Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+18
KaterinaL
agelaki-007
Πούπσυ
koufetaki
ΠΟΠΗ
Rea
kisha
aliki
vassiliki
annia
trianmeli
VAMPIRE
Ladycat
georkost
derbybaby
elenikaram
BokSurat
joan80
22 απαντήσεις

Σελίδα 15 από 31 Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 31  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Δευ Μαρ 04, 2013 4:45 am

η μονη λυση ειναι να το αρπάξεις και να φυγεις,μονο αυτο πιανει.
σημερα η δημητρα δεν ηθελε να κάνει μπάνιο,ή μαλλον ήθελε αλλά ήθελε να την κυνηγάω για να την ξεντυσω.την προειδοποιώ,τιποτα αυτή και τελικά δεν την έκανα μπάνιο.μετα με παρακάλαγε,εκλαιγε αλλά εγω βραχος.εμεινε αλουστη.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Μαρ 04, 2013 6:15 am

Ντερμπι, ο Δημητρης οταν έβγαζε δόντια πάντα είχε μύξες και φλέματα από τα πολλά σάλια. Μην εκπαγείς αν δεις σε λιγες μερες να ξεπροβαλει το πρωτο δοντάκι. Και η μικρή όταν σε καποια φάση είχε φλεματα τα έκανε εμετο γιατί δεν μπρουσε να τα βγαλει. Η παιδιατρος μου είχε πει οτι είναι καλό γιατι καθαριζουν έτσι.

Εμείς πηγαμε σημερα στα τζαμπο για στολές. Οταν έφτασα στο ταμείο τα μισα πράγματα δεν τα περασα τελικά. Οτι εβρισκε τα είχε βαλει μεσα. λακ, αφρούς, 3 ζευγαρια παπουτσια, 3 μπαλες, αυτοκινητάκια. Ευτυχώς η κοπέλα στο ταμείο εδειξε κατανόηση.

Βασιλική ο δικός μου εχει φαει κολλημα τις τελευταιες μερες με κατι παλια αθλητικα που έχουν τρυπήσει. θελει να φοραει μονο αυτά αλλιως δεν φευγει από το σπίτι. Τα πεταξα λοιπόν και τωρα φοραει τα καλα του. Φορμα και από κατω καλο μποτάκι. Θα τον βλεπει ο κοσμος και θα γελάει, αλλα τι να του κανω. ξυπόλητο δεν μπορώ να τον βγαλω έξω. Ασε που αν του πω ότι θα βγουμε έξω χωρις παπούτσια μετα δεν θα θελει να φοράει.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Δευ Μαρ 04, 2013 10:51 am

καλησπερα παιδια!
εμεις τρέχουμε δεε σας εχω διαβασει αλλα μπηκα να πω τον πονο μου...
αυριο εχουμε ραντεβου σε δερματολογο στο ιασω γιατι εχει γεμισει κατι κοκκινιλες η λοιλια του μιχαλη... φοβαμαι για αλλεργια και επειδη ειναι ενα θεμα που δε το ξερω καθολου το φοβαμαι ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!
εχω φαει φρικη και μονο στην σκεψη οτι μπορει να ειναι αλεργια στις τριχες των ζωων αν ειναι αυτο προτειμω ειλικρινα να πεθανω ? δε ξερω τι προτειμω... δεν το μπορ αυτο το πραγμα...
τωρα το γιατι στο ιασω... θελα με να παμε στο ιατρειο της κ ειχε ραντεβου για την τεταρτη το απογευμα, αλλα ο νικος φαγωθηκε να παμε αυριο και η συγκεκριμενη γιατρος (που μας την συστησε η παιδιατρος μας) δουλευει στο ιασω οποτε θα παμε εκει...
κατα τα αλλα ειμαστε καλα...
η μικρη θυλαζει σημερα ειναι 20 ημερων, αυριο που θα παμε στο παιδιατρικο του ιασω αναγκαστικα θα την εχω μαζι μου, μεσα στα μικροβια ρε γαμωτο... αλλα τι αλλο να κανω? να αφησω τον μικρο να τον παει ο νικος μονο? και αν μετα εχω απορειες ποιος θα μου τις λυσει? να αφησω ην μικρη με το νικο και να παω εγω με το μιχαλη? και αν αρχισει αν κλαιει κ πειναει? τι θα την ταισει? και αν ο νικος εχει απορειες μετα ποοιος θα του τις λυσει? δε μπορω αλλο θελω να ξυπνησω και να ζω σε εναν εφιαλτη!
ευχομαι και ελπιζω ολοι σας να ειστε καλα φιλακια καλο βραδυ
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Μαρ 04, 2013 12:36 pm

Bokaki μην αγχώνεσαι. Μπορεί η αλλεργία να είναι τροφική ή να έπιασε κάτι. Εχουν αρχίσει οι καμπιες να βγαινουν και πολλα παιδιά είναι αλλεργικά. Μηπως αλλαξατε απορυπαντικό, σαμπουαν κ.λπ.;

Τη μικρή παρτη μαζί και βαλτη ή σε μαρσιπο που είναι προστατευμένη ή στο καρότσι με το διαφανο καλυμμα που είναι για τη βροχή. Εγω παντα έτσι κανω όταν είμαι σε κλειστό χωρο με τη μικρή. Και μην αγχώνεσαι. Και εγώ την πήγα σο παιδων 2 μηνών Γεναρη μηνα με τις ιώσεις στο φουλ. Ετσι ομως που είναι κλεισμένη μεσα δεν περνάει τίποτα.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τρι Μαρ 05, 2013 4:46 am

καλησπέρα!τι σας ειπαν μποκακι οι γιατροι?
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τρι Μαρ 05, 2013 5:10 am

http://www.lifo.gr/team/readersdigest/36547

δειτε τι διαβασα σημερα...
λετε να αληθευει?
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Τρι Μαρ 05, 2013 5:53 am

καλησπερα κι απο εμας, συνηλθαμε απο τις ιωσεις που κυκλοφορους και σκεφτομαι εαν ο καιρος και σκεφτομαι εαν ο καιρος ειναι καλος την κυριακη να κατεβουμε στο Ζαππειο, Τζοανακι λετε να σας δουμε?
Μποκακι μου μην αγχνωνεσαι κανε αυτο που σου ειπε η τζοαν με τη μικρη κι οσο για το μικρο εαν ηταν κατι τετοιο δεν θα ειχε εμφανιστει νωριτερα?
Βασιλικη μου τι να πω ειλικρινα δεν θελω να το πιστεψω...
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τρι Μαρ 05, 2013 6:31 am

καλησπέρα και από εμας.

Μελινα μακαρι να έχει καλο καιρό και να κατεβουμε. Μπορεί και να συναντηθούμε. Αγορασα στολή για τον μεγαλο αλλα μαλλον δεν θα τη φορέσει. λεει σε όλους ότι θα ντυθει μικι μαους αλλα δεν την δοκιμάζει καν. αυριο λεω να τα παω σε ενα παρτι που κανει ενας παιδοτοπος. θα ειναι το πρωτο τεστ.

Βασιλική, τι να πω. μπορέι και να είναι αλήθεια. Τιποτα δνε μου κανει εντύπωση. ειναι μια επιχείρηση με πολλα χρήματα.

Στο σουπερ μαρκετ που πάω είναι πολυ συχνά μια κοπελα με ένα παιδί. μια φίλη περσι το χειμωνα φωναξε την αστυνομια και το χαμογελο του παιδιού. τιποτα δεν έγινε. ακομα εκεί. ο κοσμος πλεον της δινει ρούχα, τρόφιμα κ.λπ. και όχι χρήματα. μονο αν δεν την ξέρουν. το θεμα παραμένει ομως ότι με βροχή, με κρύο, το παιδί εκεί.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Τρι Μαρ 05, 2013 11:03 pm

καλημεραααααααα
όλο το βράδυ δεν έχω κοιμηθει αρχίσαν οι κολικοί της μικρής... ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 244174
ο μιχαλης αλεργια εχει τελικα, δεν θα κάνουμε το τεστ επειδη δεν ηταν ιδιαιτερα εντονο το φαινομενο κ δε θελω να τον ταλαιπωρήσω... (αν γίνει άσθμα ή αν επεκταθει κ χειροτερέψει θα το ξαναδούμε). η δερματολόγος λεει οτι μαλλον δεν ειναι απο φαγητο, και οτιμπορει να οφειλεται σε οποιοδηποτε εξωτερικο παραγοντα σε συνθετικα ρουχα σε καποιο σαπουνι η μαλακτικο (αλλα αυτο δε παιζει σε εμας γιατι δεν βαζουμε μαλακτικο στα ρουχα του και τον πλενουμε ακομα με τα βρεφικο σαπουνι).
μας ειπε να τον πλένουμε στους 35 βαθμους να ειναι λιγο δροσερο δηλαδη και οχι στους 37-38 γιατι αυτο επιδινωνει το προβλημα...
του βαζω κεραλιφη για να μην παω στα φαρμακα (με κορτιζονη) της αλεργιας που θελουν ελαχιστο 4 μηνες χρησης αποτι ειπε αυτη κ επειδη τον βλεπω οτι ετσι παει λιγο καλυτερα... θα προσεχουμε κ θα γραφουμε καθημερινα τι κανει κ αν το δω και φουντωσει καποια στιγμη πάλι θα ανατρεξω στα γραμμανα κ θα κοβω πραματα μπας και καταληξω σε ενα συμπερασμα...
εσεις ολοι καλα???
εγω στολη αποκριατικη δε θα του παρω γιατι 1. αποκλειεται να βρω 100%βαμβακι και 2. γιατι δε προκειται να καταλανβει και τιποτα θεωρω χεχεχεεε
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τετ Μαρ 06, 2013 7:06 am

BokSurat έγραψε:καλησπερα παιδια!
εμεις τρέχουμε δεε σας εχω διαβασει αλλα μπηκα να πω τον πονο μου...
αυριο εχουμε ραντεβου σε δερματολογο στο ιασω γιατι εχει γεμισει κατι κοκκινιλες η λοιλια του μιχαλη... φοβαμαι για αλλεργια και επειδη ειναι ενα θεμα που δε το ξερω καθολου το φοβαμαι ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!

Μποκάκι,
κοκινίλες βγάζουν τα μωρά, εάν δεν είναι ΓΕΝΙΚΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΩΜΑ δεν π΄ροκειται για αλλεργία σε κάτι που έφαγε ή ανάπνευσε. Τοπικός ερεθισμός προέρχεται συνήθως από αντίδραση σε κάποιο υλικό που ήρθε σε επαφή άμεση με το δερματάκι σε αυτό το σημείο.
Αν είχε αλλεργία πχ σε τρίχες 1. τοπιο πιθανό να είχε αναπνευστικό θέμα 2. Δερματικά το π΄ροβλημα δεν θα περιοριζόταν τοπικά αλλά σε όλο το κορμάκι.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τετ Μαρ 06, 2013 7:10 am

εμείς σήμερα έχουμε να πάμε σε πάρυ μασκέ στο παιδότοπο. Το Ηλεκτράκι θα ντυθεί ποντικάκι, ο πάιδαρος αρλεκίνος και η μαμά ροκ σταρ του γέλιου (περούκα αφάνα, τεράστια γυαλιά, παντελόνι καμπάνα με στρας παρδαλο πουκάμισο κλπ).
Α ρε στα γεράματα ξαμωράθηκα
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Μαρ 06, 2013 10:48 am

καλησπερα!!εμεις αυριο εχουμε αργια, γιορταζουμε την ενσωματωση των 12νησων, κ θα ερθει ο γιατρος να τον ακροαστει κ τον μεγαλο κ τον μικρο.εξακολουθουν να βηχουν κ οι δυο ελπιζω να γλυτωσουμε τα χειροτερα.
μποκ περαστικα!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Τετ Μαρ 06, 2013 11:07 am

πωπω εχ ω 3 μερες πονοκεφαλο οταν αδιαθετω αυτο γινετε μιλαμε παει να σπασει
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Μαρ 06, 2013 12:23 pm

telika anevase pureto o giorgos...wx...
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τετ Μαρ 06, 2013 1:47 pm

Ντερμπι περαστικα σας. Ελπιζω να εχετε μια ησυχη νυχτα.

Μποκ κουραγιο. Οι κολικοι ειναι ενα θεματακι αλλα μεσα στο προγραμμα κ αυτοι.

Ρεα κ εμεις σημερα οηγαμε σε οαρτυ. Εντυσα τον μικρο ποντικακι. Δεκα λεπτα τη φορεσε τη στολη κ τη βγαλαμε γιατι ειχε τρελη ζεστη στον παιδοτοπο. Τωρα ελπιζω να μην κολλησαμε τιποτα με τοσα παιδια που ειχε εκει μεσα.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από agelaki-007 Τετ Μαρ 06, 2013 3:57 pm

καλημερα και απο εμενα αν θελετε ξανα συστηνομε οι παλιες μπορει να με θυμουνται λοιπον ειμαι το agelaki-007 και εχω μια νεραιδουλα την μικα [δημητρα κανονικα την λενε ] ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 708775
agelaki-007
agelaki-007

Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ζώδια : Ιχθύς Γάτα
Ηλικία : 49
Τόπος : καλλιθεα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Μαρ 07, 2013 3:14 am

καλησπερα.ο μικρουλης μ δυστυχως εχει βρογχιολιτιδα κ κανουμε εισπνεομενο.ο μεγαλος εχει μια αδιαθεσι κανει λιγοπυρετο κ μετα πεφτει ευτυχως.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Πεμ Μαρ 07, 2013 4:41 am

περαστικούλια!
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Μαρ 07, 2013 6:23 am

καλησπέρα!!!!
να περάσετε καλά στα πάρτι σας κυριες μου!!!
ντέρμπυ μου περαστικά ωρε στα ζουζουνια!
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Πεμ Μαρ 07, 2013 7:27 am

καλέ ΜΠοκάκι, είσαι 42 βδομάδων έγκυος; χαχαχαχαχαχα
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Μαρ 07, 2013 9:11 am

Ντερμπι περαστικά σας. Το κοκομοιρο το μικρακι. Από νωρις με τα εισπνεομενα. και αυτη η μασκα. Τι ταλαιπωρια. Ο Δημητρης δεν καθοταν με τιποτα.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Μαρ 07, 2013 9:57 am

ειμαι να σκασω..που την οικονομησε την ιωση δεν μπορω να κτλβω.κ φοβαμαι μην του μιενει ευαισθησια.ο γιωργος μεχρι σημερα δεν εχει κανει ποτε εισπνεομενο.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Μαρ 08, 2013 5:13 am

Ντερμπι προφανώς κολλησε από το Γιώργο. Καμιά φορά μπορεί να έχουμε και εμείς το μικρόβιο και επειδή έχουμε καλύτερο ανοσοποιητικό να μην εκδηλώσουμε τίποτα ένω τα μικρά να αρρωστήσουν.

Τα εισπνεόμενα δεν είναι κάτι. Απλώς σε αυτή την ηλικία λειτουργούν πιο άμεσα. Ο Δημητρης είχε παθει 7 μηνων πρωτη φορά βροχιολιτιδα και περσυ του εκανα συχνά μάσκες. Φετος μονο όταν ήμουν στο νοσοκομείο εκανε ένα βηχαλάκι. Μεγαλώνοντας δηλ. το ξεπέρασε. οπότε δεν νομιζω ότι θα του μείνει κάτι. Αν και όλοι έχουμε ενα ευαίσθητο σημείο. Εγω πχ. όταν αρρωσταίνω είναι πάντα από το λαιμό μου. Αλλοι κανουν ωτίτιδες κ.λπ. Πάντως μην φοβάσαι.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Παρ Μαρ 08, 2013 2:22 pm

καλησπέρα κορίτσια!
μποκάκι τέλεια η κορη!και παλι να σου ζήσει!υπομονή με τους κολικούς.τίποτα αλλο δεν μπορώ να πω,τους περασαμε και σε νιωθω...
ντερμπυ περαστικά στα τεκνα.αυτο το μηνα οι ιωσεις ειναι οι πιο βαριές ασε που δεν τις πιανει τιποτα απο φαρμακα.

Η δημητρα ειναι στο χωριό με τον μπαμπα της.πηγαν να φυτεψουν πατατούλες και ζαρζαβατικά. ο μικρός εμεινε μαζι μου. μαλλον περνάει αλμα αναπτυξης γιατι εγω αλλο γαλα δεν εχω κι αυτός ολη μερα πειναει και γκρινιάζει.αμα το ξαναβάλω στο βυζί νευριάζει πιο πολύ γιατί δεν τρεχει το γαλα.γενικά εχει πολύ ακομα και το βραδυ .καθε μια ωρα ξυπνάει και γκρινιάζει.εχουν σπάσει τα νευρα μου κυριως από την αυπνία.
χθες να φανατστείτει όλη μερα κοιμήθηκε συνολικά 2 ωρες (15-20 λεπτα την κάθε φορά)ηθελα 1 ωρα να τον κοιμήσω και σε 20 λεπτά ξυπναγε!γκρρρ.και το βραδυ που ματαια προσπαθούσα να τον κοιμήσω η δημητρα βρηκε ευκαιρία ανεβηκε στο καρότσι και καταφερε να το αναποδογυρίσει.έπεσε με τα μουτρα στο πάτωμα αλλά ευτυχώς χτυπησε μονο τα γόνατά της.θα μπορούσε να πέσει με το προσωπο στο κασωμα της πορτας και αν θελουμε ραμματα.φτηνα την γλύτωσε.ούτε δευτερόλεπτο δεν πρεπει να γυρνάς την πλάτη σου.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Μαρ 08, 2013 11:51 pm

καλημερα!!
ο γιωργος ευτυχως ανερρωσε, λιγο ανορεχτος ειναι αλλα τπτ σπουδαιο, ο μικρος κανει τη μασκα.βασιλικη κ εμενα ειχε περασει ενα αλματακι τοτε υπομονη..
κατα τα αλλα προσπαθω να οργανωσω τα της βαφτισης..ενα σωρο καλεσμενοι βγαινουν παλι..
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 15 από 31 Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 31  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης