Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+6
joan80
Rea
vassiliki
ChristinaThanps
derbybaby
Ladycat
10 απαντήσεις

Σελίδα 12 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τετ Νοε 30, 2011 2:25 am

αλλο ενα μωρό και γιατι οχι το ολοδικό μου κτηνιατρειο!

αν μπορούσες (οικονομικά κλπ)ποσα παιδιά θα ήθελες να κάνεις?
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Νοε 30, 2011 2:45 am

να σου πω περισσοτερο με κωλυουν αλλα οχι τοσο το οικονομικο αλλα θα μ αρεσε να κανω 3 ή 4 παιδια γιατι ειμαστε κ εμεις 3 κ ο αντρας μ κ θα ηθελα ταπαδια μου να εχουν παρεα μεγαλωνοντας.μ αρεσουν οι πολυτεκνες οικογενειες.

ποιο ειναι το προτυπο σου, εαν εχεις?
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Πεμ Δεκ 01, 2011 9:27 am

ο πατέρας μου. πάντα ήθελα να του μοιάσω. μοιαζουμε εμφανισιακά,αλλά και στον τρόπο σκεψης. σαν χαρακτηρες όμως μοιαζω πιο πολύ στην μανα μου(δυστυχώς)
εχεις κατουρησει ποτε σε πισίνα ή θαλασσα?
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Πεμ Δεκ 01, 2011 11:13 am

ναι σε θαλασσα........πολυ μικρη.......χιχιχι



εχεις καποιο φιλο γκευ?

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Δεκ 01, 2011 12:26 pm

Έχω φίλη λεσβία, μετράει;

και για να είνω στο κλίμα, αν το παιδί σου σου έλεγε ότι είναι ομοφυλοφιλο, θα το υποστήριζες;
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Δεκ 01, 2011 10:54 pm

αα πως τυχαινει κ απαντωπαλι εγω...να απαντησει κ αλλη μαμα γιατι εγω δηλωνω πως εχω σκεφτει πολυ κ εχω αποφασισει να ειμαι διπλα του κ σε αυτο.δεν το ευχομαι να γινει για θα γινει τη ζωη του πολυ δυσκολη σε πολλους τομεις αλλα εαν γινει θα ειμαι διπλα του να τον προστατευω κ να μ λεει τι περναει.

κ αλλη γνωμη πειτε
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Παρ Δεκ 02, 2011 12:51 am

νομιζω ναι αλλα δεν ξερω κιολας

στα λογια ολα ευκολα ειναι



θελεις να βγει καποιο ατομο απ τη ζωη σου?????

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Κυρ Δεκ 04, 2011 6:59 pm

ΝΑΙ η μεγάλη κόρη του άντρα μου. Ας βρει κάποιον επιτέλους να ηρεμήσω γιατί η αγαμία τα έχει κάψει μιλάμε.

ντερμπού σε αυτά που απάντησες συμφωνώ 1000%

θα ήθελα 3-4 παιδιά (ήμασταν 4 αδέρφια) αλλά ο άντρας μου τσου. Εχει και τις ανασφάλειες της ηλικίας.

Ενώ εγώ ονειρεύομαιτα πιτσιρίκια μου ξαμωλητα στο κτηματάκι μας και εγώ να βγαίνω να τους δώσω ψωμί με μαρμελάδα που θα έχω φτιάξει εγώ και άλλα γραφικά.

γιατί, πραφράζοντας μια έκφραση των σέρφερς "μια δύσκολη μέρα με τα παιδιά είναι καλύτερη από μια καλή μέρα στο γραφείο" και γιατί πιστεύω ότι έχω να δωσω πολλά σαν μάνα.

Και αν το ΄παιδί μου μου έλεγε ότι έιναι γκέι θα στεναχωριόμουν μόνο ια τα ζόρια που θα αντιμετώπιζε εκεί έξω. Αλλά θα ήμουν μαζί του μέχρι να βγει η ψυχή μου.

Αν το παιδί σας 14 χρονών θέλει να κάνει σεξ με φίλο/η τι θα κάνετε;
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Κυρ Δεκ 04, 2011 10:50 pm

χμ...θα προσπαθουσα να του εξηγησω οτι η εμπειρια θα εχει ως αποτελεσμα πονο κ οχι ευχαριστηση κ πως εαν περιμενει λιγακι θα ειναι πολυ ωραιοτερη.τωρα εαν οι ορμονες εχουν χτυπησει κοκκινο κ παμε τοιχο τοιχο μην τυχον γινουμε στοχος (αστειακι) θα του ελεγα ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟΟΟΟΟ. επισης επειδη μιλω για τον γιο μ θα τον ρωταγα για το κοριτσι,ελπιζω, ποσο χρονων ειναι κ εαν οι δικοι του γονεις ξερουν τι θα κανει...(το τσουλακι...)
εαν ειχα κορη θα της ελεγα επισης οτι δεν θα ευχαριστηθει τιποτααπολυτως κ οτι εχει ολη τη ζωη μπροστα της να κανει σεξ.ελπιζω οτι θα εχει αρκετη αυτοπεποιθηση κ δε θα περιμενει να κανει σεξ για να "αρεσει"κ να ειναι cool.
αυτα...κ ρεα μακαρι να ερθουν να μ το πουν!!!!ειτε πριν ειτε αφου.



ποιο θεμα θεωρειται ταμπου κ δε θα το συζηταγατε με το παιδι σας?
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Δευ Δεκ 05, 2011 3:21 am

τα δικα μου σεξουαλικα με λεπτομερειες



ονειρευεστε ποτε αλλους αντρες??? (πρωην , ηθοποιους κλπ)

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Δεκ 05, 2011 4:28 am

εχει τυχει ειδικα ηθοποιους εχω δει,αλλα ποτε τιποτα πολυ τρελο κ πικσντικο.με τη χαρα μενω κ ξυπναω!!!χχαααχα!πρωην μπα..καμια δυο φορες σε τελειως ακυρα ονειρα.


εχεις δει κατι στον υπνο σου που να σε εχει συγκλονισει?
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Δευ Δεκ 05, 2011 8:23 am

πολλες φορες..........το πιο ακραιο ηταν μια φορα οτι εβαζα φαγητο στον πατερα μου και του εδινα ενα καρβελι ψωμι, και μεχρι να κατσει στο τραπεζι μου ελεγε οτι δεν εβρισκε το ψωμι, του εβαλα και δευτερο καρβελι, παλι δεν το εβρισκε (εγω πηγαινα να κοψω σαλατα εν τω μεταξυ) και την τριτη φορα του εβαλα τριτο καρβελι και μου ειπε "δεν εχει ψωμι εδω περα" και σηκωθηκε κι εφυγε..........



την τριτη μερα πεθανε........



τι θα εκανες αν η κολλητη σου σου ελεγε οτι σε θεωρει φιδι? (λεμε τωρα δεν ηξερα τι αλλο να πω)

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Δευ Δεκ 05, 2011 9:50 am

θα την ρωτούσα γιατι? και τι της έκανα.


τι φοβασαι περισσότερο?εχεις καποια φοβία?
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Δεκ 05, 2011 11:09 am

ωχ μωρε...φοβαμαι το θανατο.φοβια δεν νομιζω πως εχω ομως..


χανεις ευκολα την ψυχραιμια σου?
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Δευ Δεκ 05, 2011 5:36 pm

Ω ναι, όταν τσαντίζομαι χάνω το κοντρόλ

εχεις φερθεί ποτέ σκάρτα σε γκόμενο;
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Τρι Δεκ 06, 2011 1:54 am

οχι.........και δεν ειχα και αμαν, εναν αρραβωνισατικο και εναν συζυγο μου κληρωσε εμενα!!!!!!!!!



ποσο καιρο εχεις περασει ερωτευμενη με καποιον χωρις να το ξερει? ---σας τρωω ολες---- και το εμαθε τελικα???? χαχα δε λεω, θα καραφλιασετε.....

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τρι Δεκ 06, 2011 9:02 am

να πεις να πεις,κι ας καραφλιασουμε!
εγω μια εφταετια στο νερο την περασα ερωτευμένη.πάντα τον ήθελα.απο το γυμνάσιο μεχρι που περασα στο πανεπιστημιο.του το είχα πει μεσω μιας φίλης οτι τον γούσταρα κλπ και είπε οκ! μιλάμε πέταγα από την χαρά μου.είχαμε δώσει ραντεβού να βρεθούμε το απόγευμα και με παιρνει μετά απο κανα δυωρο και μου λέει,ξερεις το ξανασκεφτηκα και δεν θέλω,το μετανοιωσα!!!! ήθελα να ανοιξει η γη να με καταπει.επεσα σε κατάθλιψη. αφού περασε κανας μηνας το ξεπέρασα κάπως.μετα χαθηκαμε. ελα ομως που η ζωη είναι ροδα και γυρίζει. βρισκόμαστε στην Αθηνα μετα απο 4 χρονια.όμως εγω ήμουν σε σχεση (αλλά δεν έπαψα να τον γουστάρω.)μου λεει τι κανεις μπλα-μπλα.... και το πετάει.πως και δεν έγινε τιποτα μεταξύ μας μου λεει.εγω το επιδιωξα του απαντάω,θυμάσαι? ήμουν μαλάκας μου απάντησε.του λέω και εγω όντως ησουν,τωρα πια είναι αργα...
μετα ξαναβρεθήκαμε 1 χρονο αργότερα.βγήκαμε φιλικα για ποτο,τελικά μου την έπεσε αγρια,εφαγε χι και δεν ξαναμιλήσαμε απο τοτε.
ας πει και καμια άλλη...
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Τρι Δεκ 06, 2011 9:29 am

κι εγω περασα μια τριετια ερωτευμενη με ενα συναδελφο μου βεβαια δεν του το ομολογησα ποτε γιατι ειχα υποσχεθει στον εαυτο μου οτι δεν θα μπλεξω με συναδελφο, μιλαμε για τρελο ερωτα τον εβλεπα κι ελιωνα μετα απο τρια χρονια με καλεσα στο γαμο του με μια συναδελφο εριξα το κλαμα της ζωης μου και προχωρησα παρακατω
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Τρι Δεκ 06, 2011 10:17 am

λοιπον, απ τα 18 μου μεχρι τα 28 που γνωρισα τον αντρα μου........

δεν του ειπα ποτε τιποτε του Πλατωνικου Ερωτα μου

και μαλιστα την τελευταια χρονια ημασταν μαζι απο το πρωι μεχρι τα επομενα χαραματα...........φιλοι........καθε μερα!!!!! ολοι νομιζανε οτι τα ειχαμε.........

κλαιγαμε μαζι, γελουσαμε μαζι, μπαινοβγαιναμε στα σπιτια ο ενας του αλλου (ημασταν γειτονες απο παλια αλλα δεν ειχαμε μπες βγες, ενα γεια)

τελικα εκεινος βρηκε μια τατανιτσα που του τα φορουσε, αλλα δεν ηθελε ποτε να βγει μαζι της αν δεν ημουν κι εγω παρεα......κι εγω η ηλιθια εβγαινα μονο για να τον βλεπω και να ειμαι κοντα του.......

και μετα απο λιγους μηνες, ενα βραδυ πηγαμε σε μια ταβερνα και εκει τραγουδουσε ο Τολης μου........αυτααααααααααααααααααααα



αλλη να ρωτησει!!!!!!!!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: παιχνιδι ερωτησεων - ΑΛΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τρι Δεκ 06, 2011 11:12 am

εχεις ριξει χυλόπιτα?(με λεπτομέριες παρακαλώ για να τατιανίσουμε λιγάκι) χιχι!
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 12 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης