Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+18
KaterinaL
agelaki-007
Πούπσυ
koufetaki
ΠΟΠΗ
Rea
kisha
aliki
vassiliki
annia
trianmeli
VAMPIRE
Ladycat
georkost
derbybaby
elenikaram
BokSurat
joan80
22 απαντήσεις

Σελίδα 16 από 31 Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 31  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Σαβ Μαρ 09, 2013 12:51 am

καλημερα!!!!
περαστικα στα μικράκια μωρε κοπελούδες!!!
πουπσυ ναι πρεπει να το αλλαξω χαχαχα!!! κατσε να παω να φτιαξω ενα τικερακι για την μικρη Smile
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Σαβ Μαρ 09, 2013 6:47 am

καλησπερα κουκλες. εμείς σημερα πηγαμε στα ΙΚΕΑ. Η μικρή κοιμοταν μεχρι που γυρίσαμε σπίτι και τωρα φυσικά κελαιδάει. Και εχω μια νύστα άλλο πράγμα.

Βασιλική μαλλον άλμα περνάει ο μικρός. Σε 2-3 μέρες θα στρώσει. ΤΟ περασαμε και εμείς και τα νευρα μου είχαν γίνει κρόσια, γιατί το βραδυ ξύπναγε καθε 2 ώρεςγια να φαει για 5 λεπτά. Μεχρι να ηρεμήσω κ να ξανακοιμηθώ, είχε ξυπνησει πάλι. οποτε μετα ήμουν κομμάτια. νυσταζα όλη μέρα. Τωρα ξυπναει συνηθως μια φορα. Το μονο θεμα που έχω ειναι ότι κοιμαται σχετικά νωρίς, κατα τις 8, και μετά από τις 6 το πρωί είναι ξύπνια και δεν ξανακοιμαται. Προχτες κοιμοταν από τις 7 και ξυπνησε 5:30!

Ντερμπι όταν οργανώσεις τη δική σου, αναλαμβάνεις και τη δική μου; Δεν έχω μπει καν σε διαδικασία και βαριεμαι πραγματικά. Δεν εχω καθολου όρεξη. Δεν εχω βρει θεμα, πρεπει να κοιταξω μπομπο κ προσκλητήρια, διακοσμηση, να δουμε αν θα κανουμε κατι μετα. Και το πιο βασικό , να βρουμε όνομα. Βουνο μου φαίνονται.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Σαβ Μαρ 09, 2013 11:47 am

καλησπερα!τζοαν πιστεψε με κ εγω ολα αυτα με βαρια καρδια τα εχω αναλαβει μετα τον ξαδερφο μ, αλλα το μωρο πρεπει να βαπτιστει, κ το θεωρω κ αδικια να μην τα κανω με τη χαρα που ειχα κανει του γιωργου οποτε πρεπει να συνελθω.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Κυρ Μαρ 10, 2013 12:05 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕΟΛΟΥΣ μπηκα να πω ενα γεια μονο δεν θα ενοχλησωκαμια σας.
επιτελους ξεκινησα δουλεια ειμαιπολυ χαρουμενη ειναι ευχαριστη δουλεια για το περιβαλλον.
ο γιωργακης μεγαλωσε αρκετα μιλαει πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ τα πιανει με την μια ο χοντρουλης μ..η ζηλεια τ ειναιμεγαλη με το παραμικρο γκρινιες κ κλαμα κ αμα δεν γινει τ δικο του θα γινει χαμος μετσιριδες κ ξεσπασματα δεν ξερω αο που ν τ πιασω αυτο τ θεμα .προς τ παρον δεν τ δινω σημασια .
η μικρη μ βαφτιζουμε 7 ιουλιου .ειμαστε 7800.εχει 2 μηνες μπουσουλαμε σηκονομαστε τρωμε τ παντα ειναι φαγαη η κυρια αλλα δεν της φαινεται .της λειπω ακρτα διοτι οταν δεν μ βλεπει ειναι ηρεμη κ παιζει μονη της η με τον γιωργο μολς με βλεπει αρχηζει γκρινια κ κακο τ βραδυ αν δεντην κοιμισω εγω δεν κοιμαται.
περιμενω μιαπροκυρηξη ν βγει ν δω αν θα παρουν τον πετρο αν τον παρουν η ναταλια παει στο χωριο του κουμπαρου μας στην μαμα του ν την προσεχει δοτι ν παρω ατομο πολυ δυσκολα στεναχωριεμαι ααπο την μια απο την αλλη σκεφτομαι την δουλειαααα.

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Δευ Μαρ 11, 2013 12:39 am

πολυ ευχάριστα τα νεα σου ποπη,ειδικα για την δουλειά.ευχομαι οτι καλύτερο για την δουλειά του πετρου.πραγματι ειναι δυσκολο να αποχωριζεσαι το παιδί σου αλλά πιο δυσκολο ειναι να μην εχεις να το μεγαλώσεις.
μετο καλό να βαφτίσετε την μικρή.η γκρινια και οι ζηλιες ειναι κι αυτα μεσα συτο πρόγραμμα!
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Μαρ 11, 2013 5:40 am

Καλησπέρα κουκλες. Σημερα ήταν ανοιξιατική ημέρα και βγηκαμε βολτίτδα. Χτες τα έντυσα και πήγαμε στο Ζαππειο. Ωραία ήταν. Είχε κατι ηλεκτρικά αυτοκινητα που τα νοικιαζες και εκανες βολτα και ο Δημητρης δεν ξεκολαγε με τιποτα.

Ποπη μια χαρα με τη δουλειά. Ωραια. Τωρα για τη ζηλια και εμεις μια από τα ίδια. οταν είμαστε μονοι μας κατι παει κ έρχεται. αν ερθει καποιος στο σπίτι μεταμορφώνεται σε άλλο παιδί. θελει να τον προσεχουν διαρκώς. ουτε να μιλησεις δεν μπορείς.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Δευ Μαρ 11, 2013 12:44 pm

καλησπερα κοριτσια δεν ειχα 5 μερες ιντερνετ ευτυχως επανηλθε, ποπη μπραβο για τη δουλεια τελεια τα νεα, ευχομαι τα καλυτερα στον πετρο και με το καλο η βαφτιση,
ντερμπυ μολις ξεκινησεις τις ετοιμασιες πιστευω θα αλλαξεις διαθεση,
τζοαν μου μπραβο τελεια περασετε εμεις τελικα δεν τα καταφερα δουλευε ο Τριαντος κι ετσι μειναμε σπιτι
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Δευ Μαρ 11, 2013 10:49 pm

kalhmeraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τρι Μαρ 12, 2013 5:17 am

Μπράβο βρε Πόπη πολύ χάρηκα με τα νέα σου!Σφίξε τη καρδιά σου,ο ι καιροί είναι δύσκολοι, που να βάλεις και έξοδα για γυναίκα! Αν μπορεί κάποια γιαγιά/παπούς να έρθουν να μείνουν κοντάσας τέλεια θα ήταν
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τρι Μαρ 12, 2013 5:22 am

Ήρθε την Κυριακή ο πατέρας μου να φάμε, και το γλυκομίλητο Ηλεκτράκι μου όλο παππούλη και παππούλη ήταν. Και κάποια στιγμή τον ρωτάει "που είναι η γιαγιά παππούλη;" τον έπιασαν τα ζουμιά τον μπαμπά μου.
Εγώ της έχω πει ότι η γιαγιά είναι στο ουρανό και κάθε βράδυ ανάβει το φεγγάρι για να μας βλέπει αλλά αμφιβάλω αν έχει αντιληφθεί τι παίζει το νινί μου. Τι άλλο να κάνω η μάνα;
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τρι Μαρ 12, 2013 5:23 am

Σήμερα ο παίδαρος γίνεται 1 ετους. Γεννάθλια θα κάνουμε το ΣΚ να φύγουν κάτι μ΄ξες που έχει το Ηλεκτράκι, γιατί θα την περάσουμε με τα ξαδερφάκια μας, δενλέει να τα κολήσουμε...
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τρι Μαρ 12, 2013 6:17 am

Rea να τον χαιρεσαι τον παιδαρο. Χιλιοχρονος να είναι. Οσο για την ηλεκτρα, είναι πολύ μικρά για να καταλάβουν. Δεν μπορείς να κανεις κ πολά. ισως να υπάρχει κανένα βιβλίο που μιλάει για σχετικά θεματα. Μπορεί να βρεις κάτι.

Εμείς αυριο εχουμε εμβολιο και την Παρασκευή το πρωί ραντεβού σε αλλεργιολογο στο παιδων να δουμε τι γίνεται με το θεμα της αλλεργίας γιατί πλεον εχω απελπιστεί.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τρι Μαρ 12, 2013 6:46 am

ρεα να τον χαιρεσαι.να τον καμαρώσεις όπως επιθυμείς!
εγω παλι πιστευω οτι ολα τα καταλαβαίνουν απλά ρωτάνε για επιβεβαίωση.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Τρι Μαρ 12, 2013 10:24 am

να σου ζησει ρεα ο παιδαρος παντως παιδια αυτο με τα παιδια κ εγω δεν ξερω πως να το διαχειριστω σημερα πεθανε ενα γατακι κ με ρωτησε η δεσποινα γιατι εκλεγα τις ειπα γιατι εφυγε το γατακι γυρναει με κοιταει κ μουλεει ελα μαμα μην κλαις ειναι εκει ψηλα μαζι με το παππου εκει να δεις κλαμμαααααααααααααααα εγω κ μια δεσπονα να με τραβαει εξω να δω το φεγγαρακι το λαμπρο
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Τρι Μαρ 12, 2013 2:11 pm

Xρόνια του πολλά Ρέα!
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από agelaki-007 Τρι Μαρ 12, 2013 3:56 pm

ρεα μου ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 Wishes-300x225

Για τα γενέθλια του παιδιού σου στέλνω τις ευχές μου, την αγάπη μου και πολλά φιλιά. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 640193
agelaki-007
agelaki-007

Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ζώδια : Ιχθύς Γάτα
Ηλικία : 49
Τόπος : καλλιθεα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τρι Μαρ 12, 2013 7:38 pm

Ευχαριστώ κορίτσια μου για τις ευχές!
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τρι Μαρ 12, 2013 8:19 pm

Ενώ είμαι εγωιστής άνθρωπος και φροντίζω τον εαυτό μου, από οκνηρία και μόνο έχω αφήσει πίσω κάποια πράγματα. Εντάξη, κανά δυο έπρεπε να τα αφήσω γιατί είτε ήμουν έγκυα είτε θήλαζα. ΤΕΣΠΑ, οι εκκρεμότητε που θα διευθετήσω άμεσα είναι:

1. Να κάνω 2 εμφυτεύματα. Υπάρχει ένα κενό στη κάτω δεξιά μασέλα μου και ένα υποψήφιο κενό στη κάτω αριστερή. Αφορά τα μοναδικά χαλασμένα δόντια που έχω, αλλά μιλάμε ότι όταν είπαν να χαλάσουν το εκαναν για τα καλά. Και είναι η κουνιάδα οδοντίατρος. Δυστυχώς όμως τα εμφυτεύματα θα τα κάνω σε ειδικό χειρούργο, να δω τι κοστούμι θα μου μουβγάλει.

2. Να κάνω μπότοξ στο μέτωπο. Και να βάλω κάποιο φίλερ στις ρυτίδες ανάμεσα στα φρύτδια που είναι σαν το φαράγγι της σαμαριάς

3. Να κοιτάξω τη χοληστερίνη μου. Έχουμε οικογενειακό ιστορικό, έχω υψηλή, αλλά πρέπει να βάλω λίγο τάξη στη διατροφή και μετά να μετρηθώ (αν μετρηθώ πιο πριν θα πάθω εγκεφαλικό από τη σύγχιση)

Οκ, κάποια από αυτά θα σας φαίνονται γελοία, όταν όμως φτάσετε στην ηλικία μου θα με νιώσετε. ϊσως.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τρι Μαρ 12, 2013 11:44 pm

καλημερα!καταρχην να χαιρομαστε τον παιδαρο!!1γερος κ χιλιοχρονος σαν τα ψηα βουνα!!!
κατα δευτερον γεννησε το αδερφι εχθες!!!εκανε ενα μελανουρι ομορφο με μαυρα μαλλακια, 3.450.ευκολη γεννα, ησυχο μωρακι προς το παρον.
η βαφτιση σε στασιμοτητα προ το παρον..
ρεα ειδικα το θεμα της χοηστερινης δεν ειναι καθολου γελοιο..εχουμε κ εμεςι ιστορικο ολοι οι αντρες απο τη μερια του πατερα μ κ εχει κ ο αντρας μ παρολο που κανει πολυ προσεκτικη διατροφη λογω νεφρων.θελει προσοχη κ ξερω κ ενα φυτικο χαπακι που βοηθαει πολυ, αν θες στο λεω.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τετ Μαρ 13, 2013 4:11 am

Για πες το χαπακι και που το βρισκουμε βρε ντερμπού μπας και καταπλήξω τα πλήθη ρίχνοντας τη χοληστερίνη έστω και λίγο...
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Μαρ 13, 2013 1:08 pm

armolipid δεν ειμαι σιγουρη για την ορθογραφια, ειναι φυτικο κανει γυρω στα 12-14 ευρω κ το πουλουν τα φαρμακεια.εδω στα μερη μας εχει πολλη ζητηση γιατι ειναι φυτικο κ κανει δουλεια.το παιρνει κ η μαμα μ που εχει χοληστερινη λογω αγχους..κ σε συνδυασμο φυσικα με καλη διαρτοφη κ ολιγη ασκηση εχει αποτελεσματα.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Μαρ 14, 2013 2:03 am

KALHMERAAAAAAAAAAAAAA
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Πεμ Μαρ 14, 2013 2:45 am

καλησπερα κι απο εμενα, Ρεα μου να χαιρεσαι τον παιδαρο να ειναι γερος και καλοτυχος, η απωλεια ειναι παντα ενα πολυ δυσκολο θεμα να το εξηγησεις στα παιδια νομιζω οτι καλα κανεις και το εξηγεις οσο για τον εαυτο σου πρεπει οπωσδηποτε να αρχισεις να κανεις πραγματα γιαυτον εισαι τωρα σημαντικη για δυο παιδια και ξεκινα με τη χοληστερινη.
Εμεις ειμαστε καλα λεμε να φυγουμε για το εξοχικο το τριημερο θα δουμε βεβαια πρωτα το προγραμμα της δουλειας του Τριαντου γιατι μπορει εμεις να κανουμε σχεδια κι αλλοι να γελανε...
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Πεμ Μαρ 14, 2013 5:02 am

ρεα εγω λεω οχι στο μποτοξ μια πιο δυνατη κρεμα για τις ρυτιδες εκφρασης να παρεισ κ θα εισαι οκ μια χαα ειναι το προσωπακι σου καλε δωσε μου εαν θες τυπο προσωπου κ θα σου πω αμεσως
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Μαρ 14, 2013 6:02 am

Καλησπέρα κούκλες.

Εγω δεν είμαι αντίθετη στο μποτοξ αλλα θα συμφωνήσω με τη γατα. οι κρεμες είναι πολύ σημαντικές. Η πεθερά μου κοντεύει τα 70 και έχει πρόσωπο 50 άρας. βαζει πολλά χρόνια κρεμες και πολύ ακριβες μάλιστα. Ομως κάνουν δουλειά τελικά.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 16 από 31 Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 31  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης