονη....Εφυγααααααααααααα
annia
annia

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Καρκίνος Άλογο
Ηλικία : 33
Τόπος : μενιδιιιιιι

http://manoules.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Τετ Φεβ 15, 2012 10:40 pm

Αχ μητσό σε νιώθω...κι εγώ έτσι βέβαια δε φταίει το παιδί σε μέση...σπαδτικο να μην κοιμάσαι. Δεν μπορώ να αναπνεύσω και καλά κσι στη μικρή το είχα αυτό...μετά την εγκυμοσύνη έστρωσε. Δε μου φτανει το οξυγονο
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Φεβ 15, 2012 10:51 pm

καλε κισακι λες????
αντε με το καλο κ χωρις κανενα πονο!!!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Τετ Φεβ 15, 2012 11:35 pm

θα εχουμε γεννητουρια οπου να ναι! Smile rabbit
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Πεμ Φεβ 16, 2012 1:25 am

καλημερα κουκλες !
αντε κισάκι μου ούτε που θα το καταλάβεις για ποτε θα κρατάς τον γιοκα σου στα χέρια σου.
αχ! συγκινήθηκα σαν χθες μου φαίνεται που γενουσαμε η μια πίσω απο την άλλη...
και εδω μια απο τα ιδια.νυστα,κρυο και η μικρή μες την γκρίνια.χθες το βράδυ παρόλο που κοιμόταν όλη την ωρα στο κρεβατι μας ξυπνησε πάνω απο 10 φορές και έκλαιγε...εχω απελπιστεί. δεν ξέρω τι να κάνω. σε κάποια φαση κοιμόμουν και πετάγεται όρθια και αρχίζει να τσιρίζει για πολλοστή φορά,βρε καλή μου ,βρε χρυσή μου τιποτα αυτη! μα τον θεό μου ήρθε να την πετάξω κάτω από το κρεβατι! ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 3656112535
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Φεβ 16, 2012 1:26 am

Καλημέρα κούκλες. Εμενα ο δικός μου σήμερα ξύπνησε στις 8:30 και όλο το πρωί ήταν κύριος. Φτου, φτου, φτού. Τωρα είμαι σίγουρη ότι θα βγαλει το αχτι του στη μαμα μου, που έχει από χτες τη μεση της και είναι με χάπια, αλλα δεν ηθελε να πάω τον μικρό στην πεθερά μου γιατί είναι ξεροκέφαλη.

Του πήρα και στολή ζορό για να τον ντύσω το βράδυ. Αφού με τετοιο κρύο δεν προκειται να πάμε πουθενα, ας τη φορέσει μεσα στο σπιτι.

Ελένη η μικρή μαλλον δοντάκια βγάζει. Αν τον παιδί νυστάζει και δεν μπορεί να κοιμηθεί, ενόχληση έχει.

Κίσα, λες να είναι η μέρα σου; Αντε, με το καλό.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Πεμ Φεβ 16, 2012 2:54 am

μαλλον για δοντια σκεφτηκα και εγω Τζοαν, αλλα εκανα να της βαλω μουντισαλ και δεν καθοταν με τιποτα ενω αλλες φορες θελει να φαει ολο το σωληναριο!!!

κατι τετοιο που περιγραφει η Βασιλικη μου εκανε και εμενα εχτες!
αλλα μονο που εγω δνε ηθελα να την πεταξω απο το κρεβατι, αλλα να ανοιξω την πορτα και να φυγω, να παρω τους δρομους και να μην ακουω ουτε κλαμα ουτε τιποτα!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Φεβ 16, 2012 3:22 am

η δικια μου δε δεχεται αλοιφη για δοντια και γενικα αν οταν κλαιει της βαλω αλοιφη η σιροπι ξερναει τον τοπο και μετα κλαιει περισσοτερο
ξερναει πολυ ευκολα ρε παιδια.αφου δε την αφηνω να κλαψει πολυ γιατι μετα βγαζει απο μεσα της το συμπαν και καθαριζω σαν λαλακας
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Πεμ Φεβ 16, 2012 3:30 am

ωχ!και μενα το κάνει αυτό!δεν με νοιαζει ο πυρετός με νοιαζει το πως θα της δώσω σιρόπι!απο εδω και πέρα μόνο υπόθετα...
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Πεμ Φεβ 16, 2012 3:32 am

η μικρη μου μια χαρα τα επινε τα φαρμακα οποτε χρειαστηκε να παρει και αντιβιωση αλλα τωρα μολις τα βλεπει πραγματικα τρεχει!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Φεβ 16, 2012 3:35 am

κιεγω μονο υποθετα της δινω αλλα με το σιροπι 2 φορες που μπορεσα και της το εδωσα ολες κιολες...ειδα πιο γρηγορα απολεσμετα ενω με το υποθετο κανει μεχρι και μια ωρα για να της πεσει.
θεμα οργανισμου ειναι πιστευω γιατι στη ραφαελα και στον αλεξ εβαζα υποθετα και μεσα σε ενα 20λεπτο αρχιζε να πεφτει
ναι ρε συ πολυ σπαστικο αυτο με τον εμετο . αμεσως μολις κλαψει λιιιγο παραπανω αρχιζει και βηχει λες και εχει αναγουλα και τα βγαζει ολα
εχουμε και το αλλο.δε το κανει παντα αλλα το κανει αρκετες φορες.
κατακρατηση αναπνοης.
στην αρχη κλαιει χωρις ηχο μελανιαζει μεσα σε 2 δευτερολεπτα την φυσαω στη μουρη και βγαζει μετα μια τσιριδα που σου προκαλει αιμοραγια στα αυτια! ε και παλι εννοειται οτι ΚΑΙ μετα απο αυτο ερχεται ο εμετος
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Πεμ Φεβ 16, 2012 3:53 am

το έχω ξαναπεί και δεν θα κουραστω να το λέω... η ναντια έχει μια εξωτική ομορφια. να την χαίρεσαι!
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Φεβ 16, 2012 3:59 am

καλε το ιδιο ακριβως της ειπα και γω στο αλλο θεμα!!
οντως ελενη εξωτικη ομορφια το ναντιακι σου
να δεις αυτη θα γινει σταρ!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από littlefish Πεμ Φεβ 16, 2012 4:47 am

Κισακι μη μπερδευτεις και του δωσεις μπριζολακι αντι για γαλα αν βγει σημερα... ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 866744

Ελενη θα συμφωνησω με τα κοριτσια.Εξωτικη ομορφια η μικρη.Θα καψει πολλες καρδιες...

littlefish

Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Σκύλος
Ηλικία : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Πεμ Φεβ 16, 2012 5:22 am

Dimitra83 έγραψε:καλε το ιδιο ακριβως της ειπα και γω στο αλλο θεμα!!

τα μεγαλα πνευματα συναντωνται...
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Πεμ Φεβ 16, 2012 7:03 am

derbybaby έγραψε:καλε κισακι λες????
αντε με το καλο κ χωρις κανενα πονο!!!!

αυτη ειναι αυχη!!!με κανεναν πονο!!!τι θαπ ει με εναν πονο!απαπα ,μενιωθεις ευχαριστωωωω
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Φεβ 16, 2012 7:57 am

love
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Πεμ Φεβ 16, 2012 8:06 am

vassiliki έγραψε:το έχω ξαναπεί και δεν θα κουραστω να το λέω... η ναντια έχει μια εξωτική ομορφια. να την χαίρεσαι!
να σαι καλα Βασιλικουλα!
Dimitra83 έγραψε:καλε το ιδιο ακριβως της ειπα και γω στο αλλο θεμα!!
οντως ελενη εξωτικη ομορφια το ναντιακι σου
να δεις αυτη θα γινει σταρ!!
απο τωρα κρεμαει μια τσαντα στον ωμο της και κοβει βολτες μεσα στο σπιτι...καηκαμεεεεεε!

littlefish έγραψε:Κισακι μη μπερδευτεις και του δωσεις μπριζολακι αντι για γαλα αν βγει σημερα... ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 866744

Ελενη θα συμφωνησω με τα κοριτσια.Εξωτικη ομορφια η μικρη.Θα καψει πολλες καρδιες...
χαχαχαχ ποιος μας πιανει!


σας ευχαριστω πολυ κοριτσια ολες! και τα δικα σας η αληθεια ειναι οτι ειναι οοολα κουκλια!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 21 από 40 Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης